Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια σας εχασα γιατι χαθηκα με την αλλαγητης σελιδας αλλα σας εντοπισα.;)

εμεις καλα ειμαστε και ο μικρος μερα με τη μερα καλυτερα.:-Pτις πρωτες μερες ηταν φρικη το παιδι τριγυρνουσε συνεχεια στο σπιτι και τον εψαχνε και πηγαινε στο κρεβατι στη πλευρα του και εκλαιγε...:-(βεβαια ζηταει το μπαμπα του συχνα μου φερνει το τηλ να το παρουμε και οταν βλεπει οτι δεν παιρνει τηλ εκεινος.τι κανει;παει πισω απο τη κουρτινα και του μιλαει σε ενα ψευτικο κιν.:rolleyes:το καλο ειναι οτι παει παιδικο και ξεχνιεται αρκετες ωρες αλλα ακομα και σημερα που εχουν περασει σχεδον 2 εβδομαδες που λειπει περιμενει οτι γυρνωντας με το σχολικο θα δει το μπαμπα του να τον περιμενει.εγω προσπαθω να τον κανω να περναει καλα οσο μπορω και να τον κρατω χαρουμενο και χαμογελαστο.ευχομαι ολα να συνεχισουν καλα.:-P

σας φιλω ολες.


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω ηδη τρεχω....ηρθε μια μερα σπιτι και μου λεει"μαμα εγω επειδη ειμαι πολυ ομορφη θελουν ολοι οι αντρες να με παντρευτουν και ο νικος και ο γκενη και πετρος....!"καγκελο εγω!! για τις αποκριες θελει να ντυθει λουλουδονεραιδα μιας και ειδαμε την thumpelina προσφατα αλλα με τη χιονατη και την dora εχουμε ερωτα εμεις! κατα τα αλλα τι κανετε?? αντε να γεννησεις και εσυ να διαλεγεις στολη του χρονου...

εγω τον εντυσα πειρατη...να παει να πιασει το καραβι που ειναι ο μπαμπας του και να τον φερει πισω...;)


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε τιγράκι αυτές ειναι οι μεγάλες δυσκολίες!! Κάτι τέτοια ακούμε απο συναδέλφους του ανδρα μου και δυναμώνει η αποφαση μας πως οτι κι αν γινει, οσο δύσκολα κι αν περνάμε ή θα περάσουμε δεν θα χωριστει απο την κόρη μας ή απο εμένα!!! Κουράγιο κοριτσακι μου τουλάχιστον πέρασαν οι δυο πρώτες εβδομάδες και η ημερομηνία που θα επιστρέψει ειναι πιο κοντά!!!Φαντάζομαι πόσο δυσκολα περνάει και ο ανδρας σου μακριά σας!! Ωραία ιδέα ο Πειρατής!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω και αλλη απορία σαν νεα μαμα, αν πχ στο παιδικό πάρτυ ντυθούν δυο παιδάκια το ιδιο δεν δημιουργειτε προβλημα μεταξύ τους;

οχι ισα ισα που αυτα χαιρονται γιατι το ενα θελει να κανει οτι κανει το αλλο, ευτυχως δεν εχουν την δικη μας κομπλεξικοτητα:tongue:

εγω τον εντυσα πειρατη...να παει να πιασει το καραβι που ειναι ο μπαμπας του και να τον φερει πισω...;)

μπραβο ωραια ιδεα!!!!:lol:


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!

Τι κάνετεεεεε????

Τελικά η κόρη μου πήρε στολή winx!

Kαι συνήθως δεν αλλάζει γνώμη σε κάτι που αποφασίζει!!

Βέβαια από την αρχή ήθελε να ντυθεί "Bell", από την Πεντάμορφη και το Τέρας, αλλά εδώ δεν τη βρήκαμε, και έτσι έψαχνε για κάτι άλλο.

Μου βγήκε και στη μισή τιμή, από την πασχαλίτσα:wink:!!

Τον μικρό θα τον ντύσω Peter Pan!!

Η κόρη μου θέλει, να ντυθεί ο άντρας μου παπαγάλος και εγώ παπαγαλάκι:lol::lol::lol:!!!!

Καλά, για τον άντρα μου ας το ξεχάσει!

Δεν υπάρχει περίπτωση να ντυθεί!!:)

mariag τα παιδάκια θα είναι στην ηλικία της κόρης μου, και δεν νομίζω να φοβούνται τον κλόουν!

ΤΙΓΡΑΚΙ καλό κουράγιο!!

Ελπίζω ο μικρός να είναι καλύτερα και να περάσουν γρήγορα οι μέρες για να έχει ξανά κοντά του τον μπαμπάκα του!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κοριτσια!!!

Παπαγαλάκια;; Ωραία ιδέα και πρωτότυπη!!!

Εμείς ακομα εδω, αναμονή προσπαθώ να κάθομαι οσο πιο φρονιμη μπορώ μεχρι τις δέκα του μηνα να τελειώσει ο ανδρας μου τις υπηρεσίες του. Ενταξει αν γεννησω νωρίτερα θα φυγει δεν το συζητάμε. Αλλα θα πρέπει να τις κανει ολες μαζεμένες μετα και θα προτιμούσα να λείπει οσα λιγοτερα βράδια γινεται μεχρι να σαραντήσουμε!!!

Πως τα πατε εσεις;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Καλο μηνα!

Μπετυ εχεις δικιο, απο τοτε που ηρθαμε εδω χαθηκαμε :(

Μαρακι αντε εφαγες τον γαιδαρο που λενε, ουτε καν η ουρα δεν εμεινε, καλα λες να καθεσαι φρονιμη, πιστευω να σας την κανει την χαρη το μωρακι σας! Και μετα που θα γεννησεις να μπαινεις οποτε μπορεις να μας λες τι κανει η πριγκιπισσα σας!!

Εμεις το ΣΚ που περασε ειχαμε φιλοξενουμενους και περασαμε πολυ ωραια, αλλα ρε κοριτσια τι να το κανεις? Μετα παλι εδω, στην μοναξια μας. Ο αντρας μου ειχε εχθες πορεια, την αλλη βδομαδα 3 μερες ασκηση και υπηρεσια την Καθαρα Δευτερα... Μια ομορφια...Ξερω πως πρεπει να χαιρομαστε τις στιγμες και να μην σκεφτομαστε τι θα γινει αυριο, τον αλλο μηνα, του χρονου γιατι ετσι φευγει η ζωη και δεν την ζεις, αλλα στην πραξη αποδεικνυεται δυσκολο. Εσεις εχετε τα παιδακια σας και δεν σας μενει πολυς χρονος και πολυτελεια για φιλοσοφιες, οπως κανω εγω χαχαχαχα. Αντε λιγο υπομονη ακομα, να βγουν οι μεταθεσεις να δουμε τι μελλει γενεσθαι


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...