Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α δηλαδη εγω εχω τα μικροτερα να υποθεσω εσεις μαλλον παντρευτηκατε μικρες εγω μεγαλη σχετικα και ιδρωσα να προφτασω....αλλα τα προλαβα στο τσακ χιχιχι τωρα οτι και να λεμε ζορι η γεννα μετα τα 35...

πως ειναι η σχεση μεταξυ τους; εσεις που χετε και μεγαλες διαφορες; το σπιτι τ αυτοκινητο σας χωραει;

Link to comment
Share on other sites

εγω σανγκρε μου, 35 ειμαι τωρα. 34 εκανα τη μικρη. 22 τον μεγαλο , και 24 το δευτερο. δε ξερω αν ετυχε. παντως ειδα τεραστια διαφορα !!!  οταν γεννηθηκε ζοριστηκαμε λιγο, γιατι ο μεγαλος ηταν πρωτη χρονια γυμνασιο. και μας πεσανε πολλες αλλαγες μαζι. τωρα καλα τα παμε. βοηθανε παρα πολυ , παιζουνε μαζι της αρκετα. μεταξυ τους πλακωνονται καμια φορα :-D  εσενα σανγκρε πως το εχουν παρει το καινουργιο μελος? πιο πολυ μαλλον ο μεγαλος που καταλαβαινει και περισσοτερα. vasdeli  και εγω ειμαι περιεργη πως χωρατε στο αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω 33 τον πρωτο 35τον δευτερο και36τον τριτο καλα τα ανε νταξει σε φυσιολογικα για αγορια πλαισια ταμεγαλα αξεκολητα και περιμενουν το μικρο να μεγαλωσει να μπει στη συμμορια.

 

Link to comment
Share on other sites

πω πω αυτο πηγα να σου πω,  θα τον κανουν σαινι τον μικρο !!! καθε χρονο εγκυος ! δεν εμεινες χωρις κοιλια καθολου ! εμενα τα αγορια παιζουν μαζι της με τα αυτοκινητακια , το εχω δεδομενο οτι θα την κανουν αγοροκοριτσο :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια χαρα και απο εμένα!! και εγω προσεχως με τριτο! θα χαρω να τα λεμε και απο εδω! και λυστε μ μια απορια! όσες εχετε βαλει τριτο τικερακι πως το καταφερατε? γτ παιδευομαι αρκετο καιρο! ευχαριστωωω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα @oneira_glyka! εκεί που βάζουμε 3 τικεράκια λέει ότι δεν μπορούμε να βάλουμε πάνω από 2 φωτό... οπότε εγώ τα παράτησα...

έχω ερώτηση... σχετικά με αυτοκίνητο, τί θα κάνετε? χωράνε 3 καρεκλάκια σε κάποιο?


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!!!! Τον Δεκέμβρη περιμένω τα διδυμακια μου και με το ταρζανακι που έχω ήδη, μετράμε ξαφνικά 3 παιδια!!!!! Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη από τριτεκνομανουλες!!!! Αυτό με το αυτοκίνητο το έχω κι εγώ απορία @marirene....


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σκέφτηκαμε μήπως χωρέσει κανένα booster για το μεγάλο Π ευτυχώς έχει στα κιλά του Κ είναι λίγο πιο μαζεμένα..Θ φανεί...πω πω..Από ένα τρια!χιχι..τέλειο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις στη μεγάλη έχουμε ήδη αλλάξει κάθισμα και έχουμε αυτό από 15 κιλά κ πάνω... τα μπούστερ δεν θεωρούνται αξιόπιστα καθίσματα πλέον. και είναι αρκετά μικρός ο γιος σου (βλέποντας το τικεράκι σου) για τέτοιο κάθισμα... στο δικό μου αυτοκίνητο σίγουρα δεν χωράνε 3 καθίσματα εκτός αν βάλω το αυγό στο μπροστινό κάθισμα, αλλά και πάλι νομίζω να βγω μόνη μου με 3 παιδιά σε αυτές τις ηλικίες δύσκολο το βρίσκω... οπότε σίγουρα θέλουμε ένα μεγάλο αυτοκίνητο, αλλά τι είδους χωράει τα 3 καθίσματα??!?!!?

@Anastasia_paris με το καλό τα διδυμάκια σας!!! έχεις βοήθεια με τα παιδιά? το μεγαλύτερο είναι αγοράκι ή κοριτσάκι? πόσο είναι? το προγραμματίσατε για 2η εγκυμοσύνη?

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marirene είπε:

εμεις στη μεγάλη έχουμε ήδη αλλάξει κάθισμα και έχουμε αυτό από 15 κιλά κ πάνω... τα μπούστερ δεν θεωρούνται αξιόπιστα καθίσματα πλέον. και είναι αρκετά μικρός ο γιος σου (βλέποντας το τικεράκι σου) για τέτοιο κάθισμα... στο δικό μου αυτοκίνητο σίγουρα δεν χωράνε 3 καθίσματα εκτός αν βάλω το αυγό στο μπροστινό κάθισμα, αλλά και πάλι νομίζω να βγω μόνη μου με 3 παιδιά σε αυτές τις ηλικίες δύσκολο το βρίσκω... οπότε σίγουρα θέλουμε ένα μεγάλο αυτοκίνητο, αλλά τι είδους χωράει τα 3 καθίσματα??!?!!?

@Anastasia_paris με το καλό τα διδυμάκια σας!!! έχεις βοήθεια με τα παιδιά? το μεγαλύτερο είναι αγοράκι ή κοριτσάκι? πόσο είναι? το προγραμματίσατε για 2η εγκυμοσύνη?

Αα δεν είχα ιδέα!πλακα κάνεις..άρα Θ πρέπει Ν δούμε όντως άλλη λύση.. κατάλαβα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , marirene είπε:

εμεις στη μεγάλη έχουμε ήδη αλλάξει κάθισμα και έχουμε αυτό από 15 κιλά κ πάνω... τα μπούστερ δεν θεωρούνται αξιόπιστα καθίσματα πλέον. και είναι αρκετά μικρός ο γιος σου (βλέποντας το τικεράκι σου) για τέτοιο κάθισμα... στο δικό μου αυτοκίνητο σίγουρα δεν χωράνε 3 καθίσματα εκτός αν βάλω το αυγό στο μπροστινό κάθισμα, αλλά και πάλι νομίζω να βγω μόνη μου με 3 παιδιά σε αυτές τις ηλικίες δύσκολο το βρίσκω... οπότε σίγουρα θέλουμε ένα μεγάλο αυτοκίνητο, αλλά τι είδους χωράει τα 3 καθίσματα??!?!!?

@Anastasia_paris με το καλό τα διδυμάκια σας!!! έχεις βοήθεια με τα παιδιά? το μεγαλύτερο είναι αγοράκι ή κοριτσάκι? πόσο είναι? το προγραμματίσατε για 2η εγκυμοσύνη?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Έχω τη μανούλα μου ευτυχώς και όσο μπορεί και ο άντρας μου γιατί δουλεύει πολλές ώρες.... Αγοράκι είναι ο μεγάλος μου, πριν λίγες μέρες γίναμε 3 χρόνων!!! Όχι όχι δεν το προγραμματισαμε, ήταν ατύχημα χαχαχαχαχα διπλό κιόλας!!!!!! Μας ήρθε λίγο ξαφνικό αλλά εντάξει, με το καλό αφού ήρθαν να γεννηθούν και να είναι γερά!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia_paris έχετε μάθει το φύλο των μωρών? με το καλό!

και το δικό μας ατύχημα ήταν και μου ήρθε ξαφνικό...

@oneira_glyka ψάξτο για το κάθισμα... κ εμείς μάλλον, θα πρέπει να δούμε τί παίζει στην αγορά, μήπως υπάρχουν καθισματάκια πιο στενά ίσως...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marirene είπε:

@Anastasia_paris έχετε μάθει το φύλο των μωρών? με το καλό!

και το δικό μας ατύχημα ήταν και μου ήρθε ξαφνικό...

@oneira_glyka ψάξτο για το κάθισμα... κ εμείς μάλλον, θα πρέπει να δούμε τί παίζει στην αγορά, μήπως υπάρχουν καθισματάκια πιο στενά ίσως...

Τότε καταλαβαινομαστε απόλυτα!!!!! Είναι ένα κι ένα, διχοριακα διαμνιακα και ήδη αρκετά ανεπτυγμένα για διδυμακια.... Πάμε πολύ καλά απλά πλέον με το ζόρι κινούμαι!! Τώρα είμαι στις 29 εβδομαδες!! Εσύ πότε με το καλό???? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...