Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

      καλυτερα να μην μαθεις αλλες λεπτομερειες τησ ιστοριας μου γιατι θα παθεις τιποτα απο το αγχος!!

      ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!! μαλλον σου ειπε να περπατας λιγο για να κυκλοφορει το αιμα και γιατι η περιπτωση σου δεν ειναι να εισαι συνεχως κλινηρησ.

       

      οχι δεν διαβάζω άλλο! θα βρω άλλο λόγο να αγχωθώ τώρα ! 

      • Μου αρέσει 1

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

νομιζω ναι κλελια κ μενα με εβαλε οταν πηρα την χοριακη στα χερια μου

Εμενα μου την εκανε πριν τη χοριακη επειδη ξεραμε ποτε εγινε η εμβρυομεταφορα, και την επαναλαμβανα 1-2 φορες την εβδομαδα στην αρχη. Αλλα και μετα τη χοριακη να την κανεις βγαζεις ακρη κι εχεις το χρονο να την ανεβασεις αν υπαρχει προβλημα.


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα ηταν φυσιολογικη συληψη κ η αληθεια ηταν οτι δεν την περιμενα παλευα 2 χρονια στην πρωτη να μενω κ αυτη ηρθε με την δευτερη φορα εμενα μου εδωσε να κανω κ οιστραδιολη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οκ τότε!

Το τσιγάρο το ξεκίνησα διότι μετά την 2η παλινδρόμηση με έπιασε υστερία και έπινα ό,τι έβρισκα, οπότε θεώρησα ότι δεν είναι λογικό να γίνω αλκοολική :rolleyes: και το έριξα στο τσιγάρο! Επειδή δεν μου αρέσει να καπνίζω μου είναι εύκολο να το κόψω, το έχω κάνει και παλαιότερα...

adnihor δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάτι και να μην λύνεται! Ο μοναδικός τρόπος να μην μπορέσεις να κάνεις παιδί είναι όταν δεν έχεις μήτρα, πράγμα το οποίο δεν ισχύει!

Τέρμα οι κακές σκέψεις, όλα λύνονται!!

Πάω το πατσαβουρόσκυλό μου βόλτα και επιστρέφω δριμύτερη!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σκεφτομαι στην επομενη εγκυμοσυνη μου να παω σε ψυχολογο δεν κανω πλακα αφου κ τις δυο φορες που εμαθα οτι ειμαι ελεγα παναγια μου θα το χασω το σκεφτομουν μερα νυχτα δεν κοιμομουν καθε μερα ηταν η αδερφη μου εδω να με συνεφερει οταν δε την πρωτη φορα δεν ακουσαμε καρδια κ μου ειπε να ξαναπαω σε μια εβδομαδα περασα την εβδομαδα των παθων


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν τελικα εκανα την αποξεση καταλαβα ποσο ηληθια ημουν κ απο το τοσο αγχος κ κλαμα μπορει να το προκαλεσα κ μονη μου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σκεφτομαι στην επομενη εγκυμοσυνη μου να παω σε ψυχολογο δεν κανω πλακα αφου κ τις δυο φορες που εμαθα οτι ειμαι ελεγα παναγια μου θα το χασω το σκεφτομουν μερα νυχτα δεν κοιμομουν καθε μερα ηταν η αδερφη μου εδω να με συνεφερει οταν δε την πρωτη φορα δεν ακουσαμε καρδια κ μου ειπε να ξαναπαω σε μια εβδομαδα περασα την εβδομαδα των παθων

Δεν ειναι κακη ιδεα!

Αν νομιζεις οτι θα μπορεσει να σε βοηθησει να εισαι πιο ηρεμη, καντο!

Η ηρεμια ειναι πολυ βασικος παραγοντας.

Οπως φανταζεσαι εγω δεν μπορουσα να ειμαι ηρεμη το 1ο τριμηνο με οσα ειχα περασει και τις τοσες εξωσωματικες... αλλα να'ναι καλα ο γιατρουλης μου με ηρεμουσε οποτε μ'επιανε το αγχος μου.

Ειναι πολυ σημαντικο να νιωθεις αισιοδοξη και οτι αντιμετωπισες τα προβληματα που υπηρχαν.


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites

κ γω ενα βημα πριν την εξωσωματικη εμεινα θα εκανα 3 σπερματεγχυση κ αν δεν εμενα θα προχωραγαμε σε εξωσωματικη προβλημα δεν ειχαμε με το σπερμα ουτε κ γω κατι ιδιαιτερο περαν του οτι δεν εκανα ωορηξια παντα τις ιδιες μερες εχω ακανονιστο κυκλο απο 31-37 κ ποτε ειχα τη 17 ποτε 18,19,20 μεχρι κ 23 με τεστ ωορηξια καθε μηνα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν τοσο μα τοσο στενοκεφαλη που οτι κ αν μου ελεγαν εγω το χαβα μου να ξερες ποσο το εχω μετανοιωσει τωρα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν τελικα εκανα την αποξεση καταλαβα ποσο ηληθια ημουν κ απο το τοσο αγχος κ κλαμα μπορει να το προκαλεσα κ μονη μου

Ενα εχω καταλαβει: οτι αμα ειναι να κατσει τετοιοι λογοι δεν το κανουν να φυγει. Αλλα σου χαλανε την διαθεση, και δεν ευχαριστιεσαι ακομα κι οταν ολα πανε καλα.

ακομα πιο δυσκολο κ ενα σωρο λεφτα φανταζομαι

αστα... σιγουρα τα λεφτα ειναι το λιγοτερο, αλλα αμα δεν βλεπεις αποτελεσμα ακομα κι αυτα τα σκεφτεσαι.... Το χειροτερο ειναι η βεβαρημενη ψυχολογια.

Τελος παντων.. τελος καλο ολα καλα.


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...