Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αμέτρητες ευχές για τον Παναγιωτάκη μας.(annina)


Recommended Posts

Χρόνια πολλά, χρόνια καλά, πάντα γερός και σιδερένιος!

Του χρόνου στο σπίτι σας με ένα σούπερ πάρτυ γενεθλίων... Τίποτα να μην σας θυμίσει ξανά αυτόν τον εφιάλτη που ζήσατε και είναι στο τέλος του... Μόνο υγεία και χαμόγελα εύχομαι!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

annina μου η μαμα μου (fotinipap) στελνει τις ευχες της στον παναγιωτακη μας.κατι εγινε με το ιντερνετ και δεν μπορει εκεινη να σου γραψει,θα το κανει μολις μπορεσει.φιλακια πολλα να του δωσεις απο ολους μας και παλι χρονια του πολλα και ευτυχισμενα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportscarcup.com/cars/silver-porsche-carrera-gt-back.jpg

σε 20 χρονια δικια του...

και να του πεις, ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ!!!!

(και φρονιμα με τις κορες μας, ε!!!!!! :cool: )

Επεξεργάστηκαν by fistikaki

Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

γλυκιά μου εύχομαι ολόψυχα Χρόνια Πολλά στο γλυκό σου αγοράκι...σύντομα να γίνει καλά και ποτέ ξανα να μην ταλαιπωρηθεί. Η ζωούλα του να είναι γεμάτη από υγεία και ευτυχία.

Σας φιλάμε

Σαρδελοοικογένεια

2133156bk7wurk0ze.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια πολλα, χρονια καλα, γεματα Υγεια, Χαρα και πολλα - πολλα γελια στο σπιτακι σας! Αφηστε πισω σας ολα οσα σας πληγωσαν και απλα κοιταξτε με τον Παναγιωτακη μπροστα γιατι τα καλυτερα ερχονται και χρειαζεστε πολλα αποθεματα αγαπης και χαρας για να τα απολαυσετε!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Παναγιωτακη!!!!!

Και θα εχεις, οχι μονο πολλά αλλα παρα πολλά πολλα χρονια, με τοση δυναμη που εχεις μεσα σου!!!! Εγω και ο δικός μου Παναγιωτακης σου ευχομαστε ολοψυχα η σημερινή μερα να ειναι η αφετηρια μιας ομορφης και ευτυχισμενης ζωής για εσενα και την οικογενειά σου.

Να ξερεις οτι η Παναγιτσα ειναι απο πανω σου και θα αμοιφθείς καποια στιγμή με το παραπανω για ολες αυτες τις ταλαιπωρειες που εχεις υποστει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ!!!! Στα επόμενα γεννέθλιά του, όλα αυτά να είναι μια κακή ανάμνηση! Να έχει από δω και πέρα στη ζωή του μόνο χαρές και να είστε κι όλοι οι άλλοι καλά και δυνατοί γα να τον κυνηγάτε από πίσω!!

Τα καλύτερα έρχονται!

ΟΛΑ ΤΑ ΝΑΥΑΓΙΑ ΠΙΣΩ ΣΑΣ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ!

Φιλάκια


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αισθανομαι οτι το ευχαριστώ είναι πάρα πολύ λίγο ειστε απλά υπεροχες μοναδικες μανούλες.:P:D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και πάντα με υγεία στον Παναγιωτάκη μας. Σε αυτή τη μικρή ύπαρξη αλλά μεγάλο αγωνιστή. Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου και ποτέ ξανά στεναχώριες.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...