Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Μια όμορφη καλησπέρα και από μένα! Σας διαβαζω αρκετό καιρό και είπα να αρχισω και εγω σιγά σιγα να μοιράζομαι τις ανησυχιες μου και τις μικρές καθημερινές στιγμές της εγκυμοσύνης μου μαζί σας ! Να έχουμε όλες μια ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλό να κρατησουμε τα μωρακια μας γερά στην αγκαλιά μας!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας και απο μενα! Εχω διδυμάκια, κλεισαμε αισίως τις 14 εβδ.,ολα πανε καλα μεχρι τώρα.Φυλλά δεν εχουμε καταφερει να δουμε ακομα, την επομενη φορά.ΠΗΤ εχω 12/12 αλλά λόγω διδυμοεγκυμοσυνης θα παμε Νοέμβρη.Θελουμε να ελπίζουμε τέλη Νοέμβρη.Μεχρι τώρα ειχα ενα ανύσηχο 1ο τρίμηνο, με ανακατωσουρες, ζαλαδες και απιστευτη κουραση.Αλλα ολα αυτα δειχνουν να περνουν σιγα σιγα.Οκ η κουραση παραμενει!Αυτα απο μενα, θα τα λεμε παρεα, καθως θα περιμενουμε τα μπεμπακια μας!


zh9bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια όμορφα!Καλώς ήρθανε οι νέες εγκυούλες!Τι κάνετε;

Εγώ λίγο πεσμένη ψυχολογικά, δεν κοιμήθηκα καλά το βράδυ, μες το άγχος με το σπίτι που δεν βρίσκουμε, με την επικείμενη μετακόμιση και το αγόρι μου να λείπει όοοολη μέρα στη δουλειά.Διάθεση, απολύτως, καμμία...


bdxGp3.png

tt1d4479

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα! Εχω διδυμάκια, κλεισαμε αισίως τις 14 εβδ.,ολα πανε καλα μεχρι τώρα.Φυλλά δεν εχουμε καταφερει να δουμε ακομα, την επομενη φορά.ΠΗΤ εχω 12/12 αλλά λόγω διδυμοεγκυμοσυνης θα παμε Νοέμβρη.Θελουμε να ελπίζουμε τέλη Νοέμβρη.Μεχρι τώρα ειχα ενα ανύσηχο 1ο τρίμηνο, με ανακατωσουρες, ζαλαδες και απιστευτη κουραση.Αλλα ολα αυτα δειχνουν να περνουν σιγα σιγα.Οκ η κουραση παραμενει!Αυτα απο μενα, θα τα λεμε παρεα, καθως θα περιμενουμε τα μπεμπακια μας!

Καλως ήρθες anchelita με τα διδυμάκια σου!Θεσσαλονίκη μένεις;Κ γω!!


bdxGp3.png

tt1d4479

Link to comment
Share on other sites

γεια σας γεια σας!!

πολυξενη τρελαθηκα με ενα τραπεζακι που εβαλες στο φμπ, αυτο με τα καφασια!!εψαχνα τραπεζακι για το σαλονι και τελικα βρηκα αυτο!!χιχιχι

Τι δουλειά κάνετε και παίρνετε αγκαζέ μετάθεση;

Μην κόψεις τις φλέβες σου αλλά είμαι μείον 1,2 κιλά από αυτά που ήμουν τη μέρα που έκανα το τεστ εγκυμοσύνης. :shock:

ο συζυγος ειναι στρατιωτικος, εγω παω απο πισω αναγκαστικα, και επειδη δεν ειμαι στο δημοσιο...καταλαβαινεις!φτου κ απ την αρχη καθε φορα!!!

οσο για τα κιλα................. :evil:(βαζω αυτο γιατι δεν εχει φατσα που λιποθυμα!!)

ουτε εγω εχω ακουσει το μωρο!ισως βεβαια να μην το χω ξεχωρισει απο το εντερο ... χμμμμ!

ΚΑΛΩς ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΕΓΚΥΟΥΛΕς!!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σιγά σιγά μεγαλώνει η παρέα... Καλως ήρθατε κορίτσια! :-)

εγώ έχω ολονύχτιο στη δουλειά σήμερα... να δούμε πως θα την παλέψω, που συνήθως από τις 10 κρατάω τα μάτια μου με οδοντογλυφίδες!!!!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω θα τις κοψω παντως!!:tongue:

Κι εγώ μαζί σου ;):D:D:D

Γεια σας και από εμένα κορίτσια!!!! Παρακολούθησα από την αρχή όοολα σας τα μνμ και έχω να πω ότι είστε όλες φανταστικές!!:D Θα έχω κι εγώ ένα χειμωνιάτικο μπεμπάκι Νοεμβρίου.. σήμερα είμαι 16w+3d και ΠΗΤ έχω 26/11/13! Εύχομαι σε όλες σας μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας τα αγγελουδάκια μας (πρώτα, δεύτερα, τρίτα...δεν έχει σημασία!!)

Με το καλό το μωράκι σου! Καλως ήρθες ;)

γεια σου ioazon! Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την πίεση ή το σίδηρο πάντως εγώ ήμουν πτώμα μέχρι 3,5 μηνών περίπου...μπορεί να μου μιλούσε ο άντρας μου, να είχαμε κουβέντα κανονικά και να με έπαιρνε ο ύπνος...τέτοια κούραση! Πλέον το έχω ψιλοξεπεράσει αλλά και πάλι μόλις ανεβαίνει λίγο η θερμοκρασία, σέρνομαι!! Στα λέω γιατί παίρνω σίδηρο εδώ και 3 μέρες και δεν έχω δει διαφορά και επίσης όλες οι αιματολογικές μου μέχρι στιγμής είναι σε απόλυτα φυσιολογικές τιμές, οπότε κατέληξα ότι μάλλον είναι ακόμα ένα σύμπτωμα με το οποίο πρέπει να μάθω να ζω προς το παρόν!!!!:P:p:p

Νομίζω ότι φταίνει το πρω΄το τρίμηνο. Στον 5-6 μήνα, είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα, αισθητά καλύτερα :P Αν θυμάμαι και καλά :shock: πάνε 3 χρόνια :tongue:

Renita, anchelita καλως ήρθατε! Με το καλό τα μωράκια σας!!!

γεια σας γεια σας!!

πολυξενη τρελαθηκα με ενα τραπεζακι που εβαλες στο φμπ, αυτο με τα καφασια!!εψαχνα τραπεζακι για το σαλονι και τελικα βρηκα αυτο!!χιχιχι

Θέλω κι εγώ τραπεζάκι κ δεν έχω ΦΒ. Στείλτε link :cool:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το έχω χάσει. Όλη μερα αφαιρούμε. Προσπαθώ να νιώσω το μπέμπη που λ9γο του ότι είναι μικρούλης ακόμα δεν τον νιώθω συνέχεια. Αλλά η αρχή έγινε! Και οταν τον καταλαβαίνω κάθομαι και γελάω μόνη μου.

Επεισης να καλωσορίσω και την anchelita γιατί σας βλέπω μια μια.

Και να ρωτήσω: μόνο εγώ είμαι 4,5 μηνών και δεν έχει στρώσει ακόμα το στομάχι μου;


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...