Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω πριν 4 χρονια εμενα κορινθο.και πιο πριν σεπολια αθηνα.δουλευα στο ψιλικατζιδικο της κουμπαρας μου.μετα γνωρισα τον αντρα μου και ηρθα πυργο.μενουμε στα χαλικιατικα αν εχεις ακουστα οχι κεντρο σε μια μονοκατοικια.ειχα μαθει στη φασαρια τοσα χρονια και οτα ηρθα εδω δεν ακουγοταν τιποτα ειναι εξοχη και εχει ελαχιστα σπιτια.κοντεψα να τρελαθω.ευτυχως προσαρμοστηκα στο 3μηνο και τωρα μαρεσει η ησυχια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρούλα, τυχερή είσαι που έφυγες από Αθήνα. Εγώ δε θα μπορούσα με τπτ να ζήσω εκεί. Μπράβο που έχετε και δικό σας σπίτι, ελπίζω και εμείς μια μέρα να μπορέσουμε να χτίσουμε, δε θέλουμε διαμέρισμα για τα παιδιά. Μακάρι να μας αξιώσει ο Θεός! όχι, δεν τα ξέρω τα Χαλικιάτικα. Να σου πω, ξέρω καλύτερα τα μέρη προς Πάτρα, όχι προς Πύργο... Δεν έχει τύχει.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ασε κοριτσι μου εχω αλλαξει τοπους σα τα μπλουζακια μου.πριν κατεβω κοριθο μονιμα ανοιξε η μανα μου ενα μαγαζι ταβερνα στα σελινιτικα αιγιου και μειναμε εκει εγω κατεβαινα οποτε δεν ειχα σχολειο +καλοκαιρια πασχα χριστουγεννα αργιες απεργιες.οι οδηγοι των λεοφωρειων και των ταξι με ξερανε με το μικρο μου.πηγα στα σεπολια μετα απο 2 χρονια που ειχα φυγει να δω φιλους να ψωνισω κτλ και επαθα σοκ ουτε να ανασανω δεν μπορουσα.πολυ βαρυ το κλιμα.εχω εδω τον κηπακο μου τον καθαρο αερα μεχρι και το τσιγαρο εκοψα μαχαιρι 4 χρονια τωρα.σε εμπνεει ο τοπος αφηνεις τα παιδια να παιξουν (ειναι φρουριο γυρω γυρω ενα σωρο καγκελα και μαντρες.δε φοβαμαι.στην αθηνα ενα μπαλκονακι 1 επι2 (τουλαχιστον το δικο μας ετσι ηταν)και να εχει και το αγχος μη τσακιστουμε απ το δευτερο οροφο.δεν υπυρχε γειτονια δρομος να παιξουμε πανω απ τη λιοσιων ηταν το μπαλκο νι μας καταλαβαινεις ε??????????????:-(:sad::-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν σας καταλαβαίνω... ευτυχώς που έχουμε χωριό κοντά και πάνε και εκτονώνονται. Εννοείται ότι δεινοπαθούμε για να τα ξαναβάλουμε στο αυτοκίνητο!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

μεχρι περυσι λειτουργουσε και το δημοτικο παρκο εδω και ειχε και ενα μικρο καφε και κατι παιχνιδια του παιδοτοπου και πηγαιναμε εκει και ειχαμε και το κεφαλι μας ησυχο.παντωσ εχει κανα δυο ωραιουσ παιδοτοπουσ αν ερθετε κατω να παμε εκει.

Link to comment
Share on other sites

τι δουλειά έχω με τα 20+...;:-(:-):oops:

Αει μαρη! :tongue::tongue:

Φαίη μου, θα τα λέμε εδώ! Πώς και ξεκινήσατε τώρα σχολείο; παιδικό εννοείς; Πώς τα πάει, της αρέσει;

Ξεκινησαμε μια ωρα αρχιτερα γιατι μας παρεπεμψε η αναπτυξιολογος που την πηγα λογω του οτι εχει καθυστερησει στην ομιλια. Εψαχνα κι εγω εναν καλο τροπο να εκτονωνεται, οποτε την εστειλα.

Της αρεσει τρελα! Δεν περασαμε προσαρμογη ουτε μια μερα, δεν εκλαψε ποτε, εκλαιγε μονο οταν την εφερναν πισω στο σπιτι! Μονο το δικο μου παιδι τα κανει αυτα! :lol:

26 ιουλιου εχει γεννεθλια ο μεγαλου

26/07 εχει γενεθλια η αδερφη μου και επειδη ειναι ανημερα της Αγιας Παρασκευης, τη βαφτισε ετσι η μανα μου και τη φωναζουμε Βιβη! :)

Κι εγώ το Μάρτιο γεννήθηκα (του '80, όμως), στις 7 συγκεκριμένα, ψαράκι είμαι!
ελα ρε εγω 9 μαρτιου!!!!!!!

Και η κορη μου ψαρακι. Φεβρουαριου ομως! 20/02 γεννηθηκε, πανω στην αλλαγη με τον υδροχοο!

Καλημέρα κ από εμένα!!

Ηρθα κι εγώ!!!

Καλως τον ερωτα μου και απο 'δω! :lol:

λενε νικο και τον πατερα μου και τον πεθερο μου.το μεγαλο μου το λενε Στέργιο

Πολυ ωραιο ονομα!

δεν εχω φιλες οπως καταλαβαινεις γιατι με τα κοριτσια της ηλικιας μου δεν μπορω να συνυπάρξω γιατι ειναι εντελως διαφορετικα τα ενδιαφεροντα μας

Στην ιδια φαση ειμαι κι εγω.. Δεν εχω συνομηλικες φιλες.. Αλλαξα κι εγω με τον ερχομο της μικρης, αλλαξαν κι εκεινες, οποτε.. Ας ειναι!

αν οι πεθερες ειναι κακιες χαλανε σπιτια μεχρι να πεισ ζητω.αστα!!!

Ρωτα κι εμενα να σου πω οχι μια και δυο ιστοριες.. Τομο γραφω με τα καμωματα της πεθερας μου!

Στεναχωρηθηκα ρε κοριτσια.. Πριν λιγο φωναξα της μικρης επειδη γκρινιαζε ανευ λογου και αιτιας.. Αει στα κομματια πια με την κωλογκρινια! :(


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φαιη μου. τακτοποίησα και γω τα σπλαχνα μου και ναμαι παλι.τι κανεις?εγω να δεις πως στεναχωριεμαι ολη μερα με τον μεγαλο που δεν ακουει.τι να κανω????:(:(:(:(περυσι τετοια εποχη μιλησε ο δικος μου.3 ετων.μονο μαμα μπαμπα και νερο ελεγε τα πε μαζεμενα και μας πηρε και μας σηκωσε χαχαχαχα μην αγχωνεσαι και κυριως μην την αγχωνεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως τον ερωτα μου και απο 'δω! :lol:

Λατρεία μου κ κοντοχωριανή μου

Στην ιδια φαση ειμαι κι εγω.. Δεν εχω συνομηλικες φιλες.. Αλλαξα κι εγω με τον ερχομο της μικρης, αλλαξαν κι εκεινες, οποτε.. Ας ειναι!

Εμένα που με βάζεις, δεν ειμαι εγώ "Συνομήλικη" τα έχουμε πει αυτα

Στεναχωρηθηκα ρε κοριτσια.. Πριν λιγο φωναξα της μικρης επειδη γκρινιαζε ανευ λογου και αιτιας.. Αει στα κομματια πια με την κωλογκρινια! :(

Κάνε ότι της κάνω εγώ που δεν αντέχω την γκρίνια... "ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ κάνεις... για να καταλάβω;; με κοιτάει με ύφος... κ της ξαναλέω... αυτό που θες θα μου το ζητήσεις έτσι...και κανώ την κανονική εκδοχή ..με την δικιά μου πιάνει, μετά μου το ξαναζητά χωρίς γκρίνια

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ έχουν λόγο που γκρινιάζουν αυτά... εμείς δεν τον καταλαβαίνουμε και χάνουμε την υπομονή μας. Εγώ ρε παιδιά ακουγόμουν σε όλη τη γειτονιά, αλλά είδα ότι δε βγάζει πουθενά... Τώρα έχω χαμηλώσει τους τόνους και βλέπω ότι με το μεγάλο συνεννοούμαι καλύτερα όταν τον παίρνω με το καλό. Έχω λιώσει στο ψηστήρι λέμεεεε....

Φαιάκι μου καλα; Φεύγω κορίτσια πάω σπίτι, φιλάκια και καλή όρεξη!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τί κανετε; Παρασκευή σήμερα κ ανυπομονώ να περάσει η ώρα να πάω σπίτι... νυστάζω σήμερα αρκετά, παώ να φτιάξω ένα καφεδάκι επειδή δεν με βλέπω καλά.. Δουλευετε εσείς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...