Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Θα σου φερει γουρι και θα σε κολλησουν οξια εγκυμονιτιδα τοσα μωρουδιακα ρουχαλακια:D σου ευχομαι να την κολλησεις για 9 μηνες αυτη την "αρρωστια"..

καλα κανεις και την βοηθας ,ειναι ωραιο να εχεις καλους φιλους!

Χαχα!!Λες να κολλησω??????Μακαριιιιι!!!!

Τι να κανω βρε Ιωαννα γινετε να μην την βοηθησεις??Εγκυουλα ειναι..μοναχουλα ειναι...στην μαμα της ειναι....καποιος πρεπει εδω πισω να αναλαβει....εγω θα την πληρωσω την νυφη!!!!!:D:D:D

(Ζουζουκαλιτσα πλακα κανω ....:D)

Οι αντρες θα μαστορεψουν τα επιπλα και εγω θα ετοιμασω τα ρουχα για να ειναι ετοιμα!!Απο μερα σε μερα μπορει να σκασει μυτη ο μπεμπης!!!!!Μην μας βρει αροετοιμαστους!!!

Σημερα επιστρεφουμε κι εμεις...επιτελους να κανονισουμε καμια συναντηση...μου λειψατε εσυ και η μικρη ζουζουνιτσα..:D

Θα την πηγαινουμε και μαζι στο παρκο τωρα που ανοιξε ο καιρος!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ κοριτσια να πω την αμαρτια μου και εγω αυτο περιμενω να ανοιξη ο καιρος να κανω βολτα με τις ζουζουνες μου:P:p:pη μικρη σημερα ηθελε κουνιες αλλα που να παμε κρυο εκανε παλι:(υπομονη να φυγει ο μαρτης:D

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα!!!!καλα και αθωα ψεματακια!!:P:p:pπου χαθεικατε?αντε καλη ανοιξη να εχουμε οστε να περασουμε καλα με τα μικρα μας,κοριτσια γνωριζεται τιποτα γιαυτα τα μορια ποια ειναι για τις μεταθεσεις?το γραφουν αναλυτικα πουθενα?

Link to comment
Share on other sites

Μπετυ δεν ξερω καν τι γινετε με τις μεταθεσεις ουτε πως θα λειτουργησουν τα μορια.Εσεις Ροδο ειστε; ποσα χρονια ειστε εκει;

Ειπανε τα μορια θα υσχισουν για τους ΕΜΘ,αυτους που ειναι απο σχολη και τους ΕΠΟΠ που εγιναν μονιμοι μονο.Εγω προσωπικα το κοβω να αργουν φετος παρα πολυ ,γιατι αν κατσουν να εξετασουν τον καθενα ποσα μορια εχει κτλπ και που θα παει φαντασου τι εχει να γινει κατα τα Χριστουγεννα θα βγουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μήνα κι από εμένα.Σήμερα έμαθα κι εγώ ότι ακόμη ασχολούνται με τις μοριοδοτήσεις, οπότε οι μεταθέσεις μάλλον θα αργήσουν να ανακοινωθούν.

ΔΕν αντέχω άλλο, να μάθουμε να τελειώνουμε.

Το είχα δει σε μια ιστοσελίδα στο διαδίκτυο (δεν θυμάμαι ποια) κι πάει ανάλογα με το που βρίσκετε,πόσα παιδιά έχει, κτλ.

Αχ, κορίτσια κάντε κι για μας μια ευχή μπας κι έρθει πάλι κοντά μας.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Νιοβη εσεις που ειστε και ποσα χρονια; δεν ακολουθησες τον αντρα σου;

Ναι το καταλαβαινω πως μαζευονται τα μορια αλλα πχ ο αντρας μου δηλωσε να παραμεινουμε και εχουμε ας πουμε 30 μορια ..πως θα ξερω οτι με αυτα τα μορια αν θα μεινουμε ή οχι και αν φυγουμε που θα παμε εκει που δηλωσαμε ή οπου να ναι αυτο δεν καταλαβαινω...αντε τα μορια τα ξερεις απο εκει και περα πως λειτουργει το συστημα;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...τι κανετε?χαθηκατε δεν μπαινετε αλλο....

εγω ειμαι πτολεμαιδα 15 μερες τωρα περιμενω να γεννησω και μου λειπει ο αντρας μου παρα πολυ....ηρθε προχθες για μια ωρα και ολο ηταν βουρκομενος και κοκκινος σαν παντζαρι:-(!τι να κανεις ομως....

ευτυχως τελειωσαμε τα παντα του παιδιου μου και το περιμενω απο μερα σε μερα με πολυ αγωνια και ανυπομονησια αλλα και με πολυ αγχος για την γεννα...αλλα πλεον εχω αρχισει να ανυπομονω πολυ να δω τον γιοκα μου....

ευχομαι οσες ειναι εγκυουλες να εχουνε μια τελεια εγκυμοσυνη και μια τελεια γεννα και σε αυτες που προσπαθουνε να πιασουνε συντομα παιδακι με πολυ υγεια και ευτυχια..:-)


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Νιοβη εσεις που ειστε και ποσα χρονια; δεν ακολουθησες τον αντρα σου;

Ναι το καταλαβαινω πως μαζευονται τα μορια αλλα πχ ο αντρας μου δηλωσε να παραμεινουμε και εχουμε ας πουμε 30 μορια ..πως θα ξερω οτι με αυτα τα μορια αν θα μεινουμε ή οχι και αν φυγουμε που θα παμε εκει που δηλωσαμε ή οπου να ναι αυτο δεν καταλαβαινω...αντε τα μορια τα ξερεις απο εκει και περα πως λειτουργει το συστημα;

Δυστυχώς λόγω στεγαστικού δεν μπόρεσα να ακολουθήσω σε αυτή τη μετάθεση, εδώ έχω δουλειά κι κάποιον να προσέχει τη δίχρονη μικρή μου.

Πριν ακολουθούσα (Λήμνο 5 χρόνια, 3 χρόνια Ιωάννινα), τώρα όμως δεν γίνετε μιας κι είμαι στον ιδιωτικό τομέα κι υπάρχει κι ένα παιδί.

Ο σύζυγός μου βρίσκεται Ορεστιάδα, το καλοκαίρι κλείνει 2 χρόνια.

Επίσης έχει τον πατέρα του με καρκίνο (σε προχωρημένο στάδιο) αλλά του είπαν πως αυτό δεν παίζει ρόλο.

Τεσπά, κι τώρα δυσκολευόμαστε οικονομικά μιας κι συντηρούμε 2 σπίτια, συν τη βενζίνη στο πηγαινέλα (200 ευρώ), αλλά εάν πήγαινα χωρίς δουλειά δεν θα βγαίναμε πέρα.

Όσον αφορά τα μόρια, δεν μπορώ να πω πόσο αξιοκρατικά θα λειτουργήσει.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...λένε πόσα μόρια έχει ο καθένας πχ παντρεμένος, με παιδιά, που βρίσκεται,κτλ. αλλά πως κι που μπορεί να πάει ή να παραμείνει δεν το έχω καταλάβει ούτε κι εγώ.

Κι αναρωτιέμαι τυχαίο που δεν διευκρινίζουν ή απλά δεν το καταλαβαίνω;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

penny_tol όλα καλά θα πάνε "λίγο ακόμη κι τέλος" όπως λέει κι η μικρή μου.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Υπάρχει ένα blog με εξαιρετικές ιδέες με παιχνίδια που μπορείτε να παίζετε με το παιδί σας! Αξίζει να το επισκεφτείτε .Λέγεται Παίζουμε μαζί. Βρείτε το από την google.

Link to comment
Share on other sites

penny_tol με ενα πονο σου ευχομαι,μου ελειψε η πτολεμαιδα,εχω τους φιλους μου εκει..μακαρι να ανεβουμε συντομα προς τα πανω,νοσοκομειο θα γενησεις?

ναι στο μποδοσακειο μπετυ μου.....εμενα ειναι ι πατριδα μου και εμενα μου λειπει παρα πολυ...γι αυτο επελεξα να γεννησω εδω....


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...