Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.... τοσο καιρο δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι υπαρχει τοπικ με γυναικες στρατιωτικων το ειδα χθες τυχαια και χαρηκα πολυ που μπορω να λεω τον πονο μου σε καποιον που με καταλαβαινει....

Λοιπον εγω εχω μια κορουλα που ειναι 3,5 μηνων....και αυτη τη στιγμη ημαστε Κιλκις σε αναμονη μεταθεσης.... για να δουμε θα φυγουμε????

Θα χαρω πολυ να τα λεμε....

mariamg με ενα πονο και με το καλο να ερθει το παιδακι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα μπαινω!! Η μοναξία εδω δεν παλευεται αλλιως!!!

Ιωάννα καλως ήρθες!! Σ'ευχαριστώ και να σου ζησει το κοριτσάκι σου!!! Τι περιοχες δηλώσατε για μετάθεση;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Δηλωσαμε Εβρο ,Κομοτηνη και Ροδο ....αλλα ποτε δεν τα κοιτανε αυτη την εντυπωση εχω...μας πανε οπου θελουν!!!!

Εχω ακουσει και καλα οτι φετος δεν θα γινουν πολλες μεταθεσεις γιατι δεν εχουν χρηματα αλλα το ραδιο αρβυλα στο στρατο παντα τα παραλεει....

Μακαρι να μεινουμε εδω γιατι εχω και δουλεια και τον Ιουνιο πρεπει να επιστρεψω τωτρα διανυω το 6μηνο του ΟΑΕΔ...

Link to comment
Share on other sites

Στον Εβρο ειναι καλα, αρκει να μεινετε Ορεστιάδα και οχι Διδυμοτοιχο!!

Δυστηχώς μεχρι τελευταία στιγμή δεν μπορείς να ξερεις!! Εμείς σχεδιάζουμε να παραμείνουμε Εύβοια μέχρι το 2011 και τοτε αν τα καταφέρουμε να φυγουμε για Κυπρο, αλλιως θα επιστρέψουμε Ορεστιάδα!! Φυσικά παιζει μετάθεση σε νησι!!

Την μικρή θα την πας σε παιδικό τον Ιουνιο; Εγω προς το παρον εχω το ταμείο ανεργείας, αλλα ελπίζω τον Σεπτέμβριο να βρω μια 6ωρη απογευματινή δουλειά και τα απογευματα που εχει υπηρεσία, νυχτερινές, απογευματινές κτλ ο ανδρας μου να ερχεται καποια γυναίκα!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Δουλευω σε σουπερ μαρκετ 4ωρο και θα γυρισω στην δουλεια με μειωμενο δηλ.θα δουλευω 3ωρο..εχω την δυνατοτητα να δουλευω παντα μετα τις 3 που σχολαει ο αντρας μου οποτε θα το κραταει μια ο ενας μια ο αλλος σε παιδικο τοσο μικρο δεν θελω να το ... οταν εχει υπηρεσια θα ζηταω ρεπο...εχω ενα ρεπο την εβδομαδα...οποτε βολευει...μακαρι να τα καταφερουμε..

και αν δω τα δυσκολα θα ερχετε η μαμα μου να με βοηθαει μενει μια ωρα μακρια απο εδω,για ενα 3 ωρο μονο δεν ειναι τπτ και για καφε να πηγαινα που λεει ο λογος ο αντρας θα μπορουσε να το κρατησει!

Επεξεργάστηκαν by joannakip
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννα καλως ηρθες στην παρεα μας! Οντως εδω θα μπορεις να λες τον πονο σου και

να σε καταλαβαινουν! Να σου ζησει η κορουλα σου!

Κι εμεις περιμενουμε μεταθεση (θελουμε δεν θελουμε ;) )καθως ειμαστε Κυπρο. Συμφωνω για το ραδιο αβρυλα που ειναι ο αγαπημενος σταθμος στον στρατο. Τη μια ακους ετσι και την αλλη αλλιως, παντως εγω πρωτα περιμενω να δω για να πιστεψω, εχω στεναχωρηθει κατα καιρους για πολλα και τελικα αποδειχθηκε οτι κακως στεναχωριομουν καθοτι ηταν φημες


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσόρισες στην παρέα μας :P και να χαίρεσαι την ζουζουνα σου!!μαρια με ένα πόνο !με το καλό να σου έρθει τα αστεράκι σου:P!κορίτσια ποτε βγαίνουν οι μεταθέσεις σας συνήθως,εμάς βγαίνουν τον μαρτιο νομίζω..;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Ολες καλα;

Εμείς σημερα θα φύγουμε για Αθήνα να δουμε την βατραχίνα μας και λογω υπηρεσιών του ανδρα μου θα παραμεινω στο πατρικό μου μέχρι την αλλη Τεταρτη που θα επιστρέψουμε σπιτάκι μας!!! Αυτο φυσικα ειναι το σχέδιο αλλα μπορει να αλλαξει ανα πασα στιγμή!!! Είπαμε η μικρη μας αποφασίζει αυτη την στιγμή!!!!!

Το ράδιο αρβύλα ειναι οτι χειροτερο!!! Εμείς ευτυχως φέτος λογω του χώρου που ειναι ο ανδρας μου ξερουμε πως θα παραμείνουμε εδω!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

maraki καλο ταξιδι, θα εχεις προσβαση στο πατρικο σου για να μιλαμε??

Αν οχι, σου ευχομαι καλα να περασεις και τα λεμε οταν με το καλο γυρισεις (εκτος απροοπτου φυσικα ;))


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρακι καλό ταξιδάκι και ότι ήθελε πρόκυψη:P!χι!κορίτσια που θα τσικνίσετε αύριο?εγώ επειδή δουλεύει ο σύζυγος θα πάω σε μασκέ πάρτη σε παιδότοπο!να χαρεί και τα αστεράκι μου!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

εμεις δυστυχως δεν θα τσικνισουμε καθως ο αντρας μου θα αργησει να γυρισει απο την δουλεια (κλεισιμο μηνα βλεπετε...) κι ετσι δεν προλαβαινουμε, ευτυχως που κατι θα κανουμε στην δουλεια κι ετσι θα παρω την μυρωδιτσα μου!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ηρθα κι εγω...!Ολες καλα ειστε βλεπω, μπραβο...

Βλεπετε τι γινεται με τα ασφαλιστικα των συζυγων μας?Απο το κακο στο χειροτερο....Και οσο τα βλεπω, τοσο σκεφτομαι "που παμε πια?".Τελικα κι εσεις που ειστε με τους αντρες θελετε να δουλεψετε απογευμα.Ομως ετσι παλι δεν θα βλεπεστε.Οποτε παιρνω κι εγω κουραγιο και λεω "ε τι μαζι και να μη βλεπομαστε και τι χωρια".Μην παρεξηγηθειτε, μια σκεψη μου λεω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...