Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

      Συνήθως δεν τις σταματάνε εξαρτάτε κ η ηλικία της γυναίκας . Γενικά εγώ που είχα ρωτήσει αιματολογο αν Κ μπορεί να μην είναι πάντα απαραίτητες μετά τα 35 τις δίνουν γιατί υπάρχουν Κ τα αναπάντεχα γεγονότα οπότε βοηθάνε γενικότερα κακό δεν κάνουν. 

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε εμας μαθαμε γιατι ηρθαν επισημα οι μεταθεσεις μας απλα...οπου και να παρεις τηλ.δεν θα σου πουν τιποτα πιστευω

Ιωαννα μου ο αντρας σου τι οπλο ειναι και τι βαθμο?

Ποτε ακριβως σας ανακοινωσαν απο τη μοναδα αν μενετε ή φευγετε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?

Ακομα δεν μαθατε τιποτα εσεις για τις μεταθεσεις?

Πασχαλιτσακι μου εγω και η Ιωαννα ειμαστε στην ιδια μοναδα και τις μεταθεσεις τις μαθαμε την Παρασκευη στις 17 Ιουνιου.

Πιστευω οτι και οι υπολοιπες θα ανακοινωθουν συντομα!!Τουλαχιστον οσοι ειναι να φυγουν θα το μαθουν.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτισα.

Ο δικος μου ειναι αρχιλοχιας και μολις εγινε ανθυπασπιστης ημερολογιακα και ειναι απο ΣΜΥ πεζικο.

Πηραμε τηλ για καποια αλλη δουλεια στο ΚΙΧΝΕ ΘΕσσαλονικης και ειπαν οι βγηκαν μονο πυροβολικου και διαβιβασεων και επονται οι δικες μας. Απλα καθυστερουν οι δικες μας επειδη ειναι παρα πολλοι........

Τι να πω.... με τον πονο μας παιζουν....... το μωρακι μου σκεφτομαι.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια.ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο!!!

κοριτσια πουλαω τα παρακατω πραγματακια,για μια βδομαδα ακομη!!!!!

οποια την ενδιαφερει κατι μενω στην Κω,στειλτε π.μ.

καρεκλακι φαγητου,cangaroo,αγορα αυγουστο 2010,ελαχιστα χρησιμοποιημενο,χρωμα γαλαζιο,με ροδακια και ασφαλειες,δυο δισκους και ρυθμιση υψους καρεκλας και πλατης.

τιμη 50 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://cangaroo-bg.com/?act=inside_p...2&file_id=4519

παρκο,johmy's,αγορα αυγουστο 2010,σε καλη κατασταση(μονο μια μικρη τρυπα στοπανω μερος απο τα δοντακια του μικρου),κιτρινο με αρκουδακια,με δυχτι και δυο λαβες.

τιμη 50 ευρω

μαρσιπος,elite cruisers,αγορα ιουνιο 2009,σαν καινουργιο,2-3 φορες χρησιμοποιημενο(δεν του αρεσε πολυ αυτη η θεση),χρωμα λαδι με μαυρο και κλεινει μπρος και πισω.

νεα τιμη 30 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://www.mykko.be/?CategoryID=286&ArticleID=3113

γιο γιο καρεκλακι με σκαλακι,Litaf,καινουργιο,αχρησιμοποιητο(το φοβαται,δεν ξερω γιατι),πορτοκαλι με πρασινο και λιγο μωβ.

νεα τιμη 30 ευρω

μπορειτε να το δειτε εδω

http://www.litaf.com/Site_Pages/Product.aspx?id=17

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ΚΑΣΤΟΡΙΑ!!!!!!

Αντε με το καλο να εγκατασταθουμε :)

Αν μπορειτε να με βοηθησετε να βρω ενα καλο σπιτι θα σας ημουν υποχρεη.... Δεν ξερουμε κανενα απο εκει και παμε στα τυφλα...

Link to comment
Share on other sites

οκ.ευχαριστω,παντως ειναι σαν καινουργια τα πραγματα.οποια τα θελει,εδω θα ειναι για μια βδομαδα ακομη.οχι εμεις δεν περιμενουμε μεταθεση,περιμενουμε να μετακομισουμε,θα βγουμε απο σοα και περιμενουμε τις μεταθεσεις για να αδειασει το σπιτι που εχουμε κλεισει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:)Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε???

Πασχαλιτσακι ειναι σουπερ στην Καστορια!!!!Βεβαια εχει πολυ κρυο τον χειμωνα αλλα ενταξει τι να κανεις!

Με το καλο να πατε και να εγκατασταθειτε λοιπον!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

:)Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε???

Πασχαλιτσακι ειναι σουπερ στην Καστορια!!!!Βεβαια εχει πολυ κρυο τον χειμωνα αλλα ενταξει τι να κανεις!

Με το καλο να πατε και να εγκατασταθειτε λοιπον!!!

Να σαι καλα γλυκουλα μου.

Απο εκει εισαι?

Μενατε ποτε εκει?

Αντε να βρω τωρα ενα καλο σπιτακι και να εγκατασταθω νε τον αντρουλη μου και τον πριγκηπακο μου......

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα γλυκουλα μου.

Απο εκει εισαι?

Μενατε ποτε εκει?

Αντε να βρω τωρα ενα καλο σπιτακι και να εγκατασταθω νε τον αντρουλη μου και τον πριγκηπακο μου......

Καλημερουδια...

Οχι δεν ειμαι απο εκει,ειμαι απο Μακεδονια ομως και εχω παει σε ολα αυτα τα ομορφα μερη και εχω μια ιδεα του πως ειναι!

Θα ηθελα να μεινω σε ενα τετοιο μερος..

Μην αγχωνεσε..ολα θα γινουν..και σπιτακι θα βρειτε και ολα θα πανε καλα!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Αρχίσατε το πακετάρισμα;

Εμεις δεν εχουμε μάθει τιποτα ακομα!! Είπαν πως μέχρι την Παρασκευή θα μάθουμε.. Απ' οτι φαινεται για πλάκα ελεγα πως θα το μάθω στο μαιευτήριο αλλα τελικά ετσι θα γινει!!Περιττο να σας πω πως αυτή την στιγμή δεν με πολυνοιάζει, την Παρασκευή θα αγκαλιάσω το κοριτσάκι μου και αυτη την στιγμή με νοιάζουν μονο τα κοριτσια μου!!! Το ενα που θα γνωρίσω και το αλλο που θα αποχωριστώ για πεντε μερες!!!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...