Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΑΝΝΑ-22 ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΚΥΛΗΣΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ? ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ :mad::mad::mad: ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΗΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΤΟ ΗΘΙΚΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το Πάσχα πέφτει νωρίς φέτος, Είδες τί τυχερή είσαι?:wink:Βρε κουκλίτσα μου δίκιο έχεις να αισθάνεσαι έτσι αλλά ίσως να σε παρηγορούσε το γεγονός ότι άλλες μανούλες χάνουν τους συζύγους τους και τους πατερούληδες των παιδιών τους γιατί έτσι ήταν το θέλημα του Θεούλη και τους βλέπουν μόνο στα όνειρα τους, εσένα σε τρις μήνες θα είναι πίσω και θα κρατάτε μαζί στα χέρια σας το αγγελουδάκι σας. Όσο για τους τρίτους , κλείστε την πόρτα σας και χαρείτε την οικογένειά σας!

VIKI ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΤΗΝ ΑΝΝΑ -22 ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ 13 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ 33 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΔΙΝΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ :-(:sad::-(:sad::-( ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΝΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣΗ

Link to comment
Share on other sites

αυτο πιστευω κι εγω οτι δεν θελουν να μας βλεπουν να στεναχωριομαστε κι να ειμαστε δυνατες οσο λειπουν....ειναι δυσκολο ομως κι για τις 2 πλευρες κι πραγματικα τωρα στην εγκυμοσυνη.

Οσο κι αν ειναι δυσκολο πρεπει να ειμαστε δυνατες αν οχι για εμας για τα παιδια μας....

Η μητερα μου στεναχωριετε που με βλεπει στα μαυρα μου τα χαλια αλλα δεν μπορω να κανω δεν μπορω να γελαω ψευτικα....δεν ειμαι ετσι εγω...

Σημερα παραλιγο να κανω την τουμπα της ζωης μου απο την σκαλα ( 3 οροφος) εννοειτε πως δεν το εχω πει στον ανδρα μου κι δεν προκειτε ή τουλαχιστον να ερθει ελλαδα .....

Αννα καλησπέρα ,

δεν θα σου πώ να μη στεναχιωρεσαι γιατι ειναι δυσκολο....θα σου πώ ομως πως πρεπει να βρείς τρόπους να μην εισαι μονη οσο το δυνατον γίνεται.

Μπορεις να επισκεπτεσαι τους γονεις σου , μπορεις καποια Σαββατοκυριακα να μένεις στο πατρικο σου ή στα αδερφια σου εαν υπαρχουν, μπορείς επισης να καλεις φίλες σπίτι για καφε ή φαγητο ή και για να περάσουν ενα υπέροχο σ/κ με την φιλη τους ;)

Μπορεις ακομα και σινεμαδακι να πηγαινεις μονη σου μαζι με το μπεμπε στην κοιλιτσα σου φυσικα :tongue:;)

Δεν ξερω που μένεις....αλλα ακομα μπορεις να πηγαινεις στα μεγαλα εμπορικα (Mall - Golden hall) κα να χαζευεις τις βιτρινες ....θα περασουν οι ωρες χωρις να το καταλαβαινεις να εισαι σιγουρη:tongue:.....και μετα τις βολτες στις βιτρινες υπαρχουν υπεροχα εστιατορια που μπορεις να δοκιμασεις υπεροχες λιχουδιες χιχιιχιχι

Γενικα βρες τροπους να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου που πριν δεν μπορουσες ....γιατι κακα τα ψεμματα όντας παντρεμενες ο χρονος που αφιερωνουμε για τον εαυτο μας ειναι πολυ λιγος;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ANNA-22 ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? ΕΛΠΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΟ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ :-P:-P:-P:-P:-P

Καλησπερα κι ευχαριστω.

Εχω παρει δυναμη απο εσας εδω κι ετσι νοιωθω δυνατη.Φυσικα με πιανει μελαγχολια πριν πεσω αλλα κατα τα αλλα ειμαι καλα.

Προσπαθω να ειμαι καλα οχι μονο για εμενα αλλα για το παιδι μου κι για τον ανδρα μου που ειναι μονος του εκει κι δενθελω να τον στεναχωρω κι ειδικα τωρα ( αν ηταν εδω θα αλλαζε πολλα)


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννα καλησπέρα ,

δεν θα σου πώ να μη στεναχιωρεσαι γιατι ειναι δυσκολο....θα σου πώ ομως πως πρεπει να βρείς τρόπους να μην εισαι μονη οσο το δυνατον γίνεται.

Μπορεις να επισκεπτεσαι τους γονεις σου , μπορεις καποια Σαββατοκυριακα να μένεις στο πατρικο σου ή στα αδερφια σου εαν υπαρχουν, μπορείς επισης να καλεις φίλες σπίτι για καφε ή φαγητο ή και για να περάσουν ενα υπέροχο σ/κ με την φιλη τους ;)

Μπορεις ακομα και σινεμαδακι να πηγαινεις μονη σου μαζι με το μπεμπε στην κοιλιτσα σου φυσικα :tongue:;)

Δεν ξερω που μένεις....αλλα ακομα μπορεις να πηγαινεις στα μεγαλα εμπορικα (Mall - Golden hall) κα να χαζευεις τις βιτρινες ....θα περασουν οι ωρες χωρις να το καταλαβαινεις να εισαι σιγουρη:tongue:.....και μετα τις βολτες στις βιτρινες υπαρχουν υπεροχα εστιατορια που μπορεις να δοκιμασεις υπεροχες λιχουδιες χιχιιχιχι

Γενικα βρες τροπους να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου που πριν δεν μπορουσες ....γιατι κακα τα ψεμματα όντας παντρεμενες ο χρονος που αφιερωνουμε για τον εαυτο μας ειναι πολυ λιγος;)

Οσο θα λειπει ο ανδρας μου θα μεινω με τους γονεις μου.Λογο οτι φοβαμε να μενω μονη μου ο ανδρας μου δεν θελει να μενω μονη μου κι οι γονεις μου θελουν να μεινω μαζι τους κι να μην ειμαι μονη μου.Ειναι καλο κι για εμενα.

Αυτην την στιγμη μενω Σαλαμινα,εχουμε μετακομισει εδω μονιμα κι οι γονεις μου εχουν εδω εξωχικο κι ετσι μενουμε εδω για να εχω κι βοηθεια αν χρειαστει με το μωρο μετα.

Τους φιλους μου δεν τους βλεπω κι πολυ λογο οτι πρεπει να κατεβενω κατω στον Πειραια κι εγω δεν θελω να πηγενω μονη μου κι αν πηγενω πααω για δουλειες κι δεν προλαβενω να τους δω,φυσικα κι θα το ηθελα.


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

αννα για σου και απο εμενα σε καταλαβενω απολυτα κοριτσακι μου μπορει να μην ελειπε ο ανδρας μου οπως εσενα εκτος αλλα ελειπε εκτος σπιτιου...ολη μερα καθε μερα και καθε νυχτα με τη δουλεια που εκανε και για μενα ηταν τρομερα αιωνια η πρωτη μου εγκυμοσινη γιατι περασα πολυ δυσκολα...απο τον 3ο κιολας μηνα μου ειχα αποκολιση πλακουντα πραγμα που σημενε οτι επρεπε να μεινω ξαπλα για τους υπολοιπους μηνες μεχρι να γεννησω το μονο που θα μπορουσα να κανω ηταν να σηκωνομαι μονο για τουαλετα....αυτοι οι 6 μηνες ηταν ενα μαρτυριο και ημουν ολη τη μερα μονη με το νινι μου στην κοιλιτσα μονο σε ενα σπιτι απο το κρεβατι στον καναπε και το αντιστροφο!!

δεν περνουσαν οι μερες ουτε καν οι ωρες μεχρι να γυρισει ο αντρας μου στο σπιτι απο τη δουλεια του!!!επρεπε να κανω κουραγιο ομως για αυτην την ψυχουλα που ειχα μεσα μου οσο δυσκολα και αν ηταν τα πραγματα ξερω πως ειναι να θελεις μια αγγαλια ενα χαδι και τιποτα αλλο και να μην το εχεις ειδικα σε αυτη την πλυ ευαλωτη φαση της εγκυμοσινης...και ενα παραπανο να μην εχεις την δυνατοτητα να πας πουθενα και να κανεις τπτ εκτος απο ενα κρεβατι εναν καναπε και μια τηλεοραση...επεξε πολυ σημαντικο ρολο στην σκεψη μου για δευτερο παιδι γιατι μου φανηκε αιωνας ολο αυτο αλλα πιστεψε οταν θα κρατησεις με το καλο στην αγγαλια σου το μπεμπακι σου θα τα ξεχασεις ολα και θα δεις ποσο πραγματικα αξιζε τον κοπο ολη αυτη η μοναξια και η μελανχολια που νιωθεις ...δυναμη και κουραγιο να δινεις στον εαυτο σου γιαλ ιγο καιρο ακομη ολα θα τα ξεχασεις και θα εισαι μια ευτυχισμνυη μανουλα πιστεψε με!!!! μετα απο 2,5 περιπου χρονια εβαλα μπρος για δευτερο για να εχει παρεουλα το αγορακι μου και ο θεουλης μου εστειλε 2 μωρακια ειμαι μια χαζομαμα με 3 πανεμορφες ψυχουλες!!!!πολλα φιλιαααααα


z4b6e807daca0c.gif

l2Kgp3.png 5PKYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ! ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ? ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ? ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ :P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ! ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ? ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ? ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ :P:p:p:p:p

Καλημερα.

Ειμαι καλα οσο δεν το σκεφτομαι κι για αυτο κι προσπαθω να μην το σκεφτομαι καθολου.

Το μπεμπε μου ειναι μια χαρα με εχει ζλισει με τις τουμπες της αλλα ειμαι ενταξει.

Οσο κλοτσαει η μικρη με πεδευει κι οσο μεγαλωνει ποναω κι εγω χαμηλα κατω .....


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο θα λειπει ο ανδρας μου θα μεινω με τους γονεις μου.Λογο οτι φοβαμε να μενω μονη μου ο ανδρας μου δεν θελει να μενω μονη μου κι οι γονεις μου θελουν να μεινω μαζι τους κι να μην ειμαι μονη μου.Ειναι καλο κι για εμενα.

Αυτην την στιγμη μενω Σαλαμινα,εχουμε μετακομισει εδω μονιμα κι οι γονεις μου εχουν εδω εξωχικο κι ετσι μενουμε εδω για να εχω κι βοηθεια αν χρειαστει με το μωρο μετα.

Τους φιλους μου δεν τους βλεπω κι πολυ λογο οτι πρεπει να κατεβενω κατω στον Πειραια κι εγω δεν θελω να πηγενω μονη μου κι αν πηγενω πααω για δουλειες κι δεν προλαβενω να τους δω,φυσικα κι θα το ηθελα.

Το οτι μένεις με τους δικούς σου είναι ΠΟΛΥ καλό κορίτσι μου....γιατι στη φαση που εισαι κανεις δεν θα σε καταλάβει περισσοτερο απο τους γονεις σου !!!!!

Πάντως νομίζω οτι θα είναι καλό να καλέσεις για κανα σ/κ καποιες φιλες σου να ερχονται σταδιακα (μια φορα η μια ....μια φορα η αλλη) . ;)

Καθώς επίσης αφου έχεις και ιντερνετ μπορεις να βρείς διαφορες ασχολιες ....οπως μαθηματα ζωγραφικης....χορου....κτλ κτλ....και θα περνανε δημιουργικα οι μερες κ ευχαριστα......γενικα κανε κατι διαφορετικο να παπσχολεις το μυαλο σου ;):D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είδα μπηκες στην παρέα μας στο συμπτωματα εγκυμοσύνης.....για ξαναέλα μια βολτουλα .....εχουμε γέλιο :tongue:;):D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΤΟΥ ? ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Η ΔΟΛΙΑ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ! ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΥΧΤΑ ΤΟΤΕ ΗΡΕΜΟΥΣΕ :(:(:(:(:(:(:( ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ [ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ] :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

ανναααααααααααααααα γερα ρε!!!!!!!!!!!!κοιτα ενα θαυμα που εχει η κοιλιτσα σου μηνσε τσακιζουν τριτοι!!!!!!!αυτο που εχεις ειναι μοναδικο ζηστο.............και θα ερθει και το αντρακι σου να ζησετε μαζι το υπολοιπο!!!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα καλημέρα,

μπες στο γρουπ ''μανουλες απο σαλαμινα-περαμα-περιχωρα''

εκει θα βρεις μανουλες διπλα σου που θελουν παρειτσα και θα πηγαινεις για κανενα καφεδακι....εγω ειμαι στο γκρουπ αλλα μενω περαμα.....οποτε νιωθεις ντάουν μπαινε να σε ''ανεβαζουμε''.

Τα χρηματα δεν εχουν αξια !!!!! η υγεια και η αγαπη εχει !!!!!

Με το καλο θα γυρισει πισω και θα ερθει και το μωρακι σου και ολα θα πανε καλά!!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Με το που διαβασα τον τιτλο δεν θα σου κρύψω οτι τρομαξα για κάτι κακό,μολις διαβασα τι εχεις γραψει πήγε η καρδιά μου στη θεση της. Μην στεναχωριέσαι σου το εχουν ξαναπει αλλωστε, τιποτα δεν ειναι πιο σημαντικο αυτή τη στιγμή απο το μωρό που κουβαλάς μεσα σου, ο καιρός να δεις ποσο γρηγορα θα περάσει και ουτε που θα το καταλάβεις.

Σου ευχομαι με το καλό να ελθει το μωράκι σου και να είναι γερο και να ειστε μια πολύ ομορφη οικογένεια.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...