Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Kαλήμερα Αναστασάκι και Ειρηνάκι... σας ευχομαι ολοψυχα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ... με ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ....

Η Νέα Χρονιά να γεμίσει τις αγκαλιές μας με μωράκια!!!

Σας φιλώ πολύ!!!

ZXmas-baby-300x225.jpg

του χρόνου να έχεις Νατασάκι μου ένα τέτοιο γλυκό μπομπιράκο στην αγκαλίτσα σου να του ζουλάς τα πατουσάκια!!!!!

Παραμονή Χριστουγέννων... και σε λίγο μια ακόμη χρονιά φτάνει στο τέλος της...

Ονειρα, λάθη, ελπίδες, καήμοι, απογοητεύσεις μα και χαρές... πολλά θα αφήσει στο διάβα της....

ας κρατήσουμε μόνο τα καλά για τη νέα που έρχεται και ας αφήσουμε ανοιχτή την καρδιά μας στην αγάπη και την ομόνοια.

Η ζωή είναι τόσο μικρή και εμείς ακόμα πιο μικροί μπροστά Του, ας Του ανοίξουμε την πόρτα της καρδιάς μας

έτσι βρε ζεττάκι όπως τα λες... με αφετηρία την αγάπη όλα θα τα κατορθώσουμε.... μάκιααααααα
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ! Δυσκολο το 2013 για τις περισσοτερες! Ευχομαι ενα ευτυχισμενο 2014 για ολες μας!

να είσαι καλά έφη μου!πράγματι δύσκολο για τις πιο πολλές το 13.... ας έρθει η άνοιξη στην καρδιά μας και την αγκαλιά μας το 14!

Χρόνια πολλά κορίτσια!μακαρι το 2014 να φέρει αυτο που ποθείτε!

Εμείς γινόμαστε 6 μηνων αύριο! Πως περνάει ο καιρός!γιαυτο να απολαμβάνουμε κάθε στιγμή!

Φιλάκια πολλά

γλυκό κυπριωτάκι ευχαριστούμε από καρδιάς για τις ευχούλες! να είναι καλά τα ζουζουνάκια σας κι εσείς να τους καμαρώνετε κάθε μέρα!
Xρονια πολλα! Καλη χρονια με υγεια αγαπη και πολλα παιδια!

Κοριτσακια μου γλυκα ειμαστε πολυ πολυ καλα αν και λίγο κουρασμένη απο τις επισκέψεις οχι απο τον Νικολα ειναι το τελειο μωρο μαμ κακα και νανι κλαιει σπανια τι ευτυχισμενη μαμα που ειμαι ακομα αναρωτιέμαι αν αξίζω τέτοια ευλογια!

φυσικά και την αξίζεις τέτοια ευλογία! όλες την αξίζουμε... να χαίρεστε και το νικόλα και τη μικρή σας κι ελπίζω όλα καλά με τα ματάκια της...φιλάκια πολλά!:D

ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κοριτσάκια.....τι κάνετε;παει το μαγαζάκι σας;εμένα μου έχετε λείψει κ όλο σας σκέφτομαι!!!μακαρι να υπάρχουν ευχάριστα νέα στο παρεάκι σας!!!!ξερω οτι Φλεβάρη κανονιζε το Μορφάκι....μα δεν μου απαντά κανείς....ειναι καλα;Ρουμπάκι;Καλούλι;;Αναστασάκι;Εφάκι;Δημητρούλα;Κάντε ενα καμ μπακ ρε κορίτσια :D θα χαρώ πολυ να μάθω νέα σας!!!

Σας φιλώ πολυ γλυκα και σας εύχομαι απο την καρδια μου όσες δεν είστε ήδη εγκυούλες....να αγγιζετε πολυ σύντομα το ονειρο!!!!να ξέρετε οτι 2014 θα ειναι πολυ ευλογημένο!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 5 months later...
Koριτσια, που χαθηκατε ολες?

Γεια σου κοριτσάκι και χθες είχα την κουβέντα σου.Είσαι στην τρίτη και τυχερή προσπάθεια?Θες παρείτσα?Πες μου τα νεάκια σου.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια σου κοριτσάκι και χθες είχα την κουβέντα σου.Είσαι στην τρίτη και τυχερή προσπάθεια?Θες παρείτσα?Πες μου τα νεάκια σου.

Τα βρηκα τα βρηκα. Ευτυχως που ειχα save το link :D Ατε βρε, γιατι το κλεισατε? ειτε εχετε μεινει ολες εγκυουλες ειτε ψυχοπλακοθηκατε οπως εμενα? αυριο παω για χοριακη, ηδη στο ειπα και σε πμ. Εσυ να μου πεις τα νεα σου παλια μου καλη μου φιλεναδα. Χχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Τα βρηκα τα βρηκα. Ευτυχως που ειχα save το link :D Ατε βρε, γιατι το κλεισατε? ειτε εχετε μεινει ολες εγκυουλες ειτε ψυχοπλακοθηκατε οπως εμενα? αυριο παω για χοριακη, ηδη στο ειπα και σε πμ. Εσυ να μου πεις τα νεα σου παλια μου καλη μου φιλεναδα. Χχχχχχ

Εχω μάθει τα νέα από τις περισσότερες και ναι οι περισσότερες είναι εγκυουλες και κάποιες ήδη μανούλες.Λίγες έχουμε μείνει...και θα τα καταφέρουμε και εμείς και αν όχι δεν πειράζει καλή μου.Εχει ο Θεός για όλους μας.Σε φιλώ και σε σκέφτομαι.Το αποτελεσμα σου το είδα.Πολύ λυπάμαι.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...