Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, ήταν να πάω Ορεστιάδα το Σάββατο, αλλά ο μπαμπάς μας βγαίνουν σκοινάκια :twisted:.

Ευτυχώς θα πάρω στις 31/05 κι θα πάμε τότε, πάλι καλά...αλλά το 3ήμερο θα το περάσω μόνη μου με το παιδάκι μου. Η αδερφή μου θα πάνε οικογενειακώς Μεγανήσι κι οι δικοί μου Κέρκυρα.

Ο δικός μου δεν θα έρθει για 3ήμερο λόγω του ότι δεν θα μας φτάσουν τα λεφτά (βλέπετε θέλουμε 200 ευρώ πήγαινέλα για βενζίνη).


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

geia σας κοριτσια τι κανετε?χαθηκα η μικρη βγαζει δοντια,εσεις τι κανατε γιανα μην πονανε?:(

γεια σου και σενα.το γιο μου τον ανακουφιζε και συνεχιζει η αλοιφη μουντιζαλ και κλασικα τα παιχνιδια για τα δοντακια τα χερακια του!

καλο κουραγιο!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

η μικρή μου δεν ησύχαζε με τίποτα απόλα οπότε απλά υπομονή.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτη την βδομαδα ορκιζεται η δευτερη σειρα εποπ.

αυτο ειναι καλο νεο.

οι μεταθεσεις σε καποιους εχουν ανακοινωθει αλλα εχουν κοπει πολλες.

ευχομαι να πανε ολα καλα και να μονιμοποιηθουνε ολοι.

(η μουντιζαλ κανει καλη δουλεια για τα δοντια)


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτη την βδομαδα ορκιζεται η δευτερη σειρα εποπ.

αυτο ειναι καλο νεο.

οι μεταθεσεις σε καποιους εχουν ανακοινωθει αλλα εχουν κοπει πολλες.

ευχομαι να πανε ολα καλα και να μονιμοποιηθουνε ολοι.

(η μουντιζαλ κανει καλη δουλεια για τα δοντια)

Mακαρι γιατι δεν αντεχει αλλο αγχος ο οργανισμος μου δεν την παλευω ''θα πηδηχτω απ' το παραθυρο'' χαχαχαχαχαχαχα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.. ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ. ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ 1/3 ΤΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΥΣ. ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ Ο ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΕΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ 7-9 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ ΑΚΟΜΑ..... ΒΕ COOL......:P:p:p
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:shock::shock::shock:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.. ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ. ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ 1/3 ΤΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΥΣ. ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ Ο ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΕΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ 7-9 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ ΑΚΟΜΑ..... ΒΕ COOL......:P:p:p

καλως ηρθες λαμπρινη !!

υπαρχει τετοιος νομος?και εμεις γιατι τοσα χρονια ωπου κι αν παμε μας κρατανε τρια χρονια?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια οντως φετος πολυ αγχος με αυτες τις μεταθεσεις μας εχουν σκασει ...

δεν τις ανακοινωνουν νωρις να ξερουμε να προγραμματισουμε την ζωη μας... εγω στις 20 Ιουνιου πρεπει να επιστρεψω στην δουλεια γιατι τελειωνει το 6μηνο..αν φυγουμε θα πρεπει να ξερω να ενημερωσω για να παρω και εγω μεταθεση σε αλλο μαγαζι...

τις μεταθεσεις τις εχουν μαθει οσοι εχουν καποιο γνωστο και ανεπισημα..οσους γνωριζω που εχουν μεσον,το καθε μεσον λεει οτι θελει...τη μια θα ανακοινωθουν τελος Μαιου την αλλη μεχρι 4 Ιουνιου και αλλοι λενε οτι φετος θα κοπουν τελειως οι μεταθεσεις ...ελεος δεν ξερεις τι να πιστεψεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...