Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Μαρια εχω 2 γνωστες που ειναι εγκυμονουσες και οι αντρες τους κανανε αναφορα για να κοψουν την μεταθεση τους απ'οτι μου ειπαν ,τωρα αν θα κοπει η μεταθεση ή απλα θα παρουν μια παραταση λογω γεννας ή τιποτα απο τα δυο δεν ξερω θα δειξει τωρα που θα ερθουν τι θα γινει..

δεν μου εχει τυχει και δεν γνωριζω τι γινετε σε αυτες τις περιπτωσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια, όλα καλά;

Όταν εννοείτε Παρασκευή, εννοείτε αύριο;

Γιατί με έχει πιάσει ταχυπαλμία τώρα.

Μια γνωστή μου είπε ότι φέτος το μεγαλύτερο ποσό των μεταθέσεων θα είναι αξιοκρατικά σύμφωνα με μόρια. Αν ισχύσει θα μετατεθεί ο σύζυγός μου, για να δούμε τότε...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Νιοβη αν θυμαμαι καλα 2 χρονια ειναι Ορεστιαδα ο αντρας σου; δεν θλω να σε στεναχωρησω και μακαρι να βγω ψευτρα αλλα ειναι πολυ λιγα για να φυγει με μεταθεση... ετσι πιστευω εγω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!

Ο άνδρας μου μου ειπε πως τους ειπαν μέχρι την αλλη Παρασκευη στις 17 του μήνα!!!! Δεν καταλαβαίνουν πως οι ζωές τοσων ανθρώπων κρέμμονται απο αυτή την απόφαση;

Εμείς θέλουμέ να φύγουμε, οποτε δεν μπορουμε να κανουμε αναφορά για παραμονή λογω γέννας!! το θέμα ειναι να μάθουμε τι γινεται, γιατι αλλιως θα πρεπει να ψάξουμε εδω για νεο σπιτι!! Ηλπιζα αν παραμέναμε να προλαβαιναμε να μετακομήσουμε πριν γεννησω, αλλα ετσι οπως πάνε αυτοι, δεν το βλέπω... :(:(

Νιοβη στο ευχομαι, αλλα δεν νομίζω να τα καταφέρετε με δυο χρόνια μονο!!

Εμας μας ειπαν πως για Εβρο θα προτιμησουν να στείλουν ανύπαντρα ατομα που μενουν πιο κοντα αυτη την στιγμή, Μακεδονία κτλ Οχι εναν παντρεμένο με παιδί απο Χαλκίδα οπου τα έξοδα μεταθεσης θα ειναι πολυ περισσότερα. Τι να πω; ο καθένας λεει τα δικά του αυτη την στιγμη και ολοι ζουμε με την αγωνία για το που θα ξημερώσουμε!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!σας εχω νεοτερα!!!!!!!!!χτες αργα το μεσημερι εδω στην κω ηρθαν των ταγματαρχων!!!!!!!οι πιο πολλοι φευγουν!!!!!!!στην κορινθο που ειναι η κουμπαρα μου πηγαν τον ανθιπολοχαγων!!!!!ευχομαι σε ολες να πατε εκει που θελετε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νιοβη αν θυμαμαι καλα 2 χρονια ειναι Ορεστιαδα ο αντρας σου; δεν θλω να σε στεναχωρησω και μακαρι να βγω ψευτρα αλλα ειναι πολυ λιγα για να φυγει με μεταθεση... ετσι πιστευω εγω ...

Οντως δύο χρόνια αλλά ελπίζω λόγω κατάστασης...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα κοριτσακια μου τι κανετε?

Να που ηρθε η παρασκευη και ακομα δεν μαθαμε τιποτα...απο παντου ακουγα οτι μεχρι σημερα θα μαθαιναμε!

Να ρωτησω κατι...τωρα που εγω ειμαι εγκυος,ισχυει οτι μπορουμε να μεινουμε αμεταθετοι για 1-2 χρονια λογω εγκυμοσυνης?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα κοριτσακια μου τι κανετε?

Να που ηρθε η παρασκευη και ακομα δεν μαθαμε τιποτα...απο παντου ακουγα οτι μεχρι σημερα θα μαθαιναμε!

Να ρωτησω κατι...τωρα που εγω ειμαι εγκυος,ισχυει οτι μπορουμε να μεινουμε αμεταθετοι για 1-2 χρονια λογω εγκυμοσυνης?

ξερω ζευγαρι που ηταν και οι δυο ομως στο στρατο, και το παλικαρι εκοψε μεταθεση λογω εγκυμοσυνης. νομιζω οτι ισχυει και χωρις να ειναι κ οι δυο στο στρατο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...