Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

την βγαλαμε παναγιωτα,εγω κοριτσια χανομε γιατι εχουμε φοβερες ζηλιες,μεγαλονουν :P:p:p:p

Να σου ζήσει, πάντα γερή.

Φαντάζομαι πόσο δύσκολο θα σου είναι με ένα μωρό κι ζήλιες...καλό κουράγιο.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

penny_tol να σου ζήσει ο μπεμπούλης (αν και καθυστερημένα).


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε???

Με συγχωρειτε που χαθηκα αλλα πλεον δεν την δυνατοτητα να μπαινω συχνα.....

Τι κανετε????

Μπετυ μου να σας ζησει η μικρη σας Παναγιωτα να ειναι γερη και καλοφωτισμενη...

Ιωαννα μου τι κανεις ???

Ποντικακι μου???

Με τις μεταθεσεις τι γινετε ρε κοριτσια???Θα βγουν??Ποτε????

Ααααντε θελουμε να ξερουμεεεεε τι θα γινει δεν θα το αντεξω παλι τελευταια στιγμη να πουνε και να μας δινουν 15 μερες για τα τακτοποιησουμε ολα!!!!!

Ελπιζω να ειστε καλα και να περνατε καλα...

Θα τα πουμε φιλακια πολλα...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω μεχρι τον αλλο μηνα να ξερουμε...οσες θελουν να μετατεθουν να φυγουν κ να πανε εκει που θελουν.κ οσες θελουν να μεινουν,να μεινουν...

Σας φιλω ολες καλο απογευμα...:P


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κουκλες μου...καλε ολες αφαντες!!!

Αρχισαμε τις βολτιτσες ε?????/

Σημερα ειναι μια υπεροχη μερα και για πολλες πολλες βολτες!!!!!!!

Επιτελους καλος καιρος και ζεστη!!!!

Να περνατε καλα....φιλακια πολλα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε;

Μπέτυ να σας ζησει το κοριτσάκι σας!!! Ομορφο ονομα!!

Εμεις αρχίσαμε το πακετάρισμα ήδη!! Ειτε παρουμε μεταθεση είτε οχι εχουμε μετακόμιση μιας και σ'αυτο το σπιτι δεν χωράμε με τιποτα και οι 4μας!!! Περιμένω πως και πώς να μάθω που θα ειμαστε σε 3 μηνες, εδώ ή Ορεστιάδα!!! Συμπίπτει με την γέννα οποτε καταλαβαινετε πως ειμαι. Πλεον μετράμε αντίστροφα για την μικρή 48 και σήμερα!!! Η μεγαλη δε ταλιμπανίζει κάθε μερα και πιο πολύ!!! Αλλα είναι τοσο αξιολάτρευτη που ότι κι αν κανει από μεσα μου χαμογελώ!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!εχω πολυ καιρο να μπω.ευχομαι να ειστε ολες καλα.

εμεις ειμαστε κω και σε ενα 2μηνο μας βγαζουν απο τα σοα και ψαχνουμε σπιτι.

εχουμε απογοητευτει μεχρι στιγμης..τα περισσοτερα χωρις θερμανση η΄εχουν θερμοπομπους και θερμοσυσορευτες.χαλια...εχει πολυ υγρασια εδω στην κω και τα περισσοτερα ειναι χαλια μαυρα μεσα...εχω αγχωθει πολυ..εχω ενα 2χρονο αγορακι και οπως καταλαβαινετε θελω να μεινουμε σε ενα σπιτι χωρις υγρασια και με θερμανση...στην εφημεριδα παλι δεν τα βαζουν τα σπιτια.πολυ λιγα ειναι στην εφημεριδα,που θα ειναι ειτε νοικιασμενα ειτε πολυ παλια...βγαινουμε μερα παρα μερα με τον αντρα μου και τον μικρο βολτα με τα ποδια και ρωταμε δεξια αριστερα για σπιτι...τι να κανουμε?μεχρι και μεσιτικο ρωτησα και τιποτα.και τα ενοικια?μεσα στην πολη τα εχουν ριξει 300 με 350 για ενα τριαρι,αλλα ολα παλια ειναι,και οσο πας εξω ειναι 450 μεχρι και 600ευρω βρηκαμε.εχω απογοητευτει...εχω αγχωθει...ειμαι χαλια κοριτσια...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!εχω πολυ καιρο να μπω.ευχομαι να ειστε ολες καλα.

εμεις ειμαστε κω και σε ενα 2μηνο μας βγαζουν απο τα σοα και ψαχνουμε σπιτι.

εχουμε απογοητευτει μεχρι στιγμης..τα περισσοτερα χωρις θερμανση η΄εχουν θερμοπομπους και θερμοσυσορευτες.χαλια...εχει πολυ υγρασια εδω στην κω και τα περισσοτερα ειναι χαλια μαυρα μεσα...εχω αγχωθει πολυ..εχω ενα 2χρονο αγορακι και οπως καταλαβαινετε θελω να μεινουμε σε ενα σπιτι χωρις υγρασια και με θερμανση...στην εφημεριδα παλι δεν τα βαζουν τα σπιτια.πολυ λιγα ειναι στην εφημεριδα,που θα ειναι ειτε νοικιασμενα ειτε πολυ παλια...βγαινουμε μερα παρα μερα με τον αντρα μου και τον μικρο βολτα με τα ποδια και ρωταμε δεξια αριστερα για σπιτι...τι να κανουμε?μεχρι και μεσιτικο ρωτησα και τιποτα.και τα ενοικια?μεσα στην πολη τα εχουν ριξει 300 με 350 για ενα τριαρι,αλλα ολα παλια ειναι,και οσο πας εξω ειναι 450 μεχρι και 600ευρω βρηκαμε.εχω απογοητευτει...εχω αγχωθει...ειμαι χαλια κοριτσια...

Κοριτσακι μου τι αγωνια και αυτη???Κι εγω στην θεση σου θα ειχα φρικαρει!!!Μα ειναι δυνατον ουτε σε μεσητικο να μην μπορεις να βρεις ενα σπιτι???

Κοιτα,πιστευω οτι σχετικα με την υγρασια δεν μπορεις να την γλιτωσεις γιατι γενικα στα νησια ειναι το μοναδικο που δεν αλλαζει και δεν μπορεις να το αποφυγεις!!!Ποσο μαλλον αν ειναι και τα σπιτια παλια...οποτε και μεσα και εξω παντα ετσι θα ειναι σχεδον σε ολα!!!

Δεν γνωριζω και πολλα γιατι δεν εχουμε [αει ακομα σε νησι...αλλα ξερω οτι τους καλοκαιρινους μηνες ειναι μεγαλο προβλημα να βρεις σπιτι σε νησι..φετος με την οικ.κριση ομως θα ειναι καλυτερα τα πραγματα θελω να πιστευω!!!!

Μακαρι συντομα να βρεις τον καταλληλο χωρο για σενα και την οικογενεια σου γλυκια μου και να μην ταλαιπωρηθεις αλλο,ιδιως το παιδακι σου!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ευχαριστω πολυ.τωρα θα παμε να δουμε ενα σπιτι.αντε να δουμε τι θα ειναι και αυτο...

εχω αρχισει και πακεταρω,γινεται ενας χαμος με τις κουτες,ξερετε..ψαχνω να δωσω και τα χαλια να μου τα πλυνουν και βρηκα εναν που θελει 6ευρω το τ.μ. και τα χειροποιητα χαλια 8ευρω,αν ειναι δυνατον!!!και ενας αλλος,πακιστανος πρεπει να ειναι,θελει 3,5ευρω το τ.μ....βλεπω να τα πλενω μονη μου στο μπαλκονι.εσεις κοριτσια πως τα καθαριζεται τα χαλια σας?καλο μεσημερι σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και απο εμενα.

ΚΑι εγω συζυγος στρατιωτικου, ειμαστε απο την Βέροια και εδω και 3 περιπου χρονια μενουμε στην Μυτιλήνη.

Ήρθα εδω αρραβωνιασμένη και φεύγοντας θα ειμαι με τον 1 χρονου πριγκηπά μου.

Αντε βρε κορίτσια να μάθουμε τι γινεται..... αν φευγουμε (ελπιζω!!!!) ή αν μένουμε :-(:sad::-(:sad::-(:sad:. Ότι και να γινει παντως την μετακομιση δεν την γλυτωνω γιατι το σπιτι πλέον ειναι αφόρητο.......

Οταν μαθουμε που παμε θα σας ενημερωσω για βοηθεια, όσον αφορα το σπίτι βασικα ;););););););).

Καποια στιγμη θα διαβασω οοοοοοοοοοοοοοοολο το θεμα για να μπω στο νοημα καλυτερα :D.

ΣΑς φιλω όλες και καλως σας βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ.τωρα θα παμε να δουμε ενα σπιτι.αντε να δουμε τι θα ειναι και αυτο...

εχω αρχισει και πακεταρω,γινεται ενας χαμος με τις κουτες,ξερετε..ψαχνω να δωσω και τα χαλια να μου τα πλυνουν και βρηκα εναν που θελει 6ευρω το τ.μ. και τα χειροποιητα χαλια 8ευρω,αν ειναι δυνατον!!!και ενας αλλος,πακιστανος πρεπει να ειναι,θελει 3,5ευρω το τ.μ....βλεπω να τα πλενω μονη μου στο μπαλκονι.εσεις κοριτσια πως τα καθαριζεται τα χαλια σας?καλο μεσημερι σε ολες!!!

Και γω φετος θα τα δωσω σε καθαρηστηριο για καθαρισμα γιατι ειναι απο αυτα τα φουντωτα και μαζευουν μεσα διαφορα οποτε θελουν καλο καθαρισμα και επεισης δεν διαθετω και χωρο για να τα επλενα μονη μου!!!Ειναι και μεγαλα και βαρια!!!

Αντε μακαρι να ειναι ωραιο το σπιτακι αυτο και να σας αρεσει!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και απο εμενα.

ΚΑι εγω συζυγος στρατιωτικου, ειμαστε απο την Βέροια και εδω και 3 περιπου χρονια μενουμε στην Μυτιλήνη.

Ήρθα εδω αρραβωνιασμένη και φεύγοντας θα ειμαι με τον 1 χρονου πριγκηπά μου.

Αντε βρε κορίτσια να μάθουμε τι γινεται..... αν φευγουμε (ελπιζω!!!!) ή αν μένουμε :-(:sad::-(:sad::-(:sad:. Ότι και να γινει παντως την μετακομιση δεν την γλυτωνω γιατι το σπιτι πλέον ειναι αφόρητο.......

Οταν μαθουμε που παμε θα σας ενημερωσω για βοηθεια, όσον αφορα το σπίτι βασικα ;););););););).

Καποια στιγμη θα διαβασω οοοοοοοοοοοοοοοολο το θεμα για να μπω στο νοημα καλυτερα :D.

ΣΑς φιλω όλες και καλως σας βρηκα.

Γεια σου πασχαλιτσακι μου καλως ηρθες στο παρεακι μας και να χαιρεσαι και τον γιοκα σου!!!

Ειμαστε και απο κοντινα μερη...εγω ειμαι απο Γιαννιτσα.Και τωρα ειμαστε στο Κιλκις....

Ευχομαι να φυγετε αφου το θελετε....εγω παντως αντιθετως δεν θελω ακομα να φυγουμε απο το Κιλκις ακομα....ειμαστε καλα εδω....θα δειξει!!!Αντε κι αυτοι πολυ αργουν και μας κουραζουν!!!!Τοσο καιρο με την αγωνια!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...