Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπερα!! Ειστε καλα? Φαιη μου, σε ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου! Διαβασα πως θα κανετε αιτηση για μεταθεση και το καλοκαιρι...οριστικα στην Ηλεια! Αντε με το καλο κι εσεις! Η Αθηνα δεν αντεχεται. Εμεις ειχαμε σχεδον φυγει, μας γυρισε στην Αθηνα το πιο ευχαριστο γεγονος! Η μπεμπα μας! Εμεινα εγκυος και αποφασισα να ειμαι εδω ωσοτου γεννησω! Πολλα φιλια, να ειστε ολες καλα!


lnFSp2.pngas1cJOFVM0V1220MjI0NDM2ZHwwMDA2NzQ0ZHxFaW1haSBtaWEgbXBlbXBvdWxh.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ηλιοδωρα με το καλο το μωρακι σας!!!!!!!!!!αντε και με το καλο να ερθετε και εσεις προς τα κατω!!!!!!για να μαζευομαστε σιγα σιγα.....

φαιη να εισαι καλα για τις ευχες σου!αυριο που ειναι αργια για την πολη μας θα σουλατσαρουμε για ολες σας!!!!!!!!!εχει πολυ βολτουλα και καφεδακι!!!!!!!!πολλα φιλακια!!!!!!!!!!


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιωτουλα αυριο ειναι η μερα μας ε? Καλες βολτουλες!

Κι εγω καπου εκει θα ειμαι... Αλλα νοητα μονο... :(


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βρε, βρε και ειχα καιρο να γραψω εδω! :lol:

Εγω ειμαι μακρια σου el2.. Καταγομαι απο ενα χωριο κοντα στη Ζαχαρω! Εισαι νομιζω σχετικα κοντα ομως με την κουμπαρα που μενει Αμαλιαδα!

Καλως ηρθες στην παρεα μας! Κατι ακουσα για πλημμυρες στην περιοχη σας! Ισχυει?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε, βρε και ειχα καιρο να γραψω εδω! :lol:

Εγω ειμαι μακρια σου el2.. Καταγομαι απο ενα χωριο κοντα στη Ζαχαρω! Εισαι νομιζω σχετικα κοντα ομως με την κουμπαρα που μενει Αμαλιαδα!

Καλως ηρθες στην παρεα μας! Κατι ακουσα για πλημμυρες στην περιοχη σας! Ισχυει?

Καλησπέρα,

δεν έχω καμία σχέση με την περιοχή, απλά άκουσα κάποιο δυσάρεστο συμβάν στην περιοχή και ήθελα να το συζητήσω... αλλά από όσο ξέρω όντως είχανε θέμα με πλημμύρες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που ειστε βρε εξαφανισμενες ολες?

Ανοιξε ο καιρος εκει για τα καλα ε?

Ελπιζω να μη χανετε καμμια ευκαιρια για βολτα και να απολαμβανετε τα καλη του νομου μας!

Και δωστε και κανενα στιγμα ζωης στο καφε μας, μαυρα ματια καναμε! :lol:

Φιλακια!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σου Χαρουλα! Να σου ζησουν τα παιδακια σου! :D

Εγω καταγομαι απο εκει, αλλα μενω μονιμα Αθηνα. Εχω συγγενεις κατω και προσπαθω οποτε μπορω να κατεβαινω. Στην κορη μου και στον αντρα μου τους αρεσουν πολυ τα μερη μας!

Εχει ζεστη κατω?

Οι υπολοιπες ειστε καλα? Χαθηκαμε και το κλεισαμε το καφε μας ρε κοριτσια! :D

Φιλακια σε ολες!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι πολυ ωραια η περιοχή.ειδικά πριν καει:(:(:(:(εγω καταγομαι απο ενα χωριό πάνω απ τα ολυμπια ζούσα στην αθήνα πολλααααααααά χρόνια αλλα παντρεύτηκα εδώ και εμεινα μόνιμα.δεν τον αλλαζω τον Πύργο με τίποτα. :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα καηκε το σπιτι μου (εξοχικο) στις φωτιες του 2007 και τωρα οποτε θελω να κατεβω ή πρεπει να πληρωσω ή να με φιλοξενησουν.

Και με το παιδι προτιμω να πληρωσω και να εχω τις ανεσεις μου και να μην ενοχλω και κανεναν. Η φιλοξενια ειναι λιγακι δυσκολη.. :(

Εμενα το χωριο μου ειναι πολυ κοντα στη Ζαχαρω, Σμερνα λεγεται. Αλλα εχω συγγενεις στον Κακοβατο, στο Λεπρεο (ή Στροβιτσι που το ξερουν πολλοι), στο Γιαννιτσοχωρι.. Ειναι πολλοι δικοι μου κατω!

Και πολυ καλα κανεις και δεν τον αλλαζεις Χαρουλα μου! Ειναι φανταστικα κατω! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Χαρούλα καλωσήρθες! Εγώ από Αμαλιάδα, μένω Καρδίτσα, αλλά θα κατάβουμε τον Αύγουστο στην άδειά μου. Ανυπομονώ! Ειδικά ο μεγάλος μου γιος θέλει "χ(θ)άλασσα", λυσσάει το καημένο κι εδώ πρέπει να κάνεις κανά 2ωρο για να φτάσεις.... το μόνο αρνητικό στην Καρδίτσα...χαχα. Κι εμένα μ'αρέσει ο Πύργος σαν πόλη, έχει αναπτυχθεί πολύ τα τελευταία χρόνια. Πού πάτε για μπάνιο; Εμείς είχαμε πάει 2-3 φορές για μπάνιο/ καφέ στον Αγ. Ανδρέα (τέλεια ε;). Και το Κατάκολο είναι ωραίο, λίγο ακριβό μόνο... Αχ πόσο τα νοσταλγώ! Χαρούλα, πες μας για τον εαυτό σου και την οικογένειά σου.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια.λυπαμαι πολυ για το σπιτι σου sweet_february.πραγματικα είναι πολύ ασχημο αυτο.arnikol παμε για μπανιο η στο κορακοχωρι,η στη σπιατζα.εχουμε ενα μικρο σπιτι στο καβουρι αλλα δε παμε για μπανιο εκει προτιμω πιο ήσυχες παραλιες για τα παιδια.για καφε ετσι απογευματακι προτιμω ένα ωραιο μαγαζάκι στη σκαφιδιά.δεν ξέρω αν το ξέρετε εχει τρομερή θέα.μετακομισα στον πυργο πριν 4 χρονια,ο γιος μου ο μεγάλος θα πάει προ νήπιο και το μικρο το βαφτίζουμε την αλλη βδομάδα.αυτα:D:D:D.εσυ οταν ερχεσαι που μενεις.ενα παιδακι εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο η βαφτιση Χαρουλα μου! Ποσων ετων εισαι αν επιτρεπεται?

Αρετακι! Χαθηκες κοριτσαρα ή μου φανηκε? Ειστε ολοι καλα?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρούλα, πολύ ωραία τα μέρη που αναφέρεις, έχουμε πάει για μπάνιο εκεί, μικρές πιο πολύ στη σκαφιδιά, τώρα έχω χρόνια να πάω.

Καλέ, στην Αμαλιάδα είναι το πατρικό μου. Πάω και μένω στους γονείς μου. έχω 5 αδερφές, η μια μεγαλύτερη, παντρεμένη με ένα αγοράκι. Οι άλλες... δεν το βλέπω... έχουν τα μυαλά πάνω απ'το κεφάλι! χαχα

Δυο αγοράκια έχω κι εγώ, 3+ και 19 μηνών. Προσπαθούμε και για τρίτο τώρα.... μακάρι να έρθει...

Φαίη, όντως είχα χαθεί, το είχαμε αφήσει το θέμα... κατα τ'άλλα κυκλοφορώ! Εσείς καλά είστε; Η μικρή σου;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...