Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

**Αποκριάτικη Συνάντηση Ανατολική Θεσσαλονικη**


kalamaraki

Recommended Posts

Hallo και απο μενα λοιπόν σημερα μολις κοιμηθει το ταλιμπανάκι μου θα παω στον παιδότοπο ειναι διπλα μας με τα πόδια να τον ρωτήσω τι γινεται!

αργά το βράδυ θα μπω να σας πωωωωωω

υγ πουλακι1989 το εχω το κινητό σου δεν σε ξέχασααααααα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ είμαι μέσα, ελπίζω να προλάβω γιατί δουλεύω στο κέντρο ως 17.30 κάθε μέρα αλλά γύρω στις 18.30 μπορώ...στολή ούτε εγώ της έχω πάρει! Και ούτε την έχω ξαναπάει σε παιδότοπο. Καλαμαράκι πες μας αν έχεις νεώτερα. Εμένα με λένε Ελίνα (άρα έχουμε όλες ονόματα από "Ε").

Α ωραία! Το υποκοριστικό μου είναι Ελίνα!!!!! Αρα έχουμε κάτι κοινό μεταξύ μας ;))))


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις σχόλασα κι εγώ, μπήκα, αλλά δεν βρήκα κανένα νεότερο.....

Μάλλον άκυρο?????

Θα μείνω μέσα, αν υπάρξει κάτι, αλλά ούτε μεσημεριανό δεν έχουμε φάει ακόμα!

Αν είναι κατά τις 18:00, 18:30????? αλλά δεν ξέρω που!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλα βρε....

εγώ ειμαι στης μάμάς μου και μολις έπεσε για υπνο η μικρη και ειμαι έτσι...:mad:

Τι να κάνω? Να την ξυπνήσω δεν θελω....ειναι αμαρτια γμτ και η μικρη θα το παει αυτο κανενα δυωράκι γιατι ολη μερα δεν κοιμήθηκε...το βλαστάρι μου!!!

Συγνώμη βρε κοριτσια...σας αναστάτωσα και τελικά μάλλον δεν θα βρεθουμε σημερα! Ειλικρινά ντρέπομαι χιλια συγνώμη....

Ειλικρινά συγνώμη..τώρα τι θα λετε για μενα ε?

Να επανορθώσω με καφέ κερασμένο απο μενα το Σάββατο????

Link to comment
Share on other sites

Τυχερή είσαι!!!! Δε λέμε τίποτα χαχαχα!!!!

Κι εμένα κοιμάται, ούτε το μεσημεριανό δεν έφαγε ακόμα και δεν μου πάει να τον ξυπνήσω!

Δεν έχω πρόβλημα για το Σάββατο. Μόνο Καλαμαριά μετακινείστε ή και στο cosmos πχ?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

α καλά εμεις φάγαμε μεσημεριανο στις 4...οπωτε πέσαμε για υπνο τώρα...

και στο κοσμος να σου πω ακομα καλυτερα η βολτα μας! να κάνουμε και γουιντοου σσοπινγκ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριστια!περιμενα σημερα αλλα κλαψ!!εγω σαββατο μαλλον δε θα μπορω απογευμα μιας και θα πρεπει να παμε σε μια υποχρεωση..κλαψ..κανονιστε εσεις και αν ειναι ακολουθω κι εγω..καλαμαρακι μου θα περιμενω μηνυμα γιατι ειναι θαυμα που μπηκα τωρα!!σας φιλω!!α και κοσμος με βολευει και ισως λιγο πιο ευκολα για μενα αλλα εχει εκει παιδοτοπο΄οεο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nαι έχει κι απέναντι τον Παιζώτοπο ή κάπως έτσι νομίζω.

Aλλά έχει και πολλά καφέ λίγο πιο χαλαρά από αλλού.

Aντε βρε κορίτσια.....γιατί κι εγώ μη φανταστείτε, δεν έχω φίλες με συνομήλικα κι έχω μπαφιάσει λιγάκι.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

maleani στειλε κινητο σε πμ να μιλησουμε για αυριο!

Εγω λεω πρωι καλυτερα γιατι στις 2-3 γυρναει ο μπαμπάς μας απο την δουλεια και να ειμαστε σπιτάκι καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν το κανονίζουμε από βδομάδα Δευτέρα ή Τρίτη ? Εμένα με βολεύει εκτός Τετάτης και Παρασκευής.

Αντε κουνηθείτε. Ερχομαι ανατολικα δεν εχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mor@ki.

Βρεθήκαμε με το kalamaraki χτες που ήταν Σάββατο.

Αν τώρα θέλετε να ξανακανονίσουμε συνάντηση πάλι μέσα είμαι.

Ο δικός μου δεν πηγαίνει παιδικό, αλλά εγώ εργάζομαι ως τις 16:00 κάθε μέρα, οπότε για καθημερινές θα πρέπει να βρεθούμε πιο αργά.

Αρκετά καλά τα πήγαμε στον παιδότοπο για πρώτη φορά. Είχε ειδικό χώρο για τα πιο μικρά παιδάκια με κοπέλλα να τα προσέχει.

Βέβαια από ένα σημείο και μετά κουράστηκε και δεν προλάβαμε να συζητήσουμε και πολλά πράγματα με το kalamaraki.

Πιστεύω όμως ότι τα ζουζούνια μας το ευχαριστήθηκαν.

Ελπίζω να μας δοθούν και άλλες ευκαιρίες να τα πούμε.

Αναμένω προτάσεις από σας :)))))


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...