Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια προσθέστε και εμένα στη λίστα για 7/11/2012 :D

Πριν μια εβδομάδα έκανα τον πρώτο υπέρηχο και μαντέψτε... είδαμε 2 σάκους και 2 καρδούλες να χτυπάνε!!!!

Εύχομαι καλές εγκυμοσύνες σε όλες!!!!!!


AhYYp2.png

2013.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια προσθέστε και εμένα στη λίστα για 7/11/2012 :D

Πριν μια εβδομάδα έκανα τον πρώτο υπέρηχο και μαντέψτε... είδαμε 2 σάκους και 2 καρδούλες να χτυπάνε!!!!

Εύχομαι καλές εγκυμοσύνες σε όλες!!!!!!

ΩΩΩΩωωωωωω, καλωσορισες Ζωουλα!!!! Τα νεα σου ειναι καταπληκτικα :P :p :P :p!!!!!! Μπραβο, με το καλο να φτασεις ως το τελος:D :D :D :D!!! Αχ! Πολυ το χαρηκα!!! Και εμεις θελαμε διδυμα αλλα ειναι 1, αλλα και παλι καλα να λεμε!!!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!!

Ζωη με το καλο και σενα τα μπεμπακια!!!!!

Πηγαμε στο γιατρο..ειδαμε σακο και το μωρακι μας μεσα!!!!Την αλλη Παρασκευη παμε για καρδουλα!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενη και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ζωη!Τι τυχερουλα που εισαι!!! Με το καλο!!

Ελενη κ Πολυξενη χαρηκα πολυ με τα νεα σας!!υπομονη μεχρι το επομενο ραντεβου!αληθεια θα μαθετε φυλο και αν ναι ποτε?

εγω εδω θα πρεπει να περιμενω για πολυυυυυυυ ακομα


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Ζωη με το καλο και σενα τα μπεμπακια!!!!!

Πηγαμε στο γιατρο..ειδαμε σακο και το μωρακι μας μεσα!!!!Την αλλη Παρασκευη παμε για καρδουλα!!!!Ειμαι πολυ χαρουμενη και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!

Μπραβο ρε Ελενακι, πολυ το χαρηκα:D !!!! Το μπεμπακι σου ερχεται!!!! :D Αντε και την Παρασκευη να ακουσετε με το καλο το τουκου-τουκου :D :D

Γεια σου Ζωη!Τι τυχερουλα που εισαι!!! Με το καλο!!

Ελενη κ Πολυξενη χαρηκα πολυ με τα νεα σας!!υπομονη μεχρι το επομενο ραντεβου!αληθεια θα μαθετε φυλο και αν ναι ποτε?

εγω εδω θα πρεπει να περιμενω για πολυυυυυυυ ακομα

το φυλο του μωρου θα το μαθουμε στη 15-16 εβδομαδα.

γιατι να περιμενεις για πολυ ακομα;;;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ζωη!Τι τυχερουλα που εισαι!!! Με το καλο!!

Ελενη κ Πολυξενη χαρηκα πολυ με τα νεα σας!!υπομονη μεχρι το επομενο ραντεβου!αληθεια θα μαθετε φυλο και αν ναι ποτε?

εγω εδω θα πρεπει να περιμενω για πολυυυυυυυ ακομα

Κατερινα να εισαι καλα!!!!!

Φυλο λογικα στην αυχενικη και αυτο οχι σιγουρα!!Εσυ γιατι θα περιμενεις?Εννοεις στην γεννα?


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ειπε για τον σακο..ειπε μονο το μωρο σας ειναι δυο χιλιοστα!!!!

Τοτε μηπως εισαι παραπανω απο 5w+2d; Σε ρωτησα για τον σακο, γιατι αναλογα το μεγεθος του σακου, βγαινουν και οι βδομαδες!!! :D Το μωρο σας παντως ειναι μεγαλυτερο απο το δικο μας!!!! Λες να βγει Φασουλας;;;; ;)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τοτε μηπως εισαι παραπανω απο 5w+2d; Σε ρωτησα για τον σακο, γιατι αναλογα το μεγεθος του σακου, βγαινουν και οι βδομαδες!!! :D Το μωρο σας παντως ειναι μεγαλυτερο απο το δικο μας!!!! Λες να βγει Φασουλας;;;; ;)

χαχαχαχαχα λες?

Με βαση την τελευταια περιοδο ειμαι 5+2..ο υπερηχος το βγαζει τρεις μερες μεγαλυτερο..οχι καμμια τεραστια διαφορα!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εμας εδω,το δημοσιο νοσοκομειο προσφερει 2 υπερηχους.τον πρωτο,το κανουν απ την 12η ή 13η ή 14η εβδομαδα κυησης εκτος κ αν εχεις υψηλου κινδυνου κυηση (λ.χ. πολυδυμη κυηση,αιμορραγια,ιστορικο)που στο κανουν καθε εβδομαδα κ πολυ νωριτερα απ την 12η

τον δευτερο γυρω στην 22η με 23η οπου μαθαινεις κ το φυλο.αν υπαρχει καποιο προβλημα,το επαναλαμβανεις επισης καθε εβδομαδα.

το ραντεβου μου λοιπον,ως κυηση χαμηλου κινδυνου ειναι 22 απριλιου (12η εβδομαδα) οποτε θα αργησουμε να δουμε νινακι!

Σημερα πηγα γλυκα στη δουλεια κ το ειπα σε ολους!πηρα πολλες αγκαλιτσες κ φιλακια....το ευχαριστηθηκα!καλα,οχι οτι εδειξε κ κανεις ξαφνιασμενος.

εσεις τα ανακοινωσατε τα ευχαριστα?Πολυξενη θυμαμαι το ειπες στους δικους σου?σε καποιον αλλον?ελενη εσεις?

ζωη?στεφανιαννα?εσεις πως ειστε?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...