Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια.μηπως καποια κοπελα απο Κω ενδιαφερεται ή ξερει καποια που να την ενδιαφερει?

κοριτσια τα πουλαω,θελω να φυγουν,πλησιαζει η μετακομιση και δεν θελω να τα εχω!!!!

καρεκλακι φαγητου,cangaroo,αγορα αυγουστο 2010,ελαχιστα χρησιμοποιημενο,χρωμα γαλαζιο,με ροδακια και ασφαλειες,δυο δισκους και ρυθμιση υψους καρεκλας και πλατης.

τιμη 50 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://cangaroo-bg.com/?act=inside_p...2&file_id=4519

παρκο,johmy's,αγορα αυγουστο 2010,σε καλη κατασταση(μονο μια μικρη τρυπα στοπανω μερος απο τα δοντακια του μικρου),κιτρινο με αρκουδακια,με δυχτι και δυο λαβες.

τιμη 50 ευρω

μαρσιπος,elite cruisers,αγορα ιουνιο 2009,σαν καινουργιο,2-3 φορες χρησιμοποιημενο(δεν του αρεσε πολυ αυτη η θεση),χρωμα λαδι με μαυρο και κλεινει μπρος και πισω.

τιμη 40 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://www.mykko.be/?CategoryID=286&ArticleID=3113

γιο γιο καρεκλακι με σκαλακι,Litaf,καινουργιο,αχρησιμοποιητο(το φοβαται,δεν ξερω γιατι),πορτοκαλι με πρασινο και λιγο μωβ.

τιμη 40 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://www.litaf.com/Site_Pages/Product.aspx?id=17

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κι απο μενα κοριτσακια μου τι κανετε?

Να που ηρθε η παρασκευη και ακομα δεν μαθαμε τιποτα...απο παντου ακουγα οτι μεχρι σημερα θα μαθαιναμε!

Να ρωτησω κατι...τωρα που εγω ειμαι εγκυος,ισχυει οτι μπορουμε να μεινουμε αμεταθετοι για 1-2 χρονια λογω εγκυμοσυνης?

Γεια σου φιλεναδααααααα.............. ρε κουκλα οχι και αμεταθετοι 2 χρονια.....απλα κοβεις την μεταθεση και την επομενη χρονια περνεις κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλεναδααααααα.............. ρε κουκλα οχι και αμεταθετοι 2 χρονια.....απλα κοβεις την μεταθεση και την επομενη χρονια περνεις κανονικα

Ααααα εισαι εδω εσυ μπουμπου????Βγηκα αλλα ξανα μπηκα πριν κοιμηθω να πω ενα γεια αφου εισαι μεσα!!!!

Βρε και ενας χρονος μια χαρα ειναι!!!!Αφου τον δικαιουμαστε θα τον παρω!!!!!Αρκει να μεινω εδω και να μην φυγω ΦΕΤΟΣ!!!

Η Πεννυ ειπε οτι στην Σαντα μαθανε τις μεταθεσεις...καποια φιλη της λεει ξερει οτι φευγει Σαμο!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ααααα εισαι εδω εσυ μπουμπου????Βγηκα αλλα ξανα μπηκα πριν κοιμηθω να πω ενα γεια αφου εισαι μεσα!!!!

Βρε και ενας χρονος μια χαρα ειναι!!!!Αφου τον δικαιουμαστε θα τον παρω!!!!!Αρκει να μεινω εδω και να μην φυγω ΦΕΤΟΣ!!!

Η Πεννυ ειπε οτι στην Σαντα μαθανε τις μεταθεσεις...καποια φιλη της λεει ξερει οτι φευγει Σαμο!

Δεν είχα καταλάβει ότι είσαι έγκυος, σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη κι να πάνε όλα καλά. ;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα καταλάβει ότι είσαι έγκυος, σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη κι να πάνε όλα καλά. ;)

Σε ευχαριστω κοπελα μου να εισαι καλα....:)


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου ποντικακι μου τι κανεις????

Καιρο εχω να σε πετυχω μεσα,χαθηκαμε!!!!!

Εγω την Παρασκευη ακουσα απο μια φιλη μου οτι και καλα βγηκαν οι μεταθεσεις σε μια μοναδα αλλη της ταξιαρχιας μας εμαθε δηλαδη μια φιλη της που θα παει,αλλα ο αντρας μου που πηρε τηλεφωνα να ρωτησει ατομα που ειχαν υπηρεσια ειπαν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο,και ενας μιλησε με εναν "δικο" του απο την μοναδα εκεινη και ειπε οτι δεν ισχυει τιποτα και δεν ηρθε τιποτα!!!

Δεν βγαζεις ακρη με τιποτα δηλαδη!!!!

Εγω δεν αγχωνομαι εμαθα οτι δικαιουμαι οτι για φετος μπορω να την κοψω την μεταθεση αν βεβαια ειναι να παρουμε που δεν το νομιζω.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

αντε να μεινετε εκει τωρα που εισαι εγκυουλα και του χρονου βλεπουμε!!! του χρονου και γω θελω να φυγουμε απο δω......

καιρο εχουμε να τα πουμε οντως πως εισαι?

τι παλιοκαιρος σημερα ας εκλεισε μεσα :(


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

αντε να μεινετε εκει τωρα που εισαι εγκυουλα και του χρονου βλεπουμε!!! του χρονου και γω θελω να φυγουμε απο δω......

καιρο εχουμε να τα πουμε οντως πως εισαι?

τι παλιοκαιρος σημερα ας εκλεισε μεσα :(

καλα ειμαι γλυκουλα μου,μια χαρα ολα....εχω αρχισει να καταλαβαινω και να συνειδητοποιω οτι ειμαι εγκυος...ολα πανε μια χαρα Δοξα τον Θεο.

Εσυ τι κανεις?

Οσο για τον καιρο εδω ευτυχως ητανε ενταξει μεχρι τις 8.Μετα ηρθε μια μπορα καλη και τωρα παλι καλα αλλα εχει ψυχρα.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Λενα μου επρεπε ηδη να ειχε κανει αναφορα ο Νικος και να παρεις χαρτι απο τον γιατρο και να τα στειλει για να μην σου ερθει μεταθεση..

Νομιζω πως αν σου την ανακοινωσουν μετα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να παρεις παραταση και να πας εκει που θα μετατεθεις μετα την γεννα ..

Αλλα επειδη εισαι και λιγων μηνων ισως δεν γινει και τπτ απο τα δυο.Πες το Νικο να ρωτησει πως ακριβως γινετε αυτα μου τα ειπε μια κοπελα που ειναι τωρα εγκυος και στειλανε εδω και καιρο την αναφορα για να κοψουν την μεταθεση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!! Αλλο ένα βράδυ που δεν μπορώ να βολευτώ να κοιμηθώ. Σε 3,5 ωρες θα ξυπνήσει η ταλιμπάν μου έτοιμη για παιχνίδι.. να δω εγω πως θα ειμαι!!!

Εμαθε κάποια κάτι σχετικό για τις μεταθέσεις υπαξιωματικών στα τεθωρακισμένα; Εχουμε αρχίσει και αγχωνόμαστε λιγουλάκι!!!

Λενάκι εισαι εγκυος; Τωρα το ειδα!! Τα θερμά μου συγχαρητήρια!! Με το καλό να υποδεχτείτε το σποράκι σας, γερό δυνάτό και τυχερό να ειναι!!! Φρόντισε να ευχαριστηθείς οσο μπορείς την εγκυμοσύνη σου!!! Είναι η ομορφότερη εμπειρία στην ζωή μιας γυναίκας!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

mariamg μην αγχώνεσαι ούτως ή άλλως θα μετακομίσεις οπότε δες το έτσι, άλλωστε λογικά πρέπει μέχρι τέλος του μήνα να έχουν ανακοινωθεί.

Βλέπω κι εσένα ο άντρας σου είναι υπαξιωματικός ΤΘ


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ναι είναι, μολις τωρα του ειπαν πως θα ανακοινωθούν τέλος του μήνα τα δικά μας, ενω οι αξιωματικοί θα μάθουν μεχρι τέλος της αλλης εβδομάδας!!!

Με αγχώνει το γενονός πως σε 22 μέρες είναι η καισαρική μου και δεν ξέρω που θα έχω τα κορίτσια μου!! Εδω ήδη εχουμε πακετάρει κάποια πράγματα και είμαστε με κούτες!! Αν δεν ηταν η γεννα στην μεση δεν θα με ενοιαζε τοσο.. αλλα τωρα.. Δεν ξερω κατα ποσο θα μπορω μετα να ανταπεξέλθω στην μετακομηση με ενα νεογέννητο, ενα 17μηνο ταλιμπανάκι και μια καισαρική!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...