Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Αμέτρητες ευχές για τον Παναγιωτάκη μας.(annina)


Recommended Posts

867450smkwcfc87r.gif

χρονια πολλα παναγιωτακη!

να τον χαιρεσαι αννινα μου!να ειναι ολα γρηγορα περαστικα και ξεχασμενα!

φτωχα τα λογια μα οι ευχες

ειναι πολυ μεγαλες

κι αν ειναι μπορα η ζωη

να'ναι χαρες οι σταλες!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

514730yepn1x526m.gif

Αννινα ευχομαι ο Παναγιωτακης σου να εχει αμετρητα Γενεθλια και το απιστευτο μουτρακι του να ειναι παντα γελαστο...

Επεξεργάστηκαν by zoi_m

an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια Πολλά στον Παναγιωτάκη !!!!! Να είναι γερός και από εδώ και πέρα πάντα χαρές!!!! Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας και να ξεχαστούν όλα πολύ πολύ γρήγορα!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά ζεστά φιλάκια στα μαγουλάκια και τις πατουσίτσες του Παναγιωτάκη. Χρόνια πολλά γεναίο παλληκάρι. Ευχές για τα καλύτερα που έρχονται, ήδη τα πιάνεις.

Πολλές πολλές αγκαλίτσες στην Annina για τη μεγαλύτερη περιπέτεια της ζωής της, που πέρασε.

Να τον χαίρεστε, πάντα χαρούμενος και δυνατός.

Link to comment
Share on other sites

Γλυκες μου και καλές μανούλες σας ευχαριστώ απο τα βάθυ της καρδιάς μου,και ο Παναγιωτακης μου μαζί. Με συγκινησατε αφάνταστα να ειστε ολες καλα.:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γλυκες μου και καλές μανούλες σας ευχαριστώ απο τα βάθυ της καρδιάς μου,και ο Παναγιωτακης μου μαζί. Με συγκινησατε αφάνταστα να ειστε ολες καλα.:D:D

kai apo mena exeis ths kalyteres eyxes gia ton gioka soy

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω ότι υπαρχει Μανουλα που να μην προεσευχεται για τον παναγιωτακη. Να ειναι πολυχρονος γεματος υγεια!!!!!!

Αννιανα μου να τον χαιρεσαι...Να σου δινει παντα, μονο χαρες!!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

1008749uhdieri621.gif

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ!!! ANNINAKI ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!!! ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΥΓΕΙΑ!!! (ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΣ ΠΑΡΤΑΚΙ Ε..ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟΥ!!!:tongue:)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στο πιο γλυκο και δυνατο μωρακι.Να ειναι παντα γερος κι ευτυχισμενος και αυτη να ειναι η πρωτη και η τελευταια ταλαιπωρια στη ζωη του.Να τον χαιρεστε Annina μου και απο εδω και περα να σας δινει μονο χαρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...