Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Οχι, ρε γαμωτο εγω ουτε στη μαμα μου δεν το ειπα, μαλιστα της ειπα ψεματα οτι αδιαθετησα για μην ψιλιαστει τιποτα μιας και περιμεναμε μαζι περιοδο αυτο το μηνα!!!

και οσο για τις αναγουλες εγω ειμαι υπερχαρουμενη, μαλιστα οταν το ειπα στα κοριτσια του Οκτωβριου με ειπαν ψυχανωμαλη, εγω νομιζα πως θα υπηρχαν και αλλες που θα χαιροντουσαν με τα συμπτωματα εγκυμοσυνης!!!!!!!

Εγω ΠΕΤΑΩ παντως!!!

Τωρα θα εχεις εμενα για συμπαρασταση γιατι και γω χαιρομαι!!!!χαχαχαχα

Οπως νιωθεις ετσι να κανεις!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Οχι τον Φεβεουαριο ηταν η πρωτη προσπαθεια!!!!

Την πρωτη φορα μας πηρε 10 μηνες για να το "πιασουμε". Μετα την αποξεση ηταν η δευτερη προσπαθεια που καναμε!!!! αχαχαχα

Ο Αντωνης (ο αντρας μου) λεει πως θα ειναι κοριτσι!!! εσυ τι λες;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Την πρωτη φορα μας πηρε 10 μηνες για να το "πιασουμε". Μετα την αποξεση ηταν η δευτερη προσπαθεια που καναμε!!!! αχαχαχα

Ο Αντωνης (ο αντρας μου) λεει πως θα ειναι κοριτσι!!! εσυ τι λες;;;

Την προηγουμενη φορα εκανα προβλεψεις και ειχα και προτιμηση..αυτη τη φορα δεν με νοιαζει..απλα να μπορεσω να το κρατησω γερο στην αγκαλια μου!!!!!

Εσυ συμφωνεις με τον αντρα σου?


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την προηγουμενη φορα εκανα προβλεψεις και ειχα και προτιμηση..αυτη τη φορα δεν με νοιαζει..απλα να μπορεσω να το κρατησω γερο στην αγκαλια μου!!!!!

Εσυ συμφωνεις με τον αντρα σου?

Εγω θελω να'ναι γερο και να κατουραει ορθιο!!! Ολα τα αλλα θα ερθουν!!!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να'ναι γερο και να κατουραει ορθιο!!! Ολα τα αλλα θα ερθουν!!!! :D

Χαχαχαχαχα στο ευχομαι λοιπον..να ειναι γερο πρωτα απ'ολα και μετα να ειναι και μπεμπης!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα χρονια πολλα και καλη σαρακοστη!!!!!

Να εχουμε καλες και τελειομηνες εγκυμοσυνες και του χρονου να ντυνουμε καρναβαλακια!!!!!!

Ναι, ναι Χρονια Πολλαααααααααααααααα........ και του χρονου να κανουμε τον πανικο του αιωνα με τα μπεμπεδακια μας!!!!!! :P :p :P

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ Ο ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ;;;;;;;;;;;;; :?:-? :? :-?:? :-? :?:-?


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι Χρονια Πολλαααααααααααααααα........ και του χρονου να κανουμε τον πανικο του αιωνα με τα μπεμπεδακια μας!!!!!! :P :p :P

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ Ο ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ;;;;;;;;;;;;; :?:-? :? :-?:? :-? :?:-?

Ισως ειναι νωρις ακομα!!!Αντε κοριτσια να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενη , μηπως παιζει διδυμοκατασταση???????!!!!:P:p:p:p:p

Δεν ξερω Μαρκελα μου λες?Θα δουμε την Πεμπτη!!!!Οτι και να νακ καλοδεχουμενο αρκει να σιναι ευχαριστο!!!!Τι κανεις εσυ?Χαθηκες και μας ελειψες!!!!!!Περιμενουμε νεα σου!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω Μαρκελα μου λες?Θα δουμε την Πεμπτη!!!!Οτι και να νακ καλοδεχουμενο αρκει να σιναι ευχαριστο!!!!Τι κανεις εσυ?Χαθηκες και μας ελειψες!!!!!!Περιμενουμε νεα σου!!!

Κοριτσια, χωρις μαλ...ιες τωρα, εχω κανει κοιλια, φαινεται, αληθεια τωρα. Αφου ο αντωνης αναρωτιεται μηπως ειναι διδυμα, εφοσον φουσκωσα τοσο γρηγορα, βεβαια του εξηγησα πως με χοριακη 963 μοναδες λιγο δυσκολο αλλα ποτε δεν ξερεις κιολας.... :P :p :P

Λες ρε Ελενακι να ειναι διδυμακια;;;;;;;;;;;; :shock: :shock: :shock:


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...