Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ


Recommended Posts

Καλησπερα μανουλες !

Ευχαριστω για τις απαντησεισ κι τις συμβουλες σας.Πραγματικα τωρα που δεν ξερω απολυτως τιπτοα τις χρειαζομαι οσο τιποτα αλλο !

Δεν εχω κι καμια φιλη η γνωστη που εχει γεννησει κι να μπορω να συζητησω μαζι της για αυτα τα πραγματα κι ετσι εχω εσας για να με συμβουλευετε !

Για τον υπνο δεν πειραζει.Ετσι κι αλλιος ξυπναω παντα απο αριστερη πλευρα (πως?) μακαρι να το ηξερα


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Κ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΒΟΛΤΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟΚΡΙΩΝ ,ΑΝ Κ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ Κ ΒΡΟΧΗ ΟΠΟΤΕ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ

Christinapgr ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΕΛΟΥΝΤΑ ΚΡΗΤΗΣ? ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟ 2003 ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι καλη ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ κι σε εσας.

Εγω ειμαι εδω κι αρχισα να ψαχνω μεσο του ιντερνετ για παιδικα πραγματα οπως καροτσια κουνιες κι ολα αυτα ( ρουχαλακια θα τα αγορασουμε καλυτερα μονοι μας να ξερουμε κι τι περνουμε)

Ειναι δυσκολο να δουλευεις κι να μην μπορεις μι βολτα μ τα παιδια σου !


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

thena ειμαι ελουντα τα τελευταια 3 χρονια παντρευτηκα και εμεινα εδω αν και απο εδω ειναι η μαμα μου!αν ερθεις χαρα μου να σε γνωρισω....

αννα καλη καθαρα δευτερα κοριτσι μου.....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας θα ηθελα σε καποιον να μιλησω κι να πω τον πονο μου!

Ο ανδρας μου εφυγε ...πεταξε για το εξωτερικο χθες το πρωι κι θα τον δω τωρα το πασχα...

Δεν μπορω να σταματησω να κλαιω κρυφα να στεναχωριεμε κι ετσι οπως ειμαι τωρα ειναι σαν να με πατησε το τρενο .....

Γιατι μπαινουν τριτοι στην μεση κι τα καταστρεφουν ολα?

Ο ανδρας μου ηθελε να κατσει ελλαδα κι να δουλεψει κι τωρα επιδη αναγκαστηκε να φυγει εφυγε εκει που ειναι μονος του ......

Δεν ξερω...................δεν θελω τιποτα...........δεν θελω κανεναν..........θελω να ειμαι απλα μονη μου !

Εγώ βλέπω ένα ποδαράκι .:D

Και δεν είσαι καθόλου μόνη σου ??;):D

Να ελπίζεις

===================

Ελπίζω από εδώ ..και πέρα

Ακούραστα !! και. όλη μέρα,

το φως του ήλιου να αντικρίζω

και από αγάπη να δακρύζω .

Και όταν θα έρθει το ..βραδάκι .

Και ο ήλιος πιάσει λιμανάκι.

Για εμάς να βγει το φεγγαράκι.

Εμάς να πιάσει από το χεράκι .

Να πάμε εκεί ψηλά στην ..πούλια.

Όπου δεν έχει ..νυχτοπούλια .

Για εμάς να παίζουνε τραγούδια,

ο αυγερινός.. μαζί.. και η πούλια.

Χορό να στήσουμε στα αστέρια

Βεγγαλικά .τα πεφταστέρια .

Εγώ να κάνω.. ευχές για εσένα.

Και αύριο πάλι εσύ για εμένα .

Ετούτη η αγάπη να μην σβήσει

Και όλο το σύμπαν να φωτίσει .

Κοίτα την γη μας εκεί κάτω .

Μόνο λαμπιόνια είν γεμάτο .

ΜΩΥΣΗΣ

Επεξεργάστηκαν by posidonas
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...