Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κουκλες μου τι κανετε?πρωινη -πρωινη εγω σπανιο γεγονος!ειναι για καλο ομως!Φερνω νεα!!!

Η Πεννυ μας γεννησεεεε ....

Ο μπεμπης εσκασε μυτη ξαφνικα κ απροσμενα.. .χιχι!

Τον γεννησε τα ξημερωματα στις 2:30 αποψε φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο και ο μπεμπης ειναι 3.600 παιδαρος!!!!

Ανυπομονω να ερθει το μμς με τον μπεμπηηηη...φιλεναδαααα να σου ζησειειει γερος κ καλοτυχοοοος!:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελες..

Λενα τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα;;; μπραβο της παλικαρι η Πεννυ εκει που φοβοτανε ουτε καν επισκληρηδιο εκανε..και παιδαρος βγηκε!!!!!

Να της δωσεις της ευχες μου,οταν βρεθουμε να μου δωσεις και το τηλ.της να της ευχηθω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσαρες.....

γεννησα γεννησα κοριτσια....φυσιολογικα τον εβγαλα τον μικρο μου αντρακι...ειναι πολυ καλοσ και ησυχος και δεν κλαιει..ειναι πολυ γλυκουλης...τον λατρευω..

η εμπειρια βεβαια κοριτσια ηταν το κατι αλλο ετσι??????

αφηστε το καλητερα...φιλακια...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσαρες.....

γεννησα γεννησα κοριτσια....φυσιολογικα τον εβγαλα τον μικρο μου αντρακι...ειναι πολυ καλοσ και ησυχος και δεν κλαιει..ειναι πολυ γλυκουλης...τον λατρευω..

η εμπειρια βεβαια κοριτσια ηταν το κατι αλλο ετσι??????

αφηστε το καλητερα...φιλακια...

Πεννυ και παλι να σου ζησει....ειναι να μην τον λατρευεις; και που εισαι ακομα.....οσο μεγαλωνει και θα τον ζησεις απλα θα τον ερωτευτεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πεννυ και παλι να σου ζησει....ειναι να μην τον λατρευεις; και που εισαι ακομα.....οσο μεγαλωνει και θα τον ζησεις απλα θα τον ερωτευτεις!!!!!!

χιλια ευχαριστω πουλι μου....να σε ρωτησω κατι...ο παιδιατρο σου ειναι καλος?


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου σημερα ειναι 6 μερα που εχω στην αγκαλιτσα μου τον αγγελο μου....ειναι πολυ καλος και ησυχος αλλα εγω τον βασανιζω τον καημενουλη...βλεπετε προσπαθω να θηλασω αλλα επειδη δεν εχω πολυ γαλα και ποναω(υποφερω μιλαμε!!!!) δεν χορταινει και ξυπναει ανα μια ωρα...θελω να προσφερω αποκλειστικο θηλασμο και μου ειναι πολυ δυσκολο...να σκεφτητε θηλαζω και κλαιω απο τον πονο....αλλα θα τα καταφερω...ναι...τοσες το κανουν θα τα καταφερω και εγω...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?????

Καλε χαθηκατε ολες!!!!:?:

Μανουλα Πεννυ για να βγαλεις το τικερ πανε πανω αριστερα που λεει πινακας ελεγχου μετα επεξεργασια υπογραφης και σβηστο!!!!

Φιλακια πολλα σε ολες σας καλα να περνατε!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Πεννυ μου καλος ειναι ο παιδιατρος στον Γκιουλεκα την παω εγω δεν εχω παραπονο μεχρι στιγμης.Εχει και την ασφαλεια του στρατου.Αλλα ξερεις πως ειναι αυτα ο καθενας οσο αφορα τους γιατρους εχει την αποψη του.Μια κοπελα ντοπια μου ειπε ειναι καλος αλλα ειναι λιγο του χρηματος εγω μεχρι στιγμης δεν ειδα κατι τετοιο ,το μονο που δεν μου αρεσε ειναι οτι δεν μου λεει πραγματα απο μονος του(πχ οταν ξεκινησε να τρωει ειχα απορια με πολλα πραγματα αν κανει να τα φαει και τον ρωτουσα για το καθε τι) πρεπει να τον ρωταω,αλλα το ιδιο παραπονο εχει και μια φιλη μου που παει την μικρη της στην Νανου.'Η βαρεθηκαν οι ανθρωποι τα ιδια και τα ιδια να λενε ή περιμενουν να εχουμε εμεις αποριες να μας της λυνουν.Παντως σε καθε εξεταση ξεταζει τα παντα,ματια, αυτια,στομα ,καρδια ...δεν μας ξεπεταει.Και τηλ.μου εδωσε το δικαιωμα να τον περνω να τον ρωταω ή αν συμβει κατι ανα πασα στιγμη

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου σημερα ειναι 6 μερα που εχω στην αγκαλιτσα μου τον αγγελο μου....ειναι πολυ καλος και ησυχος αλλα εγω τον βασανιζω τον καημενουλη...βλεπετε προσπαθω να θηλασω αλλα επειδη δεν εχω πολυ γαλα και ποναω(υποφερω μιλαμε!!!!) δεν χορταινει και ξυπναει ανα μια ωρα...θελω να προσφερω αποκλειστικο θηλασμο και μου ειναι πολυ δυσκολο...να σκεφτητε θηλαζω και κλαιω απο τον πονο....αλλα θα τα καταφερω...ναι...τοσες το κανουν θα τα καταφερω και εγω...

Σε καταλαβαινω απολυτα ..εγω υπεφερα πολυ στον θηλασμο..δεν μπορουσε να πιασει την θηλη μου τα παντα εκανα και πονοοοοο καθε μια ωρα την θηλαζα .Ειχε ματωσει κιολας ειπιε και αιμα λιγο το μωρο ,τα ειχα κανει πανω μου

ασε με ειχε κουρασει και ψυχολογικα και σωματικα αν δεν πιανει το μωρο καλα και λιγο η δικη μας απειρια ειναι λιγο δυσκολο.Κανε υπομονη ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...