Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2013


milinaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α πολυ ωραια θα ναι κ κει εμενα ειναι ο γαμπροσ μου απο κει κ ολο μασ λεει να παμε διακοπεσ εκεινοι πανε καθε πασχα κ καλοκαιρι.μενουν κοντα στον αστακο.μου αρεσει πολυ η επαρχια αλλα δυστηχωσ ειμαι αθηνα

Link to comment
Share on other sites

α πολυ ωραια θα ναι κ κει εμενα ειναι ο γαμπροσ μου απο κει κ ολο μασ λεει να παμε διακοπεσ εκεινοι πανε καθε πασχα κ καλοκαιρι.μενουν κοντα στον αστακο.μου αρεσει πολυ η επαρχια αλλα δυστηχωσ ειμαι αθηνα

Κι εμείς εχουμε εξοχικο κοντά στον Αστακό.Κι ευτυχώς θα πηγαίνω κανένα Σαβ/κο το καλοκαίρι γιατι για κάπου αλλού χλωμό.Πραγματικά η επαρχία είναι πολύ πιο ήσυχη,κάθε μέρα μπορώ να συναντάω όλους τους φίλους,για το παιδι θα ναι πολύ καλυτερα,στη δουλεια πηγαίνω σε 5 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

κ εχετε κ τα αχνα τροφιμα κ ξερετε τι τρωτε μπραβο πολυ ωραια να κανεισ καμια βουτια κ για μενα...κ αν ανεβουμε καενα καλοκαιρακι μπορει να συναντηθουμε αν συνεχισουμε την παρεουλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εχετε κ τα αχνα τροφιμα κ ξερετε τι τρωτε μπραβο πολυ ωραια να κανεισ καμια βουτια κ για μενα...κ αν ανεβουμε καενα καλοκαιρακι μπορει να συναντηθουμε αν συνεχισουμε την παρεουλα...

Ειναι το πρωτο σου παιδάκι?

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι για τις 23-9 και δε γυρίζει με τίποτα να δούμε κάτι ...χαχαχ.από την αρχή νιώθω ότι θα είναι αγοράκι αλλά πραγματικά δε με νοιάζει ..το μόο που με νοιάζει είναι να είναι καλά ..κάναμε εχθές την αυχενική και ήταν πολύ καλή ...περιμένω και το αίμα και βλέπουμε...ξυπνάω πολύ νωρίς το πρωί..βέβαια κοιμάμαι 22.00 το αργότερο αφού όλο νυστάζω...επίσης μάλλον θα γεννήσω Λαμία στο Μητέρα..αλλά μένω Αθήνα,....έχετε 'όλες τόση αγωνία όση και εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η αυχενική εβγαλε 1:12000 για το συνδρομο down και ειναι πολυ καλα αποτελέσματα μου είπε ο γιατρός..Εμένα είπε ότι του φαινόνταν αγοράκι αλλά δεν είναι σίγουρο.την επόμενη φορά.γίνονται πολλά λάθη στο θέμα του φύλου τόσο νωρίς.Πολλά αγοράκια βλέπω

pBfEp2?r=1363370007

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κι από εμένα! Περιμένω το δεύτερο αγοράκι μου στις 21 Σεπτεμβρίου! Θηλάζω κι εγώ τον μικρό μου που είναι 19 μηνών. Μέχρι τώρα η δεύτερη εγκυμοσύνη είναι αρκετά εύκολη. Λίγες ναυτίες είχα μόνο. Τώρα δεν νιώθω έγκυος. Αν δεν ήταν η κοιλίτσα να μου το θυμίζει σχεδόν θα το ξέχναγα!


hnnocbegeikn.png

MzaSp3.png

y1hhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! πως πάμε σήμερα;;;:D:D

Μου συμβαίνει το εξής, έχω υπνηλία αλλα απο την αλλη ξυπάνω 3 το πρωι και δεν μπορω να κλεισω ματι..συμβαίνει και σε καμια αλλη αυτο;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! πως πάμε σήμερα;;;:D:D

Μου συμβαίνει το εξής, έχω υπνηλία αλλα απο την αλλη ξυπάνω 3 το πρωι και δεν μπορω να κλεισω ματι..συμβαίνει και σε καμια αλλη αυτο;;

Σε εμένα!! Στο μεσοδιάστημα που δεν έπαιρνα ουτροζεστάν. Τώρα δεν μπορώ να ανοίξω μάτι γενικά και κοιμάμαι σαν τούβλο. Και όταν δεν κοιμάμαι... ζαλίζομαι, ανακατεύομαι και κοιμάμαι όρθια.

Ρε κορίτσια....Πονάει το κεφάλι μου από χτες . Καμιά άλλη; Ή αρρωσταίνω;


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...