Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Χριστινακι να σας ζήσει! Τα Χριστούγεννα που δεν θα ξεχάσουμε ποτε θα ειναι τα φετινά!

Ειναι μεγάλη ευλογία τα χριστουγεννιάτικα μωράκια!

Έκλεισε και ο κύκλος με το Χριστινακι! Περάσαμε όμορφα σε αυτη την παρέα!

Μοιραστήκαμε αγωνίες απορίες και φοβίες!

Ολα πήγαν καλα και εχουμε ολες τα μωράκια μας!

Με το καλο το νεο έτος!


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!!!

Τι κάνετε? Εμείς καλά είμαστε... μεγαλώνουμε και μένουμε περισσότερη ώρα ξύπνιες μέσα στη ημέρα. Το βάζετε σε ρηλάξ ή όχι? Και από πότε? Εγώ είχα την μαμά μου εδώ μέχρι σήμερα, οπότε ασχολιόμουν αποκλειστικά με το μωρό... Όμως από εδώ και πέρα θα πρέπει να μαγειρεύω και να κάνω δουλειές για το σπίτι... οπότε να μπω σε κανονικό ρυθμό :-).

Η ανάρρωση μου πάει καλά... δεν κοιμάμαι πολύ με την μικρή, καθώς θηλάζουμε αποκλειστικά... και ειδικά το βράδυ μπορεί να με ξυπνάει κάθε μία ώρα... αλλά προσπαθώ να κοιμάμαι όσο γίνεται και μέσα στη ημέρα.

Φιλιά πολλά!!!

Ευχαριστώ πολύ για όσα μοιραστηκαμε όλους αυτούς τους μήνες!!! Και ελπίζω όλα να πάνε καλά για τις οικογένειες μας :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστινακι μου να σου ζησει το κοριτσάκι σου!!καλη χρονια να εχουμε ολοι με γερά μπεμπακια!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...