Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Πληροφορίες σχετικά με Λονδίνο -μετακόμιση λόγω δουλειάς


oneiraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 206
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:) η συνεντευξη ηταν ενδιαφερουσα!ηταν η 1η μου φορα στα αγγλικα καικαταλαβαινετε.θα δειξει.ειπαν θα εχει αλλες 2 συνεντ που ομως θα κανω σε μια μερα εγω.πριν λιγο με πηραν απο ενα αλλο πρακτορειο για αλλη θεση που εστειλ εχθες και ειναι homebased..

6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

h alhtheia einai pws eidika an to viografiko sou einai kalo an arxiseis kai stelneis 1-2 meta sou thlefwnoun kai se psaxnoun sunexeia apo diafores etaireis.

egw eixa pathei shock apo to posses aggelies uphrxan ston tomea mou. Nomizw einai duskolo na mh vrei kaneis douleia se kapoious kladous edw.

kalh epituxia se oti kian apofasiseis na kaneis.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω μέσω linkedin και στέλνω και όντως υπάρχουν αρκετές και για μένα αλλά ξέρεις..δεν είναι πάντα ιδανικές..Θα δούμε!Θα σας ενημερώσω για τα νεότερα!!!<3


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

nai ontws den einai panta idanikes alla uparxoun! auto einai to shmantiko nomizw

to allo pou mou eixe kanei entupwsh einai to gegonos oti prepei na epilexeis mia euruterh perioxh! ti thelw na pw. sthn ellada den uphrxe sxedon pote periptwsh na dw aggelia k na elega se auth den mporw na steilw giati einai makria. ante apoefeuga autes pou elegan peiraia alla genika to 95% einai a8hna. edw uparxoun se olo to nhsi! entaxei londino einai perissoteres alla den einai mono edw!

p.x otan perisu ta xms epsaxna epeidh tote o andras mou emene bradford estelna mono gia voreia agglia kai esteila mono 2 gia Londino pou htan foverees periptwseis kai tha axize ton kopo na allaxoun ola mas ta plana, opws k arxika egine. omws evlepa toses polles kai gia alles perioxes kai den mporousa na steilw giati htan makria


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, η Αγγλία μου αρέσει πάρα πολύ! Είχα μείνει παλιά και στο Λονδίνο. Είναι μια πραγματική μητρόπολη, με τα καλά της και τα κακά της. Μπορείς να γνωρίσεις απίστευτο κόσμο και να ανοίξουν απίστευτοι ορίζοντες. Βέβαια με παιδί και σύζυγο είναι αλλιώς.

Μπορείς να μπεις στο google maps και να επιλέξεις street view. Θα πάρεις μια αρκετά καλή γεύση πώς είναι να τριγυρνάς στους δρόμους της περιοχής που εξετάζετε για να μείνετε. Αφού έχετε και οικογένεια, νομίζω επιβάλλεται μια επίσκεψη επί τόπου, πριν πάρετε αποφάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Oneiraki καλή επιτυχία! :)

Για να μην επαναλαμβάνομαι, σε παραπέμπω εδώ (http://parentscafe.gr/showpost.php?p=1806072&postcount=1625) όσον αφορά τις ερωτήσεις του αρχικού σου μηνύματος. Ελπίζω να σε καλύψει στην αναζήτησή σου.

Επιπροσθέτως, ν'αναφέρω πως το νοίκι σας δεν θα πρέπει να ξεπερνάει το 1/3 του καθαρού εισοδήματός σας, αν δε θέλετε να μετράτε μέχρι και το τελευταίο penny.

Ρίξε μια ματιά κι εδώ (http://www.thesalarycalculator.co.uk/salary.php) ώστε να υπολογίσεις με ακρίβεια δαπάνες κλπ

Link to comment
Share on other sites

Oneiraki καλή επιτυχία! :)

Για να μην επαναλαμβάνομαι, σε παραπέμπω εδώ (http://parentscafe.gr/showpost.php?p=1806072&postcount=1625) όσον αφορά τις ερωτήσεις του αρχικού σου μηνύματος. Ελπίζω να σε καλύψει στην αναζήτησή σου.

Επιπροσθέτως, ν'αναφέρω πως το νοίκι σας δεν θα πρέπει να ξεπερνάει το 1/3 του καθαρού εισοδήματός σας, αν δε θέλετε να μετράτε μέχρι και το τελευταίο penny.

Ρίξε μια ματιά κι εδώ (http://www.thesalarycalculator.co.uk/salary.php) ώστε να υπολογίσεις με ακρίβεια δαπάνες κλπ

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!Ιδιαίτερα διαφωτιστικό το ποστ σου!Τα σπίτια που είδα συμπεριλάμβαναν στο ενοίκιο τους λογαριασμούς αλλά δεν ξέρω τι και πως..

Έτσι και αλλιώς δεν είχα κάποια απάντηση ακόμη,λογικά θα είναι αρνητική οπότε συνεχίζουμε το ψάξιμο!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...