Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μαθήματα Γεωγραφίας για φρεσκους στο νησί.


Mamma Tomato

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

O George καλός αλλά όταν τον είδα στο Up in the Air μου φάνηκε πολύ γερασμένος. Έπαθα σοκ!

Προτιμώ Christian Bale.

Και αυτός, και αυτος!


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όπως έχουμε ξαναπεί εγώ έχω ένα θέμα με τον Ryan Gosling, αλλά είναι περισσότερο εγκεφαλικό.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Οπωσδήποτε :P

(Καλέ άσε με να πάω για ύπνο! Πάω λέμε!)


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Martin Henderson - final offer!

MartinHenderson1.jpg

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά ;)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και κούκλος και αστείος και σέξυ και με τρόπους και ξέρει να ντυθεί και να φερθεί και είναι ακτιβιστής και αυτή η μπάσα φωνή πια...

Να συνεχίσω; Α ναι, και το εξοχικό στο Κόμο ;)

Γιατί να συνεχίσεις, για να μας αποτελειώσεις;

O George καλός αλλά όταν τον είδα στο Up in the Air μου φάνηκε πολύ γερασμένος. Έπαθα σοκ!

Προτιμώ Christian Bale.

Εδώ που τα λέμε τα 'χει τα χρονάκια του.

CB με τίποτα, ποτέ, όχι μαμά μου δε θέλω, το τρώω το φαί μου Βαγγέλη! :D

G Buttler, έχει όλες τις χάρες του Clooney και έχει σώσει και κάτι κοριτσάκια από βέβαιο πνιγμό. Και είναι και δικηγόρος να χαρεί και η μαμά!


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

Gerard Butler ούτε για αστείο. Αποφεύγω και τις ταινίες του πλέον. Στον χαρίζω :)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Gerard Butler ούτε για αστείο. Αποφεύγω και τις ταινίες του πλέον. Στον χαρίζω :)

Ωραία, άμα τους πετύχουμε μαζί σε μπαρ, δε θα χρειαστεί να μαλώσουμε! ;)

Γέρασα, τις μισές φώτο που έβαλες δεν τις ήξερα. :cry:


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

Ποιες φώτος έβαλα; Τον Martin Henderson μόνο (που δεν είναι νέος).


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες φώτος έβαλα; Τον Martin Henderson μόνο (που δεν είναι νέος).

Άσε, δεν γνώρισα τον Τζωρτζ μέσα στη νύστα μου.

Σήμερα, πήρα το ντοματίνι, το ακούμπησα στο κρεββάτι για να το ταίσω, πήγα να πάρω καθαρή σαλιάρα, γύρισα, έκατσα στο κρεββάτι καιι αντί να βάλω τη σαλιάρα στο ντοματίνι την φορεσα εγώ.

Αυτό κυρίες και κύριοι λέγεται κάψιμο!

------------

Ax, τον ξέρω και τον Μάρτιν! Με λένε Τομάτα και είμαι καλα!


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:shock::eek::shock: Πόσων χρονών είναι το Ντοματίνι; Κατάλαβε τι έκανες;

Ο Μάρτιν είναι πολύ babe ;)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

:shock::eek::shock: Πόσων χρονών είναι το Ντοματίνι; Κατάλαβε τι έκανες;

Ο Μάρτιν είναι πολύ babe ;)

Το ντοματίνι είναι 3,5 μηνών αλλά ήδη με κοιτάει περίεργα με την τρελή που έμπλεξε.

Τον Μάρτιν τον θυμάμαι από το Bride and Prejudice. (δεν εχει drooling emoticon)


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

Μια απλή και σαφής εξήγηση για το τι είναι Αγγλία, Σκωτία, Μ Βρετανία και γιατί ίσα που τρως ξύλο αν τα μπερδέψεις. :D:tongue::D:tongue:

Να σας πω.. αλλά μη γελάσετε εεεε :oops: απο κάθε του πρόταση προλάβαινα να ακούσω και να καταλάβω μόνο τις μισές. Ένα γενικό νόημα έβγαλα μόνο. Να ανυσηχήσω :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...