Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

οταν μου εδωσε το φυλλαδιο ο γιατρος με τις καθεξη αποβολες εκανε κρακ!!η καρδια μου δεν πιστευα ποτε οτι θα κραταγα τετοιο φυλλαδιο στα χερια μου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν ξαναμεινω εγκυος να ειστε ολες εδω να μου φωναζετε κ αν ειναι καμια κοντα να ριχνει κ καμια σφαλιαρα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλε πως θα τα ταιζεις?το σκεφτηκες εχω ενα βιβλιο που εχει μια με δυδιμα κ τα εχει ταυτοχρονα κ τα δυο στα στηθοι της κ τα ταιζει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν μου εδωσε το φυλλαδιο ο γιατρος με τις καθεξη αποβολες εκανε κρακ!!η καρδια μου δεν πιστευα ποτε οτι θα κραταγα τετοιο φυλλαδιο στα χερια μου

Δυστυχως συμβαινει σε ολους μας. Τα προβληματα που ακουμε γυρω μας ποτε δεν φανταζομαστε οτι θα τυχουν σ'εμας.

Αστα ολα πισω σου ομως! Κανε τις εξετασουλες σου, και κοιτα αισιοδοξη μπροστα! Μην αγχωνεσαι, οσο δυσκολο κι αν ειναι αυτο.

Θα τα καταφερετε συντομα!


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σαι καλα κορινα μου μου το λενε ολες οι κοπελες στο φορουμ στο τελος θα αρχισω να το πιστευω θετικη ενεργεια βλεπεις χαχαχαχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις ξαναμεινεις εγκυος εδω θα'μαι και σε επαναφερω στην ταξη (χιχι)

Το βιβλιο της Πατσουρου λες? Το εχω κι εγω. Ιδεα δεν εχω πως θα τα καταφερω, αλλα ελπιζω να βγαλω ακρη. Εχει να πεσει πολυ γελιο τον πρωτο καιρο!


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites

ενα βιβλιο της αδερφης μου που ειναι νοσηλευτρια λεω .εχω μια φιλη με δυδιμα τον πρωτο καιρο δεν ηξερε που βρικεται πειναγαν μαζι θελαν αλλαγμα μαζι αλλα ειχε βοηθεια απο το συζηγο οποτε μην ανυσηχεις ενα εσυ ενα ο αντρας σου θα γυρνατε με ενα μωρο στα χερια μεσα στο σπιτι χαχαχαχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οσο μπορεις να τα θηλασεις κ καλο για αυτα κ καλο για σενα να χασεις τα κιλα της εγκυμοσυνης


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ο πατερας διδυμων πρεπει απαραιτητα να συμετεχει, δεν βγαινει αλλιως.

Αν καταφερουμε να τρωνε μαζι καλο θα ειναι, ισως να μενει και λιγος χρονος για τη μαμα. χαχαχα. Αμα τρωνε ξεχωριστα να δεις! δεν κανεις τιποτε αλλο ολη τη μερα, κατι σαν την "καλη μας αγελαδα" ενα πραμα χαχα


Xgu4p2.pngSAJdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


adnihor, ο,τιδήποτε και να σκεφτόσουν κατά την διάρκειά της εγκυμοσύνης να είσαι σίγουρη ότι δεν επηρέασε την τελική έκβαση!

Αν ήταν έτσι, τότε με τόσο πάθος που θέλαμε αυτά τα μωρά, δεν θα κατέληγαν να παλινδρομήσουν, οπότε μην σκέφτεσαι ότι είναι δικό σου λάθος!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...