Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Μπράβο Ιολάκι μου ! :D :D :D

Άντε ξεμπέρδεψες και μ' αυτό, να σου φύγει το άγχος να ηρεμήσεις !

Ελπίζω να ξεκουραστείς αυτές τις μέρες και να μην πας στο γραφείο.

Και από δω και πέρα, όλα καλά θα πάνε, θα το δεις !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalispera koritsia mou!sas brika ki egw.me tis imerominies ta ekana kuloubaxata telika mou eipe o eleu8eriadis endeiktiki imerominia toketou 6 martiou ki egw nomiza oti eixa mpei sto mina mou.me exei piasei ena agxos tou tupou:episkliridio i oxi?ama spasoun ta nera 8a brw egera ton giatro?8a exw kalo gala gia 8ilasmo?pws 8a pianw toso mikro mwraki?eimai k prwtara blepete.i aderfi mou leei oti to enstikto tis manas se ma8ainei...gia na doume!ponesate polu sti genna???pws itane meta?euxomai na gennisw fusiologika mias kai 8a einai to prwto paidaki pou ws twra exoume kali 8esi kai o kos xasiakos einai k uper tou fusiologikou toketou.filia se oles..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

evi26 kodeuw na gennisw k olous tous mines me parakolou8ei o eleu8eriadis.eugenestatos kai polu kalos sti douleia tou.mou eixe brei k oti to mwro 8a einai agoraki se fasi pou dn fainotane sxedon ka8olou,itane polu mikro akoma gia na ka8oristei to fulo.to idio mou eixe pei k o kos xasiakos tote.mou exei kanei oles tis eksetaseis kai mou anelue ta pada me leptomereies.stin prwti tin auxeniki diafaneia pire k tilefwno sto spiti mou gia na mou pei oti dn upirxe kanenas kundinos gia sundromo i kati paromoio

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα μου,με το καλό σου εύχομαι!!!!!Πραγματικά,κοριτσάρες,είστε η καλύτερη παρεούλα!!!!Νιώθω μεγάλη ασφάλεια με όλους αυτούς τους γιατρούς.Πρώτος απ όλους ο Χασιάκος που πραγματικά πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος στην Αθήνα,δεύτερον,προσωπικά χρωστώ μεγάλη ευγνωμοσύνη στον Μουστακαρία,γιατί με τη δύναμη και την ελπίδα που μας έδωσε,αλλά και με το ελαφρύ του χεράκι,έχω με την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής το μωράκι μου στην κοιλιά μου και στον κ. Ελευθεριάδη βέβαια που ήδη μέσα στον υπέρηχο μας καθησύχασε ότι το μωράκι μας έχει αποτελέσματα αρνητικά για όλα τα σύνδρομα.Ε για να το λέει αυτός κάτι θα ξέρει,μπορώ να είμαι ήσυχη νομίζω...

Ήθελα να σας ρωτήσω,την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρούλη μας και θα είμαι 17 εβδομάδων.Λογικά θα δει και το φύλο του ε?????:):):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε?

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας.

Είμαι πολύ καλά σήμερα. Πήγα και στη δουλειά.

Πέρασα λίγο περίεργα προχθές με τη νάρκωση αλλά όλα καλά.

Ήθελα να ρωτήσω όσες έκαναν υστεροσκόπηση με τον κ. Χασιάκο αν μετά την υστεροσκόπηση τους έδωσε τίποτε φάρμακα. Πέρσι που έκανα απόξεση, μου έδωσε mitrotan και vibramycin. Τώρα με την υστεροσκόπηση δεν μου έδωσε τίποτε. Γνωρίζω βέβαια ότι άλλο η απόξεση και άλλο η υστεροσκόπηση, αλλά όσο να 'ναι σίγουρα θα μου έξυσε λιγάκι τη μήτρα. Θα τηλεφωνήσω το βράδυ να ρωτήσω, απλώς με έπιασε μια αγωνία από χθες τη νύχτα που το σκέφτηκα.

Χρύσα μου,με το καλό σου εύχομαι!!!!!Πραγματικά,κοριτσάρες,είστε η καλύτερη παρεούλα!!!!Νιώθω μεγάλη ασφάλεια με όλους αυτούς τους γιατρούς.Πρώτος απ όλους ο Χασιάκος που πραγματικά πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος στην Αθήνα,δεύτερον,προσωπικά χρωστώ μεγάλη ευγνωμοσύνη στον Μουστακαρία,γιατί με τη δύναμη και την ελπίδα που μας έδωσε,αλλά και με το ελαφρύ του χεράκι,έχω με την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής το μωράκι μου στην κοιλιά μου και στον κ. Ελευθεριάδη βέβαια που ήδη μέσα στον υπέρηχο μας καθησύχασε ότι το μωράκι μας έχει αποτελέσματα αρνητικά για όλα τα σύνδρομα.Ε για να το λέει αυτός κάτι θα ξέρει,μπορώ να είμαι ήσυχη νομίζω...

Ήθελα να σας ρωτήσω,την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρούλη μας και θα είμαι 17 εβδομάδων.Λογικά θα δει και το φύλο του ε?????:):):)

Εύη, είναι πολύ πιθανόν να το δει το φύλο. Στην ξαδέλφη μου το είδε στην 15η εβδομάδα, βέβαια είναι αγόρι και ίσως τα αγοράκια να φαίνονται πιο νωρίς.

Σας ξαναβρισκω μετα απο πολυ κοπο.. Ειμαι η Marchalina ..

Ιολη!!!! Ευχομαι καλη αναρρωση!!!!

ΜΟυ βγαζει τα ποστ αναποδα..τι να συμβαινει αραγε;;

Marchalina, καλώς μας ξανάρθες! Τι κάνεις? Τι κάνει το μπεμπέκι? Είδατε φύλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιόλη μου,νομίζω ότι αδίκως ανησυχείς.Άλλο η απόξεση άλλο η υστεροσκόπηση.Θα σου είχε δώσει ο γιατρούλης μας αν χρειαζόταν!!!Καλή ανάρρωση και βουρ για μπεμπέ.

Πιστεύω κι εγώ ότι θα το δει.Αν και νομίζω ότι έχω κοριτσάκι,γιατί κάτι θα έβλεπε και ο Ελευθεριάδης τέτοιο μάτι που έχει...Ή είδε και δεν είπε...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε??εμεις τελικα βγηκαμε πολυ γκρινιαρηδες αντρες παιδι μου..δεν πολυμπαινω κ γενικα σας εψαχνα στο παλιο κ λεω εχει πλακα να το σβησανε..κ τωρα μια φωτο του γκρινιαρουλη μου http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs172.snc3/19972_1323126888290_1534399641_868043_1744380_n.jpg


:-D

Link to comment
Share on other sites

Ιόλη μου,νομίζω ότι αδίκως ανησυχείς.Άλλο η απόξεση άλλο η υστεροσκόπηση.Θα σου είχε δώσει ο γιατρούλης μας αν χρειαζόταν!!!Καλή ανάρρωση και βουρ για μπεμπέ.

Πιστεύω κι εγώ ότι θα το δει.Αν και νομίζω ότι έχω κοριτσάκι,γιατί κάτι θα έβλεπε και ο Ελευθεριάδης τέτοιο μάτι που έχει...Ή είδε και δεν είπε...

evi26 μου, είχες δίκιο τελικά. Πήγαμε στον κ. Χασιάκο να τον πληρώσουμε και μου είπε πως ό,τι φάρμακα χρειάζονταν μου τα βάλανε την ώρα του χειρουργείου.

Μου είπε ότι αφαιρέθηκε ένα μικρό διάφραγμα και όλα τα υπόλοιπα ήταν καλά. Τον ρώτησα αν το διάφραγμα εμπόδιζε την ανάπτυξη του κυήματος και μου είπε "ναι" και τώρα να ξεκινήσω τις προσπάθειες για εγκυμοσύνη. Του λέω "πότε να ξεκινήσω?" και μου λέει "από αύριο"!!!

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε??εμεις τελικα βγηκαμε πολυ γκρινιαρηδες αντρες παιδι μου..δεν πολυμπαινω κ γενικα σας εψαχνα στο παλιο κ λεω εχει πλακα να το σβησανε..κ τωρα μια φωτο του γκρινιαρουλη μου http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs172.snc3/19972_1323126888290_1534399641_868043_1744380_n.jpg

annia, κουκλάκι είναι το μωρό σου. Γκρινιάρης, ε? Άντε να περάσουν κανά δυο μήνες και θα δεις ότι θα στρώσει. Μπορεί να έχει κολικούς το πουλάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε ότι αφαιρέθηκε ένα μικρό διάφραγμα και όλα τα υπόλοιπα ήταν καλά. Τον ρώτησα αν το διάφραγμα εμπόδιζε την ανάπτυξη του κυήματος και μου είπε "ναι" και τώρα να ξεκινήσω τις προσπάθειες για εγκυμοσύνη. Του λέω "πότε να ξεκινήσω?" και μου λέει "από αύριο"!!!

Tέλεια νέα ιόλη, άντε καλές προσπάθειες τώρα και κοίτα να το απολαύσεις :tongue:


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...