Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

το ξέρω ότι δεν πρέπει να σκέφτομαι έτσι αλλά ξέρεις τι παιχνίδια παίζει το μυαλό και που σε οδηγεί με τις σκέψεις του!!!!

επειδή όμως διαβάζω εσάς που ήδη είστε έγκυες και τα άλλα κορίτσια που αγωνιούν όπως και εγώ μου φτιάχνετε λίγο η διάθεση!!!!

αν δεν ήσασταν και εσείς δεν ξέρω πως θα το άντεχα να τα κρατάω όλα μέσα μου:(

δε θέλω να σας χαλάω και τη δικιά σας ψυχολογία, συγχωρέστε με....

σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!!!!!

Δεν μας χαλάς καθόλου την ψυχολογία, ίσα-ίσα που όλες μας έχουμε ανησυχίες. Εσύ έχεις για το αν είσαι έγκυος και εγώ έχω για το αν θα πάνε όλα καλά αυτή την φορά. Τις πνίγουμε που τις πνίγουμε από τους δικούς μας ανθρώπους αν είναι να τις πνίγουμε και εδώ πάει τον τρελλογιατρό δεν τον γλιτώνουμε.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν μας χαλάς καθόλου την ψυχολογία, ίσα-ίσα που όλες μας έχουμε ανησυχίες. Εσύ έχεις για το αν είσαι έγκυος και εγώ έχω για το αν θα πάνε όλα καλά αυτή την φορά. Τις πνίγουμε που τις πνίγουμε από τους δικούς μας ανθρώπους αν είναι να τις πνίγουμε και εδώ πάει τον τρελλογιατρό δεν τον γλιτώνουμε.

έχεις δίκιο!!!!!!!!

όσο για τη δική σου ανησυχία να μην το σκέφτεσαι καν:D όλα μα όλα θα πάνε μια χαρά και θα έχεις ακόμα ένα σκαθαράκι στην αγκαλιά σου σύντομα!!!!!!!!!

σκεφτόμαστε όλες θετικά για εσας και έτσι υπάρχει παντού καλή ενέργεια που δε θα αφήσει να πάει τίποτα στραβα!!!!!!!!!!!!!!!

είμαι σίγουρη;););)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα forumoπαρεα!

markela35 ελπιζω να περασουν πιο συντομα οι αναγουλες αυτη τη φορα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολες τις θυσιες ειμαστε διατεθιμενες να κανουμε για τα μωρακια μας!

αστερακι εμενα μετα την πρωτη αποβολη αλλαξε εντελως ο κυκλος μου.σε εναν τυχαιο γυναικολογικο ελεγχο ειδαμε ωαριο 18 mm καναμε οτι καναμε κ τσουτπ ηρθε το δευτερο θετικο τεστ(ασχετο που τελικα παλινδρομησε). για αυτο κ αν θελεις μπορεις να παρακολουθησεις την ωορρηξια σου ετσι για να σου φυγει το αγχος κ να χαλαρωσεις!

riniw να σου ζησει το μωρακι σου! αντε κ στα δικα μας!!

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια τις θερμοτερες ευχες μου!

εγω αυριο περιμενω τα αποτελεσματα απο τις ανοσολογικες-ορμονικες κ μια φωτιτσα αγχους αναψε μεσα μου μηπως δεν ειναι καλα τα αποτελεσματα!παρελαβα κ τα τεστακια μου!σε 3-4 μερες ξεκιναω!!κ ο θεος βοηθος!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο!!!!!!!!

όσο για τη δική σου ανησυχία να μην το σκέφτεσαι καν:D όλα μα όλα θα πάνε μια χαρά και θα έχεις ακόμα ένα σκαθαράκι στην αγκαλιά σου σύντομα!!!!!!!!!

σκεφτόμαστε όλες θετικά για εσας και έτσι υπάρχει παντού καλή ενέργεια που δε θα αφήσει να πάει τίποτα στραβα!!!!!!!!!!!!!!!

είμαι σίγουρη;););)

Η αλήθεια είναι οτι αυτήν την φορά είμαι πολύ αισιόδοξη και δεν πολυσκέφτομαι αρνητικά. Με το που μπήκε ο Ιανουάριος είπα οτι αυτή θα είναι η χρονιά μου. Ότι και να γίνει πάντως θα τα αντιμετωπίσουμε!!!:tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα forumoπαρεα!

markela35 ελπιζω να περασουν πιο συντομα οι αναγουλες αυτη τη φορα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολες τις θυσιες ειμαστε διατεθιμενες να κανουμε για τα μωρακια μας!

αστερακι εμενα μετα την πρωτη αποβολη αλλαξε εντελως ο κυκλος μου.σε εναν τυχαιο γυναικολογικο ελεγχο ειδαμε ωαριο 18 mm καναμε οτι καναμε κ τσουτπ ηρθε το δευτερο θετικο τεστ(ασχετο που τελικα παλινδρομησε). για αυτο κ αν θελεις μπορεις να παρακολουθησεις την ωορρηξια σου ετσι για να σου φυγει το αγχος κ να χαλαρωσεις!

riniw να σου ζησει το μωρακι σου! αντε κ στα δικα μας!!

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια τις θερμοτερες ευχες μου!

εγω αυριο περιμενω τα αποτελεσματα απο τις ανοσολογικες-ορμονικες κ μια φωτιτσα αγχους αναψε μεσα μου μηπως δεν ειναι καλα τα αποτελεσματα!παρελαβα κ τα τεστακια μου!σε 3-4 μερες ξεκιναω!!κ ο θεος βοηθος!

καλημέρα κρίστη!!!!!

μια χαρά θα είναι τα αποτελέσματά σου!!!!!!!! και μετά βάλε μπρος και εσύ!!!!!

όσο για αυτό που μου είπες το σκέφτομαι σοβαρά, αν δεν είμαι έγκυος τελικά να πάρω και εγώ τεστ ωορρηξίας και να τα ξεκινήσω στον επόμενο κύκλο!!!!!!!!!!!

να δούμε τι άλλο θα κάνουμε:):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια επειδη ολες κατι περασαμε ειτε λιγο ειτε πολυ πιστευω πολυ δυνατα πως ο θεος ειναι μαζι μας και θα πανε καλα για ολες μας!!

επισης το στομα μου ειναι πικρο λιαχ..και δεν εχω ορεξη για τιποτα μονο φρυγανιες και γιαουρτι κι αυτο ακομη μου μυριζει...


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; Βλέπω ότι πολλές έχουν ήδη μπει στον κυκλώνα των εντονων συμπτωμάτων. Εγώ ακόμη είμαι στην αρχή (3-4 εβδομάδων). Νιώθω πονάκια χαμηλά κ που κ που καμια ελαφριά ζαλάδα και ατονία.


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ πάλι έχω τρελές λιγούρες. Όλο τρώω. Βέβαια ξέρω οτι σε καμιά εβδομάδα θα ξεκινήσουν εμετοί οπότε το απολαμβάνω. Κουράγιο φίλες μου με τους εμετούς. Ξέρω οτι δεν αντέχονται (είχα ως τον 6ο μήνα) αλλά τουλάχιστον όσο τους έχετε ξέρετε οτι όλα πάνε καλά!!!:tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ πάλι έχω τρελές λιγούρες. Όλο τρώω. Βέβαια ξέρω οτι σε καμιά εβδομάδα θα ξεκινήσουν εμετοί οπότε το απολαμβάνω. Κουράγιο φίλες μου με τους εμετούς. Ξέρω οτι δεν αντέχονται (είχα ως τον 6ο μήνα) αλλά τουλάχιστον όσο τους έχετε ξέρετε οτι όλα πάνε καλά!!!:tongue::tongue::tongue:

ναι ναι φαε τωρα που μπορεις!!και εγω ετσι εκανα και τωρα αγκαλια με την λεκανη και τις φρυγανιες ειμαι χαχαχαχαχα


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ναι φαε τωρα που μπορεις!!και εγω ετσι εκανα και τωρα αγκαλια με την λεκανη και τις φρυγανιες ειμαι χαχαχαχαχα

Markela μου υπομονή. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι και πόσο εξάντληση φέρνει αλλά είναι για καλό σκοπό.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι φαε τωρα που μπορεις!!και εγω ετσι εκανα και τωρα αγκαλια με την λεκανη και τις φρυγανιες ειμαι χαχαχαχαχα

Το ξερω!!οι πιο ωραιες αναγουλεςςςςςςςςς!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα σας!!!!!!!!!!

ελπίζω να είστε καλά με αναγούλες ή χωρίς!!!!:):):)

κάλεσα και άλλα κορίτσια να μπούνε στο καφέ μας για να τα λεμε πιο άνετα, ελπίζω να μη σας πειράζει:)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα και εγώ....

Καλήμέρα!!!!!!!!!

καλωσόρισες dinask μου!!!!!!!!!!!!!!!

υποθέτω από το μνμ σου στο φορουμ ότι δεν ήταν έτοιμος να το δεξτεί το ενδεχόμενο ε???

οι περισσότεροι έτσι είναι.....

μετά όμως τρελαίνονται!!!!!!!!!!!

όσο για τις τρελίτσες πες του όχι ευχαριστώ.....εμένα μου το είχε απαγορεύσει στην προηγούμενη κύηση μέχρι νεοτέρας ο γιατρός, έτσι μου είχε πει.......


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...