Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κ από εμένα!!

Ηρθα κι εγώ!!! Eίχα αιώνες να γράψω.. για να κινείται το καφέ μας.. να ξανασυστηθώ, ειμαι η Τζέσσικα με το Θοδωρή 8χρ. το Σεπτέμβρη κ την Ανδρεϊνα 2,5χρ. κ έχω καταγωγή από Νέα Μανωλάδα!!

Καλημέρα! Βρε παιδιά, τώρα αισθάνομαι παρείσακτη... εγώ είμαι 31, τ

Αμ εγώ τί είμαι νομίζεις τον Αυγουστο 31.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αρετή με λένε!

έλα ρε συ Τζέσσικα! Κι εσύ από τα μέρη μας;! Τελικά είμαστε πολλές!:D

Ωραίο το Νικόλας, Χαρούλα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αρετή με λένε!

έλα ρε συ Τζέσσικα! Κι εσύ από τα μέρη μας;! Τελικά είμαστε πολλές!:D

Ωραίο το Νικόλας, Χαρούλα!

Τα παιδιά ειναι ήδη κάτω από την προηγούμενη Πέμπτη, ο πατέρας μου λυσσά με το χωριό κ επειδή μου τα φυλάνε στην Αθήνα κ δεν έχω κάποιον άλλο τα πέρνουν μαζί τους κ εγώ θα κατεβαίνω να τα βλέπω

Link to comment
Share on other sites

λενε νικο και τον πατερα μου και τον πεθερο μου.το μεγαλο μου το λενε Στέργιο

Α οπότε δεν έχεις πρόβλημα με τό όνομα.. Πώς όμως σε άφησαν και έδωσες ένα άσχετο όνομα; Εκτός αν το είχες τάξει.

Τζέσσικα, δεν πειράζει, να ξεκουραστείς λίγο κι εσύ. Και μη νομίζεις, καλοπερνάνε κι αυτά εκεί κάτω με τον παππού! Αρχίσατε μπάνια; Εμάς δε μας βλέπω... θέλει κανά 2ωρο να πάμε θάλασσα από δω!:-( Το πόσο μου κακοφαίνεται δεν περιγράφεται!:mad:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζέσσικα, δεν πειράζει, να ξεκουραστείς λίγο κι εσύ. Και μη νομίζεις, καλοπερνάνε κι αυτά εκεί κάτω με τον παππού! Αρχίσατε μπάνια; Εμάς δε μας βλέπω... θέλει κανά 2ωρο να πάμε θάλασσα από δω!:-( Το πόσο μου κακοφαίνεται δεν περιγράφεται!:mad:

οσα χρόνια εχω το γιό αυτό γίνεται οπότε έχω συνηθίσει, άλλωστε στην Αθήνα θα ήταν κλεισμένα σε ένα διαμέρισμα, ναι άρχισαν κ τα μπάνια κ τα απογέυματα παιζουν στη γειτονιά με τα παιδάκια.. Εγώ δεν πάω για μπάνιο εδώ... μονο στο χωριό.... με τόση κίνηση προτιμώ να κάνω υπομονή κ να κάτσω σπίτι μου

Link to comment
Share on other sites

ηθελα τον αγιο στυλιανο (προστατης των παιδιων)αλλα το στελιος δε μαρεσε.οποτε στεργιος.τα μικρα σου πως τα λενε?σε ποιο χωριο μενεις στη καρδιτσα?

Link to comment
Share on other sites

Στην πόλη κέντρο μένω. Ο άντρας μου είναι από την ένδοξη Καρδιτσομάγουλα!χαχαχα... είχα ρίξει πολύ γέλιο όταν το είχα πρωτοακούσει! Τον λένε Βασίλη είναι γεωπόνος, αλλά διορίστηκε πρόσφατα εφοριακός στη Θεσ/νίκη και έχει άδεια ανατροφής τέκνων μέχρι Σεπτέμβριο. Τα καλά του Δημοσίου.... Παντως δηλώνει ακόμα γεωπόνος για να μη γίνεται αντιπαθής! χαχα...

Τα μικρά μου τα λένε: Χρήστο (πεθερός) και Μιχάλη (μπαμπάς).


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Τζέσσικα το Ανδρεϊνα από πού προέρχεται; Ωραίο!

Eυχαριστώ!!

Ειναι το όνομα της μαμάς μου που ειναι ιταλίδα (Andreina) κ απλά το γυρίσαμε στα ελληνικά, στην Ιταλία ειναι το θηλυκό του Andrea

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω συγγενεις απο κει αλλα δεν θυμαμαι το χωριο.εγω καταγομαι απ την αχλαδινη....αυτο πως το ακους?τον αντρουλη μου τον λενε πανο και ειναι οδηγος σε φορτηγα.εγω επηδει τους πατεραδες τουσ ικανοποιησα.(ο πεθερος μου δυστυχως πεθανε αλλα ο αντρας μου ηθελε να το βγαλουμε νικολα)ο δικος μου ζει.τωρα θελω ενα κοριτσακι να βγαλω την πεθερα μου που κανει τουμπες για μενα.

Link to comment
Share on other sites

ναι μωρέ να το δώσεις το όνομα της πεθεράς σου! κι εγώ θα ήθελα ένα κοριτσάκι πάρα πολύ! Θα την πούμε Γεωργία, προς τιμήν της! Την αγαπώ πολύ και μ'εχει σαν κόρη της, οπότε το κάνω μέσα απ'την καρδιά μου! Τη δική σου πώς τη λένε;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

δυονυσια τη λενε και με λατρευει.παμε παντου μαζι.δεν εχω φιλες οπως καταλαβαινεις γιατι με τα κοριτσια της ηλικιας μου δεν μπορω να συνυπάρξω γιατι ειναι εντελως διαφορετικα τα ενδιαφεροντα μας.η μοναδικη φιλη και κουμπαρα που σου ελεγα ειναι μια 200 χλμ μακρια και απο τοτε που παντρευτηκα και βρισκομαστε οποτε μπορουμε.αλλα η πεθερα μου ειναι πολυ μοντερνος ανθρωπος και μπορεις να πεις και μια κουβεντα να πας για μπανιο για καφε κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο πράγμα η καλή πεθερά....

Κι εγώ όταν πρωτοήρθα εδώ, δεν ήξερα κανέναν, με την πεθερά μου μιλούσα κάθε μέρα απ'το τηλέφωνο. Να φανταστείς με τη συνυφάδα που είναι 1 χρόνο μεγαλύτερη και μένει στο χωριό (3 χλμ απόσταση) δεν έχουμε καμία επαφή, δεν υπάρχει καθόλου χηήμεία, δεν μπορεί να βγει συζήτηση... Τέλος πάντων, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...