Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

**Αποκριάτικη Συνάντηση Ανατολική Θεσσαλονικη**


kalamaraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ειμαι κι εγω μεσα αλλα πειτε ποτε να ξερω αν μπορω σιγουρα!!ειναι ευκαιρια τωρα που ειμαι θεσσαλονικη να σας γνωρισω..θα ξαναμπω αυριο μιας και δεν εχουμε ιντερνετ στο σπιτι.αν εχετε αποφασισει ως αυριο θα σας πω σιγουρα!φιλια

Link to comment
Share on other sites

μου αρέσει οτι εγώ το οργανώνω αλλα ακόμα στολή δεν πήρα στην μικρή χαχαχαχα!

θα παώ το απόγευμα στον παιδότοπο να τον ρωτήσω αν μας αφήνει!

Link to comment
Share on other sites

Πες τους και για την ηλικία των μωρών μας!!!!

Να σου πω την αλήθεια δεν τον έχω ξαναπάει σε παιδότοπο......φοβάμαι τα παιχνίδια και τα σπωξίδια από τα μεγαλύτερα, αλλά αν υπάρχει κάποιος χώρος πιο ήρεμος για τα μικρούλια!!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ουτε εγώ την έχω ξαναπάει χαχαχα αλλα΄για ολα υπάρχει η πρώτη φορά! Τον παιδότοπο τον ξερω απο περυσι που ειχαμε κανει εκει πάλι μια αποκριάτικη συνάντηση!

Θα τους το πω ε και εσυ στα δικά μας ειστε ενα μηνα μεγαλυτερος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειμαι κι εγω μεσα αλλα πειτε ποτε να ξερω αν μπορω σιγουρα!!ειναι ευκαιρια τωρα που ειμαι θεσσαλονικη να σας γνωρισω..θα ξαναμπω αυριο μιας και δεν εχουμε ιντερνετ στο σπιτι.αν εχετε αποφασισει ως αυριο θα σας πω σιγουρα!φιλια

Τι λετε να το κανουμε τσικνοπέμπτη? Που οοοοολοι που μπορούν θα τσικνίζουν οι ελευθεροι και οι ελευθερες ενώ εμεις καθημερινη δουλεια την παρασκευη δεν θα παμε πουθενα! Ε και δεν νομίζω να εχει κοσμο ο παιδότοπος κατα τις 6 το απόγευμα ε?

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω όλοι όσοι θέλουμε να έρθουμε κάπου κοντά είμαστε ηλικιακά.

Τα ξένα παιδάκια φοβάμαι, τα μεγαλύτερα!

Anyway, αν σε βολέψει κάνε μια νήξη του θέματος να δούμε τι θα σου πουν.

Αντε άντε και δεν βλέπω την ώρα!!!!!!!

Πήρες στολή?

Εκτός από Παρασκευή όλα τα υπόλοιπα απογεύματα είμαστε μέσα.

Οπότε και για Πέμπτη μέσα είμαστε!!!!!

Επεξεργάστηκαν by maeleni

an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε θα τον ρωτήσω και στην τελική αν δεν θελουν τα παιδάκια μας κάθονται μαζί μας εκει στο καφέ μεσα εχει λιγο χωρο μεχρι να εγκλιματιστούν!! Στολη δεν εχω αγοράσει αν και εχω βαλει μια Ινδιάνα στο μάτι...θα δω απο δευτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία!!!! Είναι το πιο ασυνήθιστο απ' όλα φαίνεται το όνομά μας!

Χάρηκα και θα χαρώ να τα πούμε κι από κοντά!

Αναμένω τα νεότερα λοιπόν για τον παιδότοπο, για ώρα και μέρα.

Αντε κορίτσια δηλώστε συμμετοχή!!!!

Θα περάσουν οι Απόκριες και δεν θα το καταλάβουμε!!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι αυτή την Πέμπτη και μετά....παπαλα Απόκριες!

Δεν πειράζει και οι δυό μας καλά θα είμαστε!!!!

Αλλά νομίζω είπε και μια κοπέλα ακόμα, η Bouboukitsa, οπότε θα είμαστε τρεις σίγουρα!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!οταν αποφασισετε θα σας πω κι εγω για σιγουρα αλλα μαλλον μπορω!!μενα ο δικος μου ειναι 18 μηνων ανακοινωστε εσεις και πιστευω θα μπορεσςω να μπω ξανα να δω!φιλια

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι μέσα, ελπίζω να προλάβω γιατί δουλεύω στο κέντρο ως 17.30 κάθε μέρα αλλά γύρω στις 18.30 μπορώ...στολή ούτε εγώ της έχω πάρει! Και ούτε την έχω ξαναπάει σε παιδότοπο. Καλαμαράκι πες μας αν έχεις νεώτερα. Εμένα με λένε Ελίνα (άρα έχουμε όλες ονόματα από "Ε").


eNortjK1UjI1N7YwUrIGXDASywKl74.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...