Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Ναι είναι, μολις τωρα του ειπαν πως θα ανακοινωθούν τέλος του μήνα τα δικά μας, ενω οι αξιωματικοί θα μάθουν μεχρι τέλος της αλλης εβδομάδας!!!

Με αγχώνει το γενονός πως σε 22 μέρες είναι η καισαρική μου και δεν ξέρω που θα έχω τα κορίτσια μου!! Εδω ήδη εχουμε πακετάρει κάποια πράγματα και είμαστε με κούτες!! Αν δεν ηταν η γεννα στην μεση δεν θα με ενοιαζε τοσο.. αλλα τωρα.. Δεν ξερω κατα ποσο θα μπορω μετα να ανταπεξέλθω στην μετακομηση με ενα νεογέννητο, ενα 17μηνο ταλιμπανάκι και μια καισαρική!!!

Έχες απόλυτο δίκιο αλλά το άγχος δεν κάνεις καλό. Προσπάθησε να ηρεμήσεις.

ότι κι να συμβεί πιστεύω πως θα βρεις την άκρη, απλά τώρα σου φαίνεται βουνό.

Έχε θετική σκέψη ;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο σύζυγός μου μου είπε ότι σήμερα ανακοινώθηκαν οι μεταθεσεις στο πυροβολικό και μηχανικό.

Έχει υπηρεσία σήμερα, αλλά ακόμη δεν έμαθε κάτι.

Κουράγιο σε όλους, είτε θέλουν να φύγουν είτε να παραμείνουν.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

mariamg αν μάθει κάτι για τους ΤΘ σήμερα μέχρι το βράδυ θα σε ενημερώσω από εδώ.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ΓΕια σας κοριτσακια μου.....τι κανετε???Βγηκανε οι μεταθεσεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και ευτυχως ΔΕΝ φευγουμε....ειμαι πολυ χαρουμενη....Εσεις τι γινετε????


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Ελπίζω ολες να εχετε τις μεταθέσεις-παραμονές που θέλετε!!! Εμεις βλέπω να τις μαθαίνουμε στο μαιευτήριο έτσι όπως πάμε!!

Νιόβη ευχαριστώ!!! Σήμερα αποφάσισα πως θα κατεβάσουμε τελικά τις κουρτίνες, να τις πλυνω και να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε το σπίτι οσο μπορουμε για το μωρό!!!Ας είμαστε και με τις κουτες, τι να κάνουμε; Σκεφτομαστε αν ειναι να παραμείνουμε να μετακομήσουμε όταν σαραντήσω. Το παιδικό το έχουμε γεμίσει με κουτες προς το παρόν οπότε θα βάλουμε και τα υπόλοιπα πράγματα εκει. Ετσι κι αλλιως η κορη μας κοιμάται μαζι μας, θα βάλω και το παρκοκρέββατο στην θέση της συρταριέρα μας και θα ειμαστε εντάξει για ενα διάστημα. Τι αλλο μπορώ να κανω;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

joannakip μπραβο αντε μια χαρα τη γλυτωσατε για φετος.

mariamg υπομονη βρε κοριτσι τι να κανεις αμαν πια τι δε σας ενημερωνουν να ξερετε τι θα κανετε? Αλλα τι μετακομιση δεν τη γλυτωνετε ετσι?

Εμεις εδω παντως δε μαθαμε τπτ δεν εχουν ερθει οχι οτι περιμενουμε εμεις αλλα ενας συναδελφος του αντρα μου που ητανε να φυγει τον πηρε ενα γνωστος του και του ειπε οτι δε θα φυγει τελικα του τη φαγανε τη θεση..........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ελπιζω ολες ναειστε καλα,και με μια καλη μεταθεσει οποια το ηθελε,εγω καλα ειμαι απλα ειχα προβλημα με τον υπολογιστη γι αυτο χαθηκα καλο βραδυ:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Ελπίζω ολες να εχετε τις μεταθέσεις-παραμονές που θέλετε!!! Εμεις βλέπω να τις μαθαίνουμε στο μαιευτήριο έτσι όπως πάμε!!

Νιόβη ευχαριστώ!!! Σήμερα αποφάσισα πως θα κατεβάσουμε τελικά τις κουρτίνες, να τις πλυνω και να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε το σπίτι οσο μπορουμε για το μωρό!!!Ας είμαστε και με τις κουτες, τι να κάνουμε; Σκεφτομαστε αν ειναι να παραμείνουμε να μετακομήσουμε όταν σαραντήσω. Το παιδικό το έχουμε γεμίσει με κουτες προς το παρόν οπότε θα βάλουμε και τα υπόλοιπα πράγματα εκει. Ετσι κι αλλιως η κορη μας κοιμάται μαζι μας, θα βάλω και το παρκοκρέββατο στην θέση της συρταριέρα μας και θα ειμαστε εντάξει για ενα διάστημα. Τι αλλο μπορώ να κανω;

Μαρια χαρα στο κουραγιο σου...τι να κανεις ρε κοριτσι μου ... πιστευω μεσα στην εβδομαδα θα μαθετε..αφου ηραν φορα τις ανακοινωνουν σιγα σιγα ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


joannakip και @Λ+Ν@ χαίρομαι για εσάς.

mariamg τι γίνεται ρε παιδί μου με το δικό μας σώμα;

Για να δούμε...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.υπομονη τι αλλο?....εμεις περιμενουμε τις μεταθεσεις οχι για να φυγουμε, αλλα για να δουμε που θα μπουμε.σε ποιο επιτελους νεο σπιτι αφου τελος ιουλιου μας βγαζουν απο τα σοα.σε ολες καλο κουραγιο.και εμεις ειμαστε γεματο το σπιτι με κουτες και περιμενουμε...αντε να δω...θα φυγουν αυτοι που θελουμε για να μπουμε εμεις?και θα προλαβουμε?αν φυγουν αυγουστο?ενας χαμος!!!

καλο μεσημερι...αν καποια μαθει για πεζικο ας γραψει κατι....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.

Κανενα νεο για τις μεταθεσεις υπαξιωματικων πεζικου? Αμαν πια φετος!!!!! ΚΑρδια θα παθουμε...

Εσεις που μαθατε πως το μαθατε βρε κοριτσια και εμεις ακομη τιποτε???????? Μηπως να παρουμε εμεις κανενα τηλεφωνο μπας και βγαλουμε ακρη?

Τι να πω...... ελπιζουμε να εχουμε συντομα ευχαριστα νεα.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...