Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ


Recommended Posts

Καλημερα σας θα ηθελα σε καποιον να μιλησω κι να πω τον πονο μου!

Ο ανδρας μου εφυγε ...πεταξε για το εξωτερικο χθες το πρωι κι θα τον δω τωρα το πασχα...

Δεν μπορω να σταματησω να κλαιω κρυφα να στεναχωριεμε κι ετσι οπως ειμαι τωρα ειναι σαν να με πατησε το τρενο .....

Γιατι μπαινουν τριτοι στην μεση κι τα καταστρεφουν ολα?

Ο ανδρας μου ηθελε να κατσει ελλαδα κι να δουλεψει κι τωρα επιδη αναγκαστηκε να φυγει εφυγε εκει που ειναι μονος του ......

Δεν ξερω...................δεν θελω τιποτα...........δεν θελω κανεναν..........θελω να ειμαι απλα μονη μου !


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κουκλίτσα μου! Αν κατάλαβα καλά είσαι έγκυος και χωρίς τον σύζυγό σου.Πραγματικά δύσκολο.Γενικά δύσκολο και στην κατάστασή σου ένας λόγος παραπάνω. Λίγο οι ορμόνες λίγο το ότι αλλάζεις ρότα στη ζωή, αλλά αν επιτρέπεται τί τον ανάγκασε να φύγει? Θα επιστρέψει μόνιμα?


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλίτσα μου! Αν κατάλαβα καλά είσαι έγκυος και χωρίς τον σύζυγό σου.Πραγματικά δύσκολο.Γενικά δύσκολο και στην κατάστασή σου ένας λόγος παραπάνω. Λίγο οι ορμόνες λίγο το ότι αλλάζεις ρότα στη ζωή, αλλά αν επιτρέπεται τί τον ανάγκασε να φύγει? Θα επιστρέψει μόνιμα?

Καλημερα.

Ο ανδρας μου δουλευει σαν ναυπηγος στο Περαμα της Αθηνας κι ηταν τωρα να κατσει κι να δουλεψει εδψ μονιμα αλλα επιδη εχω καλη πεθερα κι δικους του συγγενεις μας χρεωσαν ( τον ανδρα μου) κι εμεις μολις ανοιξαμε δικο μας σπιτι που ειναι σχεδον αδειο κι περιμενουμε το παιδι μας να γεννηθει κι αναγκαστηκε να φυγει εξωτερικο να δουλεψει λογο τριτον.....

Θα επιστρεψει μονιμα τωρα ποια το πασχα ( ετσι ελπιζουμε) επιδη φοβαμε οπως καναμε ονειρα το οτι θα μεινει εδω κι ετσι μπορει να μας τα χαλασουν παλι ολα !


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το Πάσχα πέφτει νωρίς φέτος, Είδες τί τυχερή είσαι?:wink:Βρε κουκλίτσα μου δίκιο έχεις να αισθάνεσαι έτσι αλλά ίσως να σε παρηγορούσε το γεγονός ότι άλλες μανούλες χάνουν τους συζύγους τους και τους πατερούληδες των παιδιών τους γιατί έτσι ήταν το θέλημα του Θεούλη και τους βλέπουν μόνο στα όνειρα τους, εσένα σε τρις μήνες θα είναι πίσω και θα κρατάτε μαζί στα χέρια σας το αγγελουδάκι σας. Όσο για τους τρίτους , κλείστε την πόρτα σας και χαρείτε την οικογένειά σας!


Link to comment
Share on other sites

Αννα μου καλημερα,εχεις δικιο να αισθανεσαι ετσι,αλλα σκεψου μονο ποσο γρηγορα περναει ο καιρος,και συντομα ο καλος σου θα ειναι κοντα.Εξαλλου εχεις νομιζω τονπιο σημαντικο λογο,να εισαι δυνατη,αισιοδοξη και να αντλεις δυναμη,απο το μπεμπακι που εχεις στην κοιλιτσα σου.Να ξερεις οτι νιωθει καθε σου συναισθημα,κι ειμαι σιγουρη οτι δεν θελεις να το στεναχωρεις....

Οσο για τους τριτους,δυστυχως καλη μου,καποιες φορες δεν μπορουμε να τους βγαλουμε ετσι απλα απο τη ζωη μας.Απλα προσπαθουμε να μην τους αφηνουμε να μας την κανουν πιο δυσκολη;)


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννουλα να δεις ποσο γρηγορα θα περασει ο καιρος...Τωρα με το internet και τις καμερες μπορεις και να τον βλεπεις. Αρκει να μην στενοχωριεσαι και το νιωθει και το σπορακι στην κοιλιτσα σου... Εμενα ο αντρας μου εφυγε τον Ιουλιο του 2008 για 20 ημερες ενω ημουνα 38 εβδομαδων και γυρισε δυο μερες πριν γεννησω. Και οχι μονο αυτο, ειχε φυγει και ο γιατρος μου σε συνεδριο και ηρθε και αυτος τελευταια στιγμη. Αχ, τι μου θυμισες. Αλλα δεν το εβαζα κατω, εκανα οτι μπορουσα για να εχω κεφι και θετικη διαθεση.

Αλλα παντα να θυμασαι οτι οι καλυτερες μερες της ζωης σου ερχονται... Ευχομαι να πανε ολα καλα και να σκεφτεσαι μονο τη στιγμη που θα δεις το μπεμπακι σου


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

έχουν δίκιο τα κορίτσια περνάει ο καιρός, όχι πάντα γρήγορα αλλά περνάει! κι εγώ στο κλαμπ όσων έχουν περάσει διαστήματα μόνες....και για αρκετό καιρό! και το μωρό ήταν εκτός κοιλιάς, πιο δύσκολο. έμεινα μόνη απ τον 4 μήνα έως τον 13 μήνα του πρώτου μου παιδιού....λόγω στρατού, 9 μήνες!

είναι άσχημο να μένεις μόνη....μη ξαναεπιτρέψεις να σου χαλάσουν άλλοι την οικογενειακή σου γαλήνη, ειδικά όταν θα ρθει το μωρό σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι ευχαριστω για τις απαντησεις σας,

πραγματι ειναι φετος πολυ ποιο κοντα το πασχα κι ετσι θα ειναι εδω ποιο συντομα.

Μακαρι να μπορουσα να ειχα παει μαζι του ή να μπορυσα να πηγενα αλλα κι να μπορουσα να παω δεν θα εμενα μαζι του λογο της δουλειας του.Οχι πως δεν επιτρεπει αλλα σχολαει αργα κι θα ειναι πολυ κουρασμενος κι αναγκαστηκα θα χαλασουμε λεφτα για φαγητα κι ολα τα υπολοιπα παραπανω απο οτι εδω


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άννα ο σύζυγός μου είναι υποπλοίαρχος σε ποντοπόρα πλοία.. Λείπει για 6 μήνες και έρχεται για 3-4! Την εγκυμοσύνη την πέρασα σχεδον όλη μόνη μου οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κάνε υπομονή, περαστικό είναι έτσι κι αλλιώς! Εμένα θα φύγει μετά το Πάσχα και το σκέφτομαι απο τώρα... Άρε τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες....


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη κοριτσια! Σιγουρα ειναι πιο δυσκολο για σας, αλλα και για τους αντρες σας ειναι. Ουτε αυτοι θα θελουν να σας αφηνουν μονες! Ολα θα πανε καλα, θα το δειτε!


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτοι θα θελουν να σας αφηνουν μονες! Ολα θα πανε καλα, θα το δειτε!

αυτο πιστευω κι εγω οτι δεν θελουν να μας βλεπουν να στεναχωριομαστε κι να ειμαστε δυνατες οσο λειπουν....ειναι δυσκολο ομως κι για τις 2 πλευρες κι πραγματικα τωρα στην εγκυμοσυνη.

Οσο κι αν ειναι δυσκολο πρεπει να ειμαστε δυνατες αν οχι για εμας για τα παιδια μας....

Η μητερα μου στεναχωριετε που με βλεπει στα μαυρα μου τα χαλια αλλα δεν μπορω να κανω δεν μπορω να γελαω ψευτικα....δεν ειμαι ετσι εγω...

Σημερα παραλιγο να κανω την τουμπα της ζωης μου απο την σκαλα ( 3 οροφος) εννοειτε πως δεν το εχω πει στον ανδρα μου κι δεν προκειτε ή τουλαχιστον να ερθει ελλαδα .....


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε λίγο τον εαυτό σου κορίτσι μου. Δεν θα ήθελες να πάθει τίποτα το ζουζούνι σας έτσι δεν είναι? Το ξέρω οτι τ ακούς βερεσέ αυτήν την στιγμή αλλά προσπάθησε λίγο να κάνεις κάτι να σε ευχαριστεί να ξεχαστείς λιγάκι να χαμογελάσεις λίγο... το μωράκι σου καταλαβαίνει τί αισθάνεσαι και το αισθάνεται και αυτό. Δεν θες να είναι χαρούμενη τουλάχιστον η μικρή σου?

Και δεν είσαι μόνη σου...


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...