Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ Κ 25ΧΡ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΕΙΜΑΙ 1,5 ΜΗΝΩΝ.ΑΠΛΑΣΚΕΥΤΟΜΑΙΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΜΕΤΑ ΟΣΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!

ΙΝΑΚΙ...μην το βλεπεις ετσι,ισως ειναι και οι ορμονες τωρα κ μην τρομαζεις,ενα μωρο η μια κοιλια δεν φουσκωνει απο την μια μερα στην αλλη,συνηθιζεις,αν και δεν ξερω και πολλα,δεν ειχω μωρο ακομα αλλα απο τα λιγα που ξερω και διαβαζω...μερικα πραγματα στην ζωη μας ειναι επιλογες μας κ αφου ερχονται πρεπει να τα δεχομαστε και να τα ζουμε με ολη μας την αγαπη γιατι αυτο θα μεινει!!!και εγω 27μισο ειμαι.εεε δεν ημαστε κ πολυ μικρες!!!και καποτε θα ερχοταν κ το μωρο σας κ τοτε θα υπηρχαν τα ταξιδια.σκεψου οτι εισαι μικρη και εχεις αντοχες...συμαντικο!!!τωρα αυτο που προεχει ειναι να εισαι καλα εσυ κ η ψυχουλα που μεγαλωνει μεσα σου...ειναι θειο δωρο κ υπαρχουν γυναικες που προσπαθουν να νιωσουν ολο αυτο κ δεν μπορουν...με το καλο!!!(ελπιζω να σε βοηθησα λιγαααακι)

Link to comment
Share on other sites

inaki μην αγχωνεσε το δυσκολο δεν ειναι η εγκυμοσυνη αλλα το μετα που εχει ξενυχτι χαχαχα

αν εχεις καλη εγκυμοσυνη και ακολουθεις αυτα που σου λεει ο γιατρος σου δεν ειναι τιποτα..κοιτα να το απολαυσεις η ωραιοτερη στιγμη της ζωης σου και ολοι θα σε προσεχουν και εγω ειμαι 26 και γεννησα πριν 8 περιπου μηνες το πρωτο μου παιδακι ...αφου ημαστε μακρια απο τους γονεις μας με βοηθαει και ο αντρας μου πολυ οσο μπορει.... ολα θα πανε καλα και οταν γεννηθει το μωρο θα τρελαθεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

με το καλο να υποδεχθεις το μαρακι σου,και οντως να ευχαριστιθεις την εγκυμοσυνη σου!!:D:D:D:Dαυτο προεχει !εμεις δεν μαθαμε τιποτα ακομα γιατις μεταθεσεις.....:confused:καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ακόμα προσπαθώ να χαλαρώσω μετα την περιπέτεια που είχαμε με την μικρή!! Παρουσίασε διάρροια και μετα λιγη κοκκινη βλέννα στις κενώσεις της. Η παιδιατρος μας έλειπε σε ένα συνέδριο και με έστειλε στο νοσοκομείο της Χαλκίδος για να επιβεβαιώσουμε πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό!! Ο άνδρας μου είχε υπηρεσία και έτρεχα ολομόναχη με την μικρή να σπαράζει στο κλάμα στο καθισματάκι της δίπλα μου!! Ο εκεί παιδίατρος είχε την απαίτηση να παω να βρω φαρμακείο να παρω βρεφικούς ουροσυλλεκτες, να πάω σπίτι να την πλύνω καλά, να συλλέξω τα ούρα και να του τα πάω αμέσως για ανάλυση!!!! Μόνη μου με ένα μωρό, δεν μπορουσε αυτό να γινει εντός του νοσοκομείου!!Εν τέλει με έστειλε επειγόντως στο παίδον για να δούμε τι συμβαίνει!! Τελικά έφυγε ο άνδρας μου από την υπηρεσία και ήρθε και μας πήρε για να πάμε Αθήνα. Περιττό να σας πω πως για πρώτη φορά συνειδητοποίησα τόσο βαθιά πόσο πολύ μόνη και χωρίς την παραμικρή βοήθεια είμαι εδώ!! :( Καλά και στην εγκυμοσύνη μου τότε που είχα τα καφέ υγρά και φοβομουν για την μικρουλα μου το είχα καταλάβει αλλα τώρα ηταν τ ελειως διαφορετικά ολα!! Ολες οι εξετάσεις της βγαίνουν καθαρές. Το πόρισμα είναι πως ή κάποια παρενέργεια του εμβολίου της προκάλεσε διάρροια και ερεθίστηκε το εντερό της εξου και το ελάχιστο αιματάκι στις κενώσεις της. Ή είναι αλλεργική στο αγελαδινό/πρόβειο γάλα που πίνω εγώ!! Προς το παρόν απέχω από όλα τα γαλακτομικά, θα κάνουμε 3 εξετάσεις μάγιερ την άλλη εβδομάδα και μετα θα φάω γαλακτομικά επι 15 μέρες και θα κάνουμε άλλες 3 εξετάσεις μάγιερ. Την άλλη Πέμπτη περιμένουμε και τα αποτελέσματα των εξετάσεων του αίματος που θα δείξουν αν είναι αλλεργική ή όχι. Αν και η επικρατέστερη αποψη είναι πως ερεθίστηκε το εντεράκι της από την διάρροια!!

labrini30, cancer, PagonaKom καλως ήρθατε!!

joannakip πως τα πάτε με την βρογχιολίτιδα;

ellain πως είστε; Άρχισε να κλωτσάει ο γιόκας σου;

pinakiiii συγχαρητήρια για το μωράκι σας!!! Με το καλό να το υποδεχτείτε!! Να μην τρελαίνεσαι από τώρα!! Κοίτα να απολαύσεις οσο μπορείς την εγκυμοσύνη σου. Θα ζήσεις μαγικές στιγμές!! Οσο δύσκολα κι αν είναι θα τα καταφέρετε!! Να ξέρεις πως στην σκέψη οσο είσαι στην αναμονή για το μωρό σου είναι όλα πιο δύσκολα!! Μετά ότι δυσκολίες κι αν εχεις, ξενύχτια κτλ σου έρχονται όλα φυσικά!!! Οσο κουρασμένη κι αν εισαι το ίδιο το μωρό σου σου δίνει την δύναμη να αντιμετωπίσεις τα πάντα!!!

mybaby αν κατάλαβα καλά και εσύ περιμένεις το μωράκι σου!! Με το καλό να το υποδεχτείτε!!! Με ένα πόνο!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

mariamg περαστικα στο αγγελουδακι σου.πραγματικα ενιωσα τους παλμους σου και την αγωνια σου.

ολες σε καταλαβαινουμε γιατι ειμαστε στην ιδια θεση.

κανω το σταυρο μου μην τυχει κατι σοβαρο και δεν μπορω να φυγω απο το νησι.

οι μεταθεσεις θα αργησουν απο οτι καταλαβα...

κουραγιο!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mariamg περαστικα στο κοριτσακι σου!!! Να δεις που οτνως θα ηταν απλα ερεθισμενο το εντερακι της και ολα θα πανε καλα! Οσο για την λαχταρα που πηρατε, αφου ειναι περαστικα περασμενη ξεχασμενη κι αυτη!

inaki μην στεναχωριεσαι καθολου, ειμαστε στην ιδια φαση, ειμαι κι εγω εγκυος, λογω ποστου ο ανδρας μου εχει τρελα ωραρια και ειμαστε Κυπρο που σημαινει οτι ειμαι ολομοναχη. Περνανε μερες που μιλαω σοτυς τοιχους. Ευτυχως που δουλευω, διαφορετικα θα ειχα τρελαθει. Κανε υπομονη, θα δεις οτι οσο θα μεγαλωνει το σπορακι σου θα μεγαλωνει κι η δυναμη σου κι η αντοχη σου! Δεν θα πιστευεις ποσο δυνατη μπορεις να γινεις (δες το παραδειγμα της Μαριας που ετρεχε μονη της με την κορουλα της)

Οσο για μεταθεσεις, εγω απελπιστηκα πια... Δεν περιμενω, οποτε θελουν ας ερθουν.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

mariamg περαστικα στο κοριτσακι σου!!! Και την καλησπερα μου στις υπολοιπες!!!

Κι ενα δυσαρεστο:ηρθε στις μοναδες (Κω και Πολυκαστρο σιγουρα) η οριστικη διαταγη που περιοριζει τα δωρεαν εισητηρια στους στρατιωτικους σε ενα (αεροπορικο ή αλλο) το χρονο.Αντε βρε, με τις υγειες μας παλι!

Link to comment
Share on other sites

Κι ενα δυσαρεστο:ηρθε στις μοναδες (Κω και Πολυκαστρο σιγουρα) η οριστικη διαταγη που περιοριζει τα δωρεαν εισητηρια στους στρατιωτικους σε ενα (αεροπορικο ή αλλο) το χρονο.Αντε βρε, με τις υγειες μας παλι!

και σε μας εδω εχει ερθει αυτο το χαρτι την προηγουμενη εβδομαδα γιατι ηθελε ο αντρας μου να βγαλει κατασταση και τον ενημερωσανε!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...