Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

αν σας πω ποσο χρονων ειμαι θα παθετε σοκ!!!!!!!!!!!!!τουλαχιστον μολισ με βλεπουν οσοι δε με ξερουν παθενουν σοκ.αλλα θα το πω..............................22:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το '89 εισαι κοριτσαρα?

Εγω ειμαι το '86!! Κοντα ειμαστε! Μικρομανουλα κι εσυ! :D

Αρετακι γενικα χαθηκες λεω.. Ουτε στις ΑνΑλ σε βλεπω πια!

Εμεις καλα ειμαστε, ξεκινησαμε "λολειο", την Κυριακη μου αρρωστησε λιγακι και δεν την εστειλα σταθμο 3 μερες, αυριο θα παμε κανονικα! Κατα τα αλλα, οπως τα 'ξερες! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρτη του 89 για την ακριβεια.αλλα καθολου δε το μετανιωνω.1ειμαστε (κοντα) σε ηλικια με τα μικρα και ελπιζω μεγαλωνοντας να καταλαβαινόμαστε καλύτερα.κ 2 απο μικρη (μιλαμε για ηλικια 10 χρονων)οταν με ρώταγαν τι θα γίνω μεγαλώνοντασ ελεγα ΜΑΜΑ!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε 'συ!

Εγω Οκτωβριο του 1986! Αλλα γενικα τα εχω βρει πολυ σκουρα, ειναι στον ανθρωπο τελικα!

Παντως εχεις δικιο, ουτε εγω το μετανιωσα και επειδη δεν εχω σκοπο να κανω αλλο (τα οικονομικα μου ειναι πιο χαλια και απο τα χαλια), σκεφτομαι πως οταν εγω θα ειμαι 40 η κορη μου θα ειναι 18! Εκει αναθαρρευω λιγακι οπως καταλαβαινεις!! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρτη του 89 για την ακριβεια.αλλα καθολου δε το μετανιωνω.1ειμαστε (κοντα) σε ηλικια με τα μικρα και ελπιζω μεγαλωνοντας να καταλαβαινόμαστε καλύτερα.κ 2 απο μικρη (μιλαμε για ηλικια 10 χρονων)οταν με ρώταγαν τι θα γίνω μεγαλώνοντασ ελεγα ΜΑΜΑ!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

βρε κοριτσια αμα κατεβετε κατω να βρεθουμε καμια μερα για ενα καφε!οχι σε καφετερια ομως σε κανα παιδοτοπο γιατι εχω ενα γιο ο θεος να σε φυλαει και με τετοια κριση δεν ειμαι να πληρωνω εξοπλισμουσ καταστηματων(αυτα που θα σπασει εννοώ););););););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να βρεθουμε Χαρουλα μου! Εννοειται, κι εγω θα στο προτεινα! Δεν ξερω αν θα καταφερω να κατεβω τωρα το καλοκαιρι, αλλα με την πρωτη ευκαιρια να το κανονισουμε!

Και εννοειται ή σε παιδοτοπο ή σε παιδικη χαρα, δεν καθεται αλλου ουτε η δικια μου!

Παντως μεταξυ μας, δεν πρεπει να σε κανουμε παρεα εσενα, θα μας κολλησεις γκαστριτιδα! :lol::lol::tongue::tongue:

Ακου εκει, θελει και 3ο και 4ο! Καλε μη χειροτερα! :mrgreen:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φαιη με λενε! Το προηγουμενο nickname που ειχα ηταν Φαιη1986 και τωρα ξεχνιεμαι και δεν λεω το ονομα μου!

Κοριτσαρα να το λυσεις, μονο μη μας πεσεις κατω! Οπως λεει και μια θεια μου απο τα μερη μας, τα παιδια ειναι ευλογια! Τη Μαρια τωρα γιατι τη φωναζει "βασανακια" δεν εχω καταλαβει! χαχαχαχα :lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

οταν ημουν πιο μικρη και εμενα με τη μανα μου οτι της εκανα και τη στεναχωρουσε μου ελεγε παιδια θα κανεις και θα δεις.οχι μονο ειδα αλλα μου βγαινει η πιστη καθε μερα αλλα μαρεσει.αν κανουν λιγο ησυχια παω και τα τσιγκλαω.εμενα χαρα με φωναζουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι δουλειά έχω με τα 20+...;:-(:-):oops:

Α κι εγώ μαζί σου Χαρούλα! Για 4ο βέβαια δεν ξέρω αλλά 3ο σίγουρα θέλω! Ελπίζω να έχω αντοχές.... θα δείξει!:D

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να βρεθούμε για καφέ και ακόμα καλύτερα σε παιδότοπο να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο με τα μικρά αλλά να καλοπεράσουν και αυτά...:D;)

Τον Αύγουστο θα κατέβουμε στην άδειά μου (δεν θυμάμαι αν το ξαναείπα αυτό). Θα σε ενημερώσω, όταν έρθει εκείνη η ώρα. Δεν πιστεύω να φύγετε για διακοπές τότε...

Φαίη μου, θα τα λέμε εδώ! Πώς και ξεκινήσατε τώρα σχολείο; παιδικό εννοείς; Πώς τα πάει, της αρέσει; ΟΧρήστος μου δεν το ήθελε καθόλου στην αρχή, μετά προσαρμόστηκε βέβαια, αλλά μας ωφέλησε απίστευτα ο παιδικός. Ακόμα και οι δασκάλες το λένε: όταν πήγε ήταν μωρό, τώρα είναι αγόρι! χαχαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.τι κανετε?ελα δε θελω αηδίες εγω πιστευω η καλυτερη ηλικια ειναι 30+ και η κουμπαρα μου(και καλυτερη μου φιλη μαλλον μοναδικη μου φιλη...)ειναι η ζωντανη αποδειξη.ειναι μια κουκλαρα τωρα εκανε το πρωτο της παιδι και γενικοτερα δεν εχει θεματα για την ηλικια της.διακοπες αν κλεισει το μαγαζι που δουλευει ο αντρουλης μου θα παμε κανα 4ημερο στο σπιτι τησ κουμπαρας μου.λευτα για διακοπες φετος γιοκ.στις 3 βαφτιζω το μικρο και 26 ιουλιου εχει γεννεθλια ο μεγαλου αλλο τραπεζι απο κει.......εσυ ποτε θα παρεις αδεια?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον 16 Αυγούστου. άντε μετά από 1-2 μέρες να κατέβουμε κάτω. Έχουμε και ολόκληρο εξοπλισμό να πάρουμε...χαχα. Πώς θα τον πείτε το μικρό;

Κι εγώ το Μάρτιο γεννήθηκα (του '80, όμως), στις 7 συγκεκριμένα, ψαράκι είμαι!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...