Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

τελικα υπαρχει μανουλα απο σαμο????


theolvas

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι,ειναι πολυ ομορφα...γενικα εκει τα τελευταια χρονια εχουν γινει πολλα κ ομορφα μικρα "ξενοδοχεια"...κ 15 μερες ειναι αρκετες για να γυρισετε ολο το νησι.απλα,η θαλασσα εκει-σε ολη την περιοχη πυθαγορειο,ποτοκακι ειναι κρυα λογω ρευματων.

να περασετε πολυ-πολυ καλα κι να κανετε κ καμια βουτια για μενα την κακομοιρα που δεν θα κανω ουτε ενα μπανιο φετος......

κ να μου πεις εντυπωσεις.ποια περιοδο θα πατε???


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

μυτιληνη!!!!κι εμεις λεμε χρονια να παμε,αλλα παμε καθε χρονο στη σαμο,κι ετσι δεν εχουμε χρονο!!!οταν θα μενουμε εκει (με το καλο) θα το κανουμε το ταξειδι...

ο μπαμπας μου ηταν διευθυντης δευτεροβαθμιας εκπαιδευσης στη σαμο κ πηγαινε συχνα,ειχε κι ενα φιλο-συναδελφο εκει κ δυο φορες το χρονο πηγαινε...

ποσες ωρες ειναι τωρα με το καραβι???παει κανενα γρηγορο???

το μονο που με στεναχωρεσε οταν εμαθα την εγκυμοσυνη μου,ηταν οταν υπολογισα την πητ κ μου βγηκε 2/9...εκλαψα πολυ.....κυριως επειδη ειναι κ η πρωτη χρονια χωρις το μπαμπα μου κ ηθελα να ειμαι εκει για να βοηθησω τη μαμα μου με τα ποτισματα (ο μπαμπας μου αναδασωσε μονος του περιπου 10 στρεμματα απο τα καμενα του 2000).δεν πειραζει ομως,του χρονου -καλα να ειμαστε- που θα ειναι μεγαλυτερα κ τα παιδια μου,θα βοηθησουν κι αυτα....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ώσες ώρες και για τη Σάμο άντε καμμιά ώρα παραπάνω!

πάνε της hellenic seaways το ένα πάει Σάμο , το άλλο Μυτιλήνη...

απο μυτιληνη για σαμο ρωταω αν υπαρχει...

τα δρομολογια απο πειραια για σαμο τα ξερω...

νομιζα οτι μενετε μυτιληνη...

για σαμο απο πειραια το γρηγορο ειναι απο 6-8 ωρες απ οτι ξερω,αλλα βγαινει το ιδιο αν κλεισεις ενα μηνα πριν με το αεροπλανο( με την ετζιαν,αν κλεισεις πολυ νωριτερα μετ επιστροφης,η μαμα μου που κανει συχνα ταξειδια σαμο-αθηνα εχει πληρωσει κ 50 ευρω πηγαινε ελα,κ σιγουρα ειναι μικροτερη ταλαιπωρια)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

από μυτιλήνη για σάμο κάνει 8 ωρες οπότε είναι το ίδο πράγμα σαν να έρχεσαι από Πειραιά...τα εισιτήρια θα μας κοστισουν 500 ευρώ περίπου..αλλά πρέπει να πάρουμε αυτοκίνητο, έχουμε τη μικρή και πολλά πράγματα μαζί...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...