Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Παιδιατρος & Γυναικολογος στην Αργολιδα


katerina@!!

Recommended Posts

ναι ολα εξαρτωνται απο τα κριτηρια που βαζουμε οταν κανουμε μια επιλογη γιατι ο ενας ειναι αργος, ο αλλος γρηγορος, ο ενας κοντος, ο αλλος ασχημος κτλ. Τα κριτηρια που ακουω ειναι

-δε δινει ευκολα φαρμακα

-αλλος θελει απο το παιδιατρο να του φαρμακωνει το παιδι

-να με στελνει με το παραμικρο στο νοσοκομειο, ενω καποιος αλλος γιατρος το χειριζεται στο σπιτι και η οικογενεια δε ταλαιπωρειται

-να ειναι καλος στις δημοσιες σχεσεις, ομιλητικος κτλ

-να ειναι στο ΤΕΒΕ, αρα οπου μας πει το τεβε παμε ασχετα το επιπεδο του γιατρου. Για το κομμωτηριο ομως δεν αλλαζουμε τη κομμωτρια με τιποτα

κτλ, κτλ ,κτλ

ομως το μοναδικο κριτηριο θα επρεπε να ειναι η επιστημονικη επαρκεια του καθε γιατρου και αυτο ειναι δυσκολο να το κρινουμε και μαλιστα οσο ποιο ανενημερωτοι ειμαστε εμεις οι γονεις τοσο ποιο δυσκολο γινεται αυτο!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩς ΟΡΙΣΕς ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Πρεπει να εισαι καινουρια οπως βλεπω γραφεις το πρωτο σου μυν.

Οπωσδηποτε και όλοι προσπαθουμε να κρινουμε- ο καθενας με τις γνωσεις που έχει- την επιστημονικη επαρκεια του γιατρου και φανταζομαι οτι οι περισσοτεροι γονεις πρσπαθουν να ενημερωνονται. Πάντα θα υπαρχουν κ κάποια ακραια κρητιρια αλλα δεν νομιζω πως ειναι ο κανόνας!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια ειμαι η Κατερινα, μαμα μιας 3χρονης κουκλας!!!!

Μενουμε στην Αθηνα αλλα ειμαστε απο Αργολιδα και κατεβαινουμε οικογενειακος σχεδον καθε σκ...

Ποιους γιατρους εχετε;;;

Εγω γυναικολογο εχω τον κ.Τυροβολα στο Αργος και παιδιατρο τον κ.Κοδελα παλι στο Αργος...ειναι και οι δυο καταπληκτικοι!!!!;)

Γεια σας μια ερωτηση θα ηθελα να κανω...ο γυναικολογο σας ειναι του δημοσιου?Ξερετε εχω εγκατασταθει προσφατα στο Αργος κ δεν γνωριζω καποιον...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σε ολες τις μαμαδες...Ειμαι καινουργια στην παρεα με λενε Μαρια κ ειμαι 21 και εχω μετακομισει προσφατα στο Αργος ακομα δεν ειμαι μαμα αλλα το περιμενω πως και πως!!!θα ηθελα να μαθω καποιον γυναικολογο <καλο>.Αναφερετε καποιους παραπανο,απλα εγω θελω να γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο δεν ξερω φυσικα αμα παιζει ρολο αυτο...Περιμενω συντομα απαντηση σας...Σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Μαράκι21!αν θέλεις- όταν έρθει εκείνη η στιγμή- να γεννήσεις σε δημόσιο νοσοκομείο θα πρέπει να βρείς κάποιον μαιευτήρα που να δουλεύει σε αυτό.στην αργολίδα είναι το νοσοκομείο του άργους κ του ναυπλίου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σε ολες τις μαμαδες...Ειμαι καινουργια στην παρεα με λενε Μαρια κ ειμαι 21 και εχω μετακομισει προσφατα στο Αργος ακομα δεν ειμαι μαμα αλλα το περιμενω πως και πως!!!θα ηθελα να μαθω καποιον γυναικολογο <καλο>.Αναφερετε καποιους παραπανο,απλα εγω θελω να γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο δεν ξερω φυσικα αμα παιζει ρολο αυτο...Περιμενω συντομα απαντηση σας...Σας ευχαριστω πολυ

Γεια σου Μαρακι

Ο γιατρος που προαναφερθηκε οχι δεν ειναι του Δημοσίου( δυστυχώς)

Οπως ειπε και η άλλη κοπέλα τα δημοσια νοσοκομεια στο Ειναι Αργους κ Ναυπλιου Στο Νοσοκομειο του Αργους υπάρχουν 2 γυναικολόγοι Ο διευθυντης Κος Χρονοπουλος κ Κα Μπουσουλοπούλου.Προσωπικα δεν τους γνωριζω .

Διαφορετικα αν θες μεγαλο δημοσιο Νοσοκομειο με περισσοτερες παροχες ψαχνεις Αθηνα οπως Αλεξανδρα Ελενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 2 months later...
καλημερα!μηπωσ καποια κοπελα ''γεννησε'' προσφατα με τον Τυροβολά Δ.?εχω ακουσει καλα.ποσο ζηταει για τοκετο?επισκεψη χρεωνει?

σου απαντω μεμεγαλη καθυστερηση

γεννησσα το γεναρη μαζι του. Καλος ειναι οντως. καλυτερα να σου στειλω πμ για λεπτομερειες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια γεια σας!!! Βλεπω δεν πολυ δουλευει το θεμα εδω, αλλα θα γραψω την αποψη μου, για τις κοπελες που θα μπουν να διαβασουν!!

Ο Τυροβολας οντως εχει καλη φημη!!

προσωπικα εχω τον Καραμουντζο, απο τον οποιο ειμαι υπερευχαριστημενη!!! Ειμαι στην δευτερη εγκυμοσυνη τωρα, με την πρωτη να μην ειχε happy end.

Μακαρι να μπορουσα να σας γραψω αναλυτικα τις χρεωσεις, αλλα καταλαβαινετε οτι εδω μεσα δεν μπορω. Θα σας πω μονο οτι ειναι αριστος και δεν χρεωνει υπερβολες!!! Καταλαβαινει οτι εχουμε οικονομικη κριση, δεν ζει στον κοσμο του!! :D:D:D Για περισσοτερες πληροφοριες στειλτε μου πμ!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...