Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σημερα ο μικρουλης μου ειναι 15 ημερων και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι τον εχω διπλα μου,οτι γεννησα, οτι ειμαι μαμα πλεον....

μερικες φορες τον κοιταω και νομιζω οτι ειναι καποιου αλλου οχι δικος μου....δεν μπορω να πιστεψω οτι ο Θεος μου εκανε ενα τετοιο τεραστιο δωρο και εναν τοσο καλο αντρα που μπορω να στηριχτω πανω του...

σε ευχαριστω θεε μου για ολα και ελπιζω ολα τα παιδακια του κοσμου να εχουν υγεια και ανθρωπους να τα αγαπουν ατελειωτα...φιλακια σε ολες και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

που χαθηκατε ρε κοριτσια????????????ααααααααααα καταλαβα...τσουρεκια,κουλουρια και ψωνια ε???? σας ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου χρονια πολλα και πανω απο ολα υγεια...=φιλακιααα....:P:p


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα ο αντρουλης μου εχει υπηρεσια σημερα ευτυχως ημαστε κοντα στους δικους μας και θα ερθουν οι γονεις μου.

Επιτελους ηρθε το Πασχα και θα ξεκουραστω λιγο ηταν μια δυσκολη εβδομαδα στην δουλεια ειχα πολλες υπερρωριες και κουραστηκα πολυ το ιδιο και τις επομενες 2 εβδομαδες.

Πενυ 5 Μαιου αν ειστε Κιλκις ελα στο μαγαζι να ψωνισεις θα μεταφερθουμε στο ALDI και σαν πρωτη μερα που θα ανοιξουμε θα εχει πολλες προσφορες το Βικος το νερο 1 ευρω,χαρτι κουζινας 1 ευρω και πολλα αλλα συν 10% εκτπωση σε ολους στο τελος του λογαριασμου.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ο μικρουλης μου ειναι 15 ημερων και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι τον εχω διπλα μου,οτι γεννησα, οτι ειμαι μαμα πλεον....

μερικες φορες τον κοιταω και νομιζω οτι ειναι καποιου αλλου οχι δικος μου....δεν μπορω να πιστεψω οτι ο Θεος μου εκανε ενα τετοιο τεραστιο δωρο και εναν τοσο καλο αντρα που μπορω να στηριχτω πανω του...

σε ευχαριστω θεε μου για ολα και ελπιζω ολα τα παιδακια του κοσμου να εχουν υγεια και ανθρωπους να τα αγαπουν ατελειωτα...φιλακια σε ολες και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ...

καλως ηρθες στο κλαμπ των χαζομαμαδων:D

να εισαι παντα ετσι ευτυχισμενη και το ιδιο ερωτευμενη με τους 2 αντρες πλεον της ζωης σου!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

που χαθηκατε ρε κοριτσια????????????ααααααααααα καταλαβα...τσουρεκια,κουλουρια και ψωνια ε???? σας ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου χρονια πολλα και πανω απο ολα υγεια...=φιλακιααα....:P:p

ουτε κουλουρια εκανα ,ουτε τσουρεκια (δεν ειμαι και τοσο νοικοκυρα χαχαχα),ουτε ψωνια... απλα απο το μεσημερι και μετα ημουν στην δουλεια,πολυ κοσμο ειχε λες και ηταν ξεπουλημα

Link to comment
Share on other sites

ουτε κουλουρια εκανα ,ουτε τσουρεκια (δεν ειμαι και τοσο νοικοκυρα χαχαχα),ουτε ψωνια... απλα απο το μεσημερι και μετα ημουν στην δουλεια,πολυ κοσμο ειχε λες και ηταν ξεπουλημα

θα ερθω 5 μαιου σιγουρα πουλι μου να ψωνισω σε ευχαριστω για την ενημερωση...

εσυ εχεις την δουλεια σου ιωαννα μου δεν πειραζει αν δεν εκανες τιποτα...τι τισ εχουμε τισ μαναδες και τισ πεθερες?:P:p:p

εγω ερχομαι την πεμπτη...ανυπομωνω να παω σπιτι μου να στρωθω να βολευτω...θα τα πουμε στο κιλκις..σε περιμενω να πιουμε καφεδακι...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια,τι κανετε?γυρησατε στα σπιτια σας?ελπιζω να περασατε καλα,εμεις πασχαλιατικα κολησαμε γαστραντεριτιδα,μαυρα χαλια ακομα ταλεπορομαστε:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...