Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Από τον προηγούμενο μήνα, αλλά λόγω βλακειών μας χάσαμε την γόνιμη μέρα... Αυτό τον μήνα δεν ένιωσα ωορρηξία, οπότε ή δεν έγινε ή δεν ξέρω τι... Αλλά εγώ το χαβά μου, εκεί, προσπαθούσα :tongue:


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και γω πάλι!!!

Αυτό με τις πιθανότητες που είπατε παραπάνω το πιστέυω και εγώ.... Μια δυο που θα πάει, θα τα καταφέρουμε....!!!

Οσο για το τεστάκι τι να πω, Δετυτέρα Τρίτη περιμένω και το έκανα με τα πρώτα πρωινά ούρα! Πάντως κορίτσια σαν να το περίμενα, δεν χτυπούσε η καρδιά μου από το άγχος όπως τις άλλες φορές που έκανα τεστ ή που έπαιρνα στα χέρια μου τα αποτελέσματα χοριακήσ!!!

Και ο αντρας μου είπε τη θεική ατάκα:"Μα πως γίνεται, ήμου σίγουρος ότι σε είχα γκαστρώσει.....!!!" :)

Και στο καπάκι είπε τη δεύτερη θεική ατάκα:"Δηλάδη το βράδυ έχει σ@ξ;;;;;"

Δεν τον άφηνα βλέπετε γιατί όποιος έχει καεί από το χυλο..... φυσάει και το γιαούρτι!!!!

Corina με το κάλο!!!! Με έναν (ή μαλλον με δύο - χιχι) πόνο!!!!

Αδριανή θα τα καταφέρουμε, μόνο αυτό να σκέφτεσαι!!! Και εγώ δυστυχώς ΄΄εκανα άσχημες σκέψεις στην εγκυμοσύνη αλλά δεν πιστέυω ότι φταίει αυτό! Εκανα και καλές σκέψεις αλλά πάντα ερχόταν το "διαολάκι" και μου τις χαλούσε!!!

Κάνε εξετάσεις να είσαι σίγουρη και όλα θα πάνε καλά θα το δεις.....

Link to comment
Share on other sites

τον δεκεμβρη νομιζα οτι δεν εκανα ωορηξια δεν καταλαβα γονιμη μερα ουτε ειδα αυτα που λενε egg whites κ ελεγα του γιατρου γιατρε δεν εκανα ωορηξια αυτο το μηνα κ μου ελεγε οκ γιατρε τοτε εδω γιατι ερχεσε αφου εβγαλες μονη σου το πορισμα αλλα δεν με κοιταξε υπερυχογραφικα γιατι ημουν σε εξετασεις κ δεν καναμε παρακολουθηση κυκλου κ γω εμεινα εγκυος οποτε δεν ξερεις αν εχεις κανει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από τον προηγούμενο μήνα, αλλά λόγω βλακειών μας χάσαμε την γόνιμη μέρα... Αυτό τον μήνα δεν ένιωσα ωορρηξία, οπότε ή δεν έγινε ή δεν ξέρω τι... Αλλά εγώ το χαβά μου, εκεί, προσπαθούσα :tongue:

clelia αφού προσπαθούσες θα την πέτυχες.... αντε να ακούσουμε και άλλά καλά νέα.......!!!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το εκανες πολυ νωρις αλλα το σελφ κλιαρ ειναι πιο ευαισθητο το καινουριο κλιαρ μπλου εκανες αυτο που σου λεει κ τις βδομαδες αν εισαι?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το εκανες πολυ νωρις αλλα το σελφ κλιαρ ειναι πιο ευαισθητο το καινουριο κλιαρ μπλου εκανες αυτο που σου λεει κ τις βδομαδες αν εισαι?

όχι το παλιό αλλά δεν πιστέυω ότι είμαι, τώρα τι να πω, έχω άλλο ένα και αν δεν αδιαθετήσω την Τρίτη θα το κάνω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μακαρι να εχεις θετικο αποτελεσμα εχει ο θεος κ τωρα να μην ειναι θα ειναι τον επομενο εγκυος μενουμε τσεκαρισμενα πια


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως το καινουριο κλιαρ μπλου θα εχει πολυ πλακα αλλα την τιμη δεν την ειδα να την νλεει πουθενα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχεις στο σπιτι κανενα τεστ ωορηξιας?εγω την πρωτη εγκυμοσυνη ετσι την καταλαβα εκανα για πλακα ενα που ειχαι μεινει κλιαρ μπλου κ βγηκε η χαμογελαστη φατσουλα κ την αλλη μερα εκανα κανονικο τεστ εγκυμοσυνης κ βγηκε θετικο


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ ξέρω πόσο έχει..... το κόβο για κανένα 25άρι....

Και πιστεύω ότι σε δυο τρεις μήνες το πολύ θα το πιάσουμε το σποράκι......

Τισ αλλες φορές με την πρώτη.... Τώρα φοβάμαι μήπως φταίει ότι έχω πιο πολύ άγχος. Τότε δεν είχα άγχος γιατί δεν περίμενα να πιάσω με την πρώτη... τώρα έχω λίγο όσο να ναι

Link to comment
Share on other sites

εγω αγχος ειχα την πρωτη φορα γιατι παλευα 2 χρονια κ την δευτερη δεν προλαβα να αγχωθω τελος για μενα το αγχος της συληψης


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...