Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

διαγωνισμός: πεθερα


Recommended Posts

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ANOIKSA AYTO TO THEMA GIA OLES MAS TIN PETHEROPLIKTE...EGW DEN TIN MPORW ALLO....EYTIXWS DEN MENEI STIN IDIA PERIOXI ME EMAS ALLA KAI POU EINAI 800 XILIOMETRA MAKRIA TI EGINE???GIATI NA BGIKAN AYTA TA KINITA????PRWI PRWI PAIRNEI KATHE MERA TON GIO TIS TILEFWNO KAI AYTO TA LEEI OLA...FANTASOU NA MENAME TIN IDIA PERIOXI..THA KOIMOMASTAN STO TELOS MAZI TIS KATHE BRADY....THA TIN KATHARISW....MIPWS EXEI KAMIA KOPELA ANAGKI APO PETHERA NA TIS STEILW TIN DIKIA MOU??????

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ελενιτσα ε επρεπε να ανοιχτει πια αυτο το θεμα αφου την αντεξες και τοσες μερες μην την σκοτωσεις τωρα που φευγει ξεσπασε τα νευρα σου στα λουλουδια εγω τι να πω που την εχω απο πανω? μακαρι να ηταν 800 χιλιομετρα μακρια.

βρε ελενη η καταγωγη της ειναι απο τα μερη σου να σου στηλω πμ με το ονομα μπας και της βρεις το πατρικο της μητερας της και την στηλω προς τα εκει χαχαχα

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

TI?????NA EMENA KAI APO EPANW MAS?????KAIKAME....THA KOIMOTAN SIGOURA SUNEXEIA MAZI MAS,,,GIA STEILE MOU AYTO TO PM MPAS KAI EXEIS KAMIA KALI IDEA..XAXAXAXA..BRE ANNA MOU DEN ANTEXETE POIA..800 XILIOMETRA MAKRIA ALLA EINAI SAN NA TIN EXOUME KATHE MERA EDW..PRWI BRADY TILEFWNO..EKTOS AYTOU KANEI ANAPANTITI STON ANTRA MOU KAI TIN PAIRNEI AYTOS TILEFWNO,,,EAN DEN TIN PAREI??????DEN STAMATAEI TIS ANAPANTITES..AX EFTIXWS FEUGEI..KATI EINAI KAI AYTO

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


TI?????NA EMENA KAI APO EPANW MAS?????KAIKAME....THA KOIMOTAN SIGOURA SUNEXEIA MAZI MAS,,,GIA STEILE MOU AYTO TO PM MPAS KAI EXEIS KAMIA KALI IDEA..XAXAXAXA..BRE ANNA MOU DEN ANTEXETE POIA..800 XILIOMETRA MAKRIA ALLA EINAI SAN NA TIN EXOUME KATHE MERA EDW..PRWI BRADY TILEFWNO..EKTOS AYTOU KANEI ANAPANTITI STON ANTRA MOU KAI TIN PAIRNEI AYTOS TILEFWNO,,,EAN DEN TIN PAREI??????DEN STAMATAEI TIS ANAPANTITES..AX EFTIXWS FEUGEI..KATI EINAI KAI AYTO

ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!!

ΔΩΣΤΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΗΣ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

MARIAEFI MOU,,,,EILIKRINA SOU MILAW OPWS TO EIPES PROXTHES TRELA THELEI....KAI EGW EDW KAI 2 MERES TIS TO PAIZW TRELI...EILIKRINA EPIASE..AFOU EKANE KAI PARAPONA STON GIO TIS,,,,TI EXEI I ELENI KAI ASXOLITE ME TA LOULOUDIA KAI DEN MOU DINEI SIMASIA TOU EIPE....ALLA KAI AYTOS PALI DEN PAEI PISW...EAN I ELENI ASXOLITE ME TA LOULOUDIA ASXOLISOU KAI ESU ME TO NA KATHARISEIS TO SPITI I KANE KATI..MIN ASXOLISE OLO MAZI TIS...AGAPI MOUUUUU ANTROULII MOUUUUUUU ......ALLA MARIAEFI MOU EILIKRINA TRELA THELEIIIII

Link to comment
Share on other sites

ωχ,κουραγιο! Εμενα παλι η πεθερα μου ηταν μια γλυκυτατη παραδοσιακη και βασανισμενη γυναικα. Ο ανδρας μου ειχε χωρισει και ειχε δυο παιδια. Τους σταθηκε σα μανα. Ομως δε με ηθελε ζωγραφιστη. Φοβοταν πως θα παρω τα μυαλα του και θα παραμελησει τα παιδια. Οταν καταλαβε πως δεν ηταν ετσι τα πραγματα,με δεχτηκε. Ο,τι και να μουκανε στην αρχη ειχε δικιο γιατι το κινητρο της ηταν αγνο κι αθωο. Ηθελε να εξασφαλισει τα εγγονακια της. Γιαυτο δεν της κρατησα ποτε κακια,αντιθετως την αγαπησα πολυ κι επαιρνα και τα δικια της στον ανδρα μου,οταν θυμωνε εκεινος. Τα παιδια του ειναι μια χαρα τωρα μαζι μας,η μαμα τους ερχεται οποτε θελει να τα δει,και πιστευω πως καπου ψηλα εκεινη θα χαμογελα. Ομως εχω μια πεθερα φιλης μου υποψιν μου,που της αξιζει παρασημο!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

η φιλη μου αυτη παντρευτηκε μικρη. Ο ανδρας της μεγαλος σχετικα με δικη του μεγαλη περιουσια. Την εκανε να νιωθει παραταιρη και παρακατιανη. Οταν ηταν να γεννησει,μικρη κοπελιτσα,ειχε επιπλοκες και η γεννα κρατησε κατι ωρες. Η μανα της κοπελας απεξω ειχε μεγαλη αγωνια γιατι η κορη της κινδυνεψε να πεθανει. Οταν επιτελους γεννησε,ηταν κοριτσακι το μωρο. Τοτε δεν ειχαν δει και το φυλο με υπερηχο,βλεπετε. Οταν ηρθε ο ανδρας της,του λεει η πεθερα με περιλυπο υφος,τοσο θλιμμενη που εκεινος περιμενε να ακουσει τα χειροτερα. Τι να κανουμε γιοκα μου,κοριτσακι. Τοτε της μανας του κοριτσιου που το ακουσε, γυρισε το ματι απ την οργη. Ε,εδω κοντεψε να πεθανει το παιδι μου,γρουσουζα! Της ειπε. Δεν κρατηθηκε... Ε,της βγαζω το καπελλο αυτης της πεθερας...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

μην χτυπιεστε κορες η δικια μου θα τα παρει ολα χαχαχαχα!!

ερωτηση:η χαμενη περνει ολες τις πεθερες μας?:D

ωραιο τροπαιοοοοο!!!!:P

εμενα η δικια μου ειναι πολυ εγωιστρια...ολα για τον εαυτο της μα ολα...

ο αντρας της γιαυτην δεν υπαρχει,οτι και να θελει για το σπιτι ολα ο αντρας μου τα κανει-καθοτι μοναχοπαιδι.

τωρα που θα κανουμε και παιδακι και θα αγορασουμε και σπιτι,απορει γιατι να μαζευουμε λεφτα,αφου ειναι νωρις ακομα:confused: και πως επειδη το πασχα οι δικοι μου μας δωσαν λεφτα αντι για δωρα,επρεπε να την κερασουμε τη μανταμ.

και ενω θα περιμενε κανεις οτι αφου εχει εναν γιο μοναχοπαιδι να πεσει πανω του και να τον προσεχει,αυτη μονο τον εαυτο της λυπαται και με κανει εντυπωση-οχι οτι με χαλαει γιατι αν ηταν και διαφορετικα μπορει να ηταν χειροτερη.

γενικα ομως δεν ειναι κακια,μαλλον παραλογη ειναι και για να μη φρικαρω με οσα λεει και κανει τα ριχνω σε ψυχοπαθεια ή τρελα και της δινω το ακαταλογιστο.

σιγουρα υπαρχουν και χειροτερες περιπτωσεις.


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...