Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΗ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ.... ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΨΑΞΙΜΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΛΙΣΤΑ... ΑΝ ΜΑΣ ΜΕΤΑΘΕΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΟΜΑ (ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ), ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??????? ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΧΩΡΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ :(:(:confused::confused::confused::confused: ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μαλλον ειστε τυχεροι μεσα στην ατυχια σας γιατι προφανως ειστε απο καπου εκει πανω!εμεις απο το 97 που βγηκε απο την σχολη εχουμε κανει 4 μεταθεσεις και παμε για την 5.στον τοπο μας καμια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!!!!!και καλο μηνα!!!!οσο για τις μεταθεσεις....βαρεθηκα να ακουω την ατακα "φετος θα γινουν οι τελειως απαρετητες" αφου η αληθεια ειναι αλλη...και το ξερουμε ολες!!! "φετος θα γινου οι τελειως..βυσματικες"!!! :P

πολυ σωστηηηηηη!!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστηηηηηη!!

κι εγω θα συμφωνησω ,αλλα πιστευω οτι θα γινουν και οι απαραιτητες.αυτοι που εχουν στην συμη (π.χ.)τρια χρονια δεν μπορουν να τους κρατησουν..

παντως των διοικητων ηρθαν ,αρα λογικα σιγα σιγα θα παιρνουμε κι εμεις σειρα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι περαστικά στα παιδάκια σας, όσον αφορά τις μεταθέσεις εύχομαι να σας έρθουν βολικά κι να μη βρεθείτε στη θέση μας :(


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κορίτσι μου, τι έγινε λόγω μετάθεσης ή μονιμότητας;

Καλημερα

οχι μωρε δεν εχει να κανει με τη δουλεια αυτη τη φορα εχει να κανει με την αποσταση! να μη σας ζαλιζω και πολυ μας πηρανε τηλ οτι η γιαγια του αντρα μου δεν ειναι καλα και δε θα το βγαλει το βραδυ (ξεραμε οτι δεν ειναι καλα αλλα οχι και να φυγει) εισητηρια ουτε μεσω γερμανιας δεν βρισκαμε βλεπεις πρεπει να αλλαξει δυο αεροπλανα ειναι απο ηγουμενιτσα το πιο γρηγορο που εφτανε ητανε την απομενη στις 5 με 7 το απογευμα

Μας λυπηθηκε ειτε η γιαγιουλα ειτε ο θεουλης και συνηλθε η γιαγια!

ασχημο πραμα να περιμενεις να χτυπησει το τηλ να σου πουνε ασχημα νεα και μετα για να πας να πρεπει να δωσεις ''μαχη''!

Καλημερα κοριτσια..Καλη εβδομαδα,καλο μηνα και καλο καλοκαιρι...

αστα και εμεις απο χθες χαλιαγιατι αρρωστησε η μικρη βροχιολιτιδα εχει και ημαστε μεσα στην γκρινια..κατα τα αλλα ολα καλα..

περαστικουλια σας!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες τις κοπελες!

ποντικακι δυστυχως εμεις που βρισκομαστε σε αποσταση απο τον τοπο μας δεν εχουμε επιλογες. Νομιζω στην σκεψη καθεμιας μας ειναι αυτο το "μην χτυπησει το τηλεφωνο και μου πουν κανενα κακο". Τελοσπαντων...οσο για τις μεταθεσεις κι εδω ακομα περιμενουμε και μαλιστα σε 10 μερες επαναπατριζεται κοσμος και δεν ξερει που θα παει. Καλο ε? Ελλαδαρα με την οργανωση σου!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα συμφωνησω ,αλλα πιστευω οτι θα γινουν και οι απαραιτητες.αυτοι που εχουν στην συμη (π.χ.)τρια χρονια δεν μπορουν να τους κρατησουν..

παντως των διοικητων ηρθαν ,αρα λογικα σιγα σιγα θα παιρνουμε κι εμεις σειρα....

Αν δεν κανω λαθο η Συμη ειναι 2 χρονια,εξερετικα δυσμενης!!!αρα μονο με επιθυμια του παραμενει 3 χρονια!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Σοφη εμεις ειμαστε δυτικη Μακεδονια και θελουμε να παμε προς Θεσσαλια.εσεις?

Εμεις ειμαστε σε ενα χωριο των Σερρων κοντα στα ελληνοβουλγαρικα συνορα και Θελουμε να παμε Λαρισα η Λιβαδεια για να μην πληρωνουμε νοικι.Σημειωτεον οτι ηρθαμε εδω απο Χιο!!!Ειπες τιποτα;!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

οχι μωρε δεν εχει να κανει με τη δουλεια αυτη τη φορα εχει να κανει με την αποσταση! να μη σας ζαλιζω και πολυ μας πηρανε τηλ οτι η γιαγια του αντρα μου δεν ειναι καλα και δε θα το βγαλει το βραδυ (ξεραμε οτι δεν ειναι καλα αλλα οχι και να φυγει) εισητηρια ουτε μεσω γερμανιας δεν βρισκαμε βλεπεις πρεπει να αλλαξει δυο αεροπλανα ειναι απο ηγουμενιτσα το πιο γρηγορο που εφτανε ητανε την απομενη στις 5 με 7 το απογευμα

Μας λυπηθηκε ειτε η γιαγιουλα ειτε ο θεουλης και συνηλθε η γιαγια!

ασχημο πραμα να περιμενεις να χτυπησει το τηλ να σου πουνε ασχημα νεα και μετα για να πας να πρεπει να δωσεις ''μαχη''!

Δύσκολα όταν συμβαίνουν αυτά, αλλά τουλάχιστον στο τέλος όλα καλά.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα από την Κύπρο. Είμαι σύζυγος στρατιωτικού και κλείσαμε δύο χρόνια στην Κύπρο, φεύγουμε σε ένα μήνα προς άγνωστο προορισμό καθώς δεν έχουν βγει ακόμα οι μεταθέσεις και τα νεύρα μας έχουν γίνει τσατάλια. Έχουμε μαζέψει τα πράγματα και δεν ξέρουμε που θα τα στείλουμε. Εγώ είμαι επισκέτρια υγείας και πρέπει να κάνω τα χαρτιά μου για απόσπαση αλλά αν δεν έχω το χαρτί της μετάθεσης δεν μπορώ να τα καταθέσω.

Link to comment
Share on other sites

ποσα χρονια ειστε εκει σοφια?

στην χιο ποσο μεινατε?

Στη χιο η μεταθεση ηταν για 3 χρονια και ζητησαμε παραμονη γιατι γεννουσα τον Ιουνιο.Μας αφησαν δεν μπορω να πω αλλα 6 μηνες μετα ηρθε χαρτι στον αντρα μου για να παει στην σχολη επιτελων(ΣΔΙΕΠ) οποτε μετακομισαμε νωριτερα.Μολις τελειωσε η σχολη 6 μηνες μετα,ηρθαμε εδω.Τωρα μας διωχνουν επειδη οσυζυγος ειναι υποδιοικητης εδω και πρεπει να ερθει αλλος ταγματαρχης εδω


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από την Κύπρο. Είμαι σύζυγος στρατιωτικού και κλείσαμε δύο χρόνια στην Κύπρο, φεύγουμε σε ένα μήνα προς άγνωστο προορισμό καθώς δεν έχουν βγει ακόμα οι μεταθέσεις και τα νεύρα μας έχουν γίνει τσατάλια. Έχουμε μαζέψει τα πράγματα και δεν ξέρουμε που θα τα στείλουμε. Εγώ είμαι επισκέτρια υγείας και πρέπει να κάνω τα χαρτιά μου για απόσπαση αλλά αν δεν έχω το χαρτί της μετάθεσης δεν μπορώ να τα καταθέσω.

Καλως ηρθες στην παρεα μας!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...