Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

Surrey!!


ria22

Recommended Posts

ρια εγω πληροφορικαριος ειμαι, αλλα δουλευω σε πανεπιστημιο κ σχεδον ολη μου η παρεα ειναι αρχιτεκτονες, 3d designers κ interior design κ ετσι απο εκει ξερω καποια πραγματα

πραγματικα αξιζει να το κοιταξεις πολυ καλυτερα τι παιζει στο UK sto αντικειμενο σου :) κ δεν ειναι κακο να λες τα προσοντα σου, δεν ειναι διαφημιση αυτο :)

φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νομιζω οτι αλλο ο αρχιτεκτονας, αλλο ο 3D designer, και αλλο ο διακοσμητης εσωτερικων Χωρων. Απο το Reed που μπηκα παντως και εβαλα Αναζητηση Interior Design μου εβγαλε 4 θεσεις για ολη την Αγγλια και με αρκετα χαμηλο μισθο σχετικα (17000-22000). επιμενω οτι ο παραιατρικος κλαδος εχει μεγαλυτερη απορροφηση και πολυ καλυτερα χρηματα. Βεβαια δε θα τα χαλασουμε εκει, το ζητημα ειναι να υπαρχει μια δουλεια που να μπορει να σε ζησει και βλεπεις για αργοτερα Ρια...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

το reed.co.uk δεν εχει ολων των ειδων δουλειες....ειναι για πιο vocational δουλειες....ουτε στο αντικειμενο μου θα βρεις εκει.....δεν ψαχνουμε οπου να ναι...εκεινη ξερει τον κλαδο της κ θα μπορεσει καλυτερα να μαθει απο που να βρει δουλεια κλπ...μπορω να ρωτησω κ εγω εδω αμα θελεις Ρια κ να σε κατατοπισω...ξαναλεω δεν ειμαστε του κλαδου οποτε ξερουμε γενικοτητες:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το reed.co.uk δεν εχει ολων των ειδων δουλειες....ειναι για πιο vocational δουλειες....ουτε στο αντικειμενο μου θα βρεις εκει.....δεν ψαχνουμε οπου να ναι...εκεινη ξερει τον κλαδο της κ θα μπορεσει καλυτερα να μαθει απο που να βρει δουλεια κλπ...μπορω να ρωτησω κ εγω εδω αμα θελεις Ρια κ να σε κατατοπισω...ξαναλεω δεν ειμαστε του κλαδου οποτε ξερουμε γενικοτητες:rolleyes:

Αχ κοριτσακι μου ευχαριστω πολυ,ναι βεβαια θελω να ρωτησεις ετσι πανω κατω να ξερω αργοτερα τι με περιμενει...........:P:p:Dπραγματικα ευχαριστω.......!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον 8α ρωτησω τους φιλους κ 8α σου πω....

για αρχη εγω αυτο που εκανα εβαλα στο google "interior design jobs" k moy ebgale katebata....μεχρι κ στο twitter ειναι καποια γραφεια.

σε ορισμενες ειδικοτητες τα γραφεια ειναι πολυ συγκεκριμενα που σου βρισκουν δουλεια. πχ υπαρχει γραφειο που ειναι μονο για δουλειες σε παιδικους σταθμους...

θα προσπαθησω να μαθω περισσοτερα αποψε το βραδυ κ οτι μου πουν θα σου πω :)

απλα εχεις κανει ηδη σπουδες κ ειναι κριμα να πανε χαμενες....εχεις τελειωσει ΤΕΙ?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ως ασχετη που εγω βρηκα 1300 δουλειες αχαχαχαχαχα ποσο μαλλον αν κοιταζαμε σωστα ;)

http://www.indeed.co.uk/Interior-Designer-jobs

Αν αρχισω να στελνω σε ολους cv ολο και καποιος θα με παρει......Κοριτσια ετοιμαστειτε για μεγαλη αλλαγη στο θεμα των οικοδομων και της δομισης εκει στας αγγλιας.....ερχεται η ρια χαχα.........:tongue::tongue:

Περα απ την πλακα τωρα,οντως εχει αλλα ας κανω τωρα αυτο που εχω σιγουρο και παραλληλα θα ψαχνομαι.....

Link to comment
Share on other sites

Περα απ την πλακα τωρα,οντως εχει αλλα ας κανω τωρα αυτο που εχω σιγουρο και παραλληλα θα ψαχνομαι.....

ειναι μια πολυ καλη σκεψη...να δεις πως κινειται αυτος ο κλαδος εδω κ σιγα σιγα να το κηνυγησεις ιδιως αν σου αρεσει :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον 8α ρωτησω τους φιλους κ 8α σου πω....

για αρχη εγω αυτο που εκανα εβαλα στο google "interior design jobs" k moy ebgale katebata....μεχρι κ στο twitter ειναι καποια γραφεια.

σε ορισμενες ειδικοτητες τα γραφεια ειναι πολυ συγκεκριμενα που σου βρισκουν δουλεια. πχ υπαρχει γραφειο που ειναι μονο για δουλειες σε παιδικους σταθμους...

θα προσπαθησω να μαθω περισσοτερα αποψε το βραδυ κ οτι μου πουν θα σου πω :)

απλα εχεις κανει ηδη σπουδες κ ειναι κριμα να πανε χαμενες....εχεις τελειωσει ΤΕΙ?

Καταλαβα ...ναι εχει αρκετα τωρα που το ειδα και εγω.......

Οχι δεν τελειωσα τει αλλα ιεκ,ομως εχω ριξει πολυ διαβασμα,,,πααααραααα πολυ ειλικρινα και γι'αυτο το λογο δεν θελω να το αφησω......

Υπαρχει περιπτωση ας πουμε να το θεωρουν πολυ κατωτερο το ιεκ??:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιτα σιγουρα ειναι κατωτερο απο ΑΕΙ/ΤΕΙ (εδω αυτα τα δυο τα θεωρουν ισα)

αλλα αυτο δεν σημαινει τιποτα....η εμπειρια σου κ φυσικα το διαβασμα σου θα παιξουν σημαντικο ρολο

συνηθως οι δουλειες ζητανε συγκεκριμενα πτυχια κλπ, οποτε μπορεις να ριξεις μια ματια κ να δεις τι παιζει...

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ θα το δω,αλλα μεχρι σημερα αυτα που εχω ψαξει δεν ελεγαν για πτυχια....περισσοτερο στην εμπειρια πονταρουν........ενταξει σαφως και παιζει ρολο το χαρτι......αναλογα....θα πρεπει να το ψαξω ομως.....

Link to comment
Share on other sites

επανηλθα....καλησπερα σας

Ρια πανω κατω ειναι οπως σου τα ειπα κ καλα ξεκινησαμε το μεσημερι να ψαχνουμε για την ειδικοτητα που εχεις σπουδασει :)

μου ειπαν λοιπον οτι το αντικειμενο σου ειναι πολυ γενικο (με την καλη εννοια) κ μπορεις να δουλεψεις απο περιοδικο σε εκδοτικο οικο κ γραφειο σε πολυεθνικη....ισως μια καλη αρχη ειναι αυτο που ειπες το πρωι, να ερθεις στην δουλεια που ηδη εχεις σιγουρη κ να κοιταξεις το αντικειμενο σου απο κοντα...παντως κοιταχτε αρκετα τις περιοχες, οπως ειπα αποψη μου ειναι για οικογενεια οσο μακρυτερα απο Λονδινο τοσο το καλυτερο....φυσικα οχι κανα χωριο να μην εχει τιποτα ετσι :)

ελπιζω να βοηθησα....δεν ειπα κ πολλα τελικα :)

Link to comment
Share on other sites

Eγω εβαλα Interior Designer στο Reed..γιατι αυτο δοθηκε!! Η Ρια πως να ξερει που θα ψαξει αμα δεν εχει παει ακομα...παντως απο τα αποτελεσματα που ειδα ειναι πααρα πολλα διαφορετικα πραγματα δλδ το ενα 3D Design, το αλλο Βοηθος, το αλλο τζουνιορ .... οποτε πρεπει να δεις ακριβως τι ξερεις να κανεις και που εχεις εμπειρια ωστε να κανεις narrow down the search. αυτα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...