Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και γω θα κανω το πρωτο μου μπανιο στο ελαφονησι! τι ωραια....

σημερα το πρωι, πριν τη δουλεια, πηγα στο βιβλιοπωλείο να διαλεξω το βιβλιο για τη παραλια....Αγαπημενη διαδικασια! Οταν διαλεγω βιβλιο, νομιζω οτι ειμαι ηδη στη παραλια, ακουω τον ηχο της θαλασσας και διαβαζω το καινουργιο μου βιβλιο!

Σε ενα 4ημερο τελειωνω και ενα βιβλιο - μυθιστορηματικο κατα προτίμηση...


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα προς όλες τις μέλουσες χαζο-μαμάδες!!!

Πολυξένη μια χαρά το παλικαράκι σου!Τώρα ηρεμία και ταβανοθεραπεία!!

Βλέπω ήδη σχεδιάζετε τα πρώτα σας μπανάκια και πολύ σας χαίρομαι με αυτην την ζέστη!!Επίσης πολύ μου αρεσαν οι μαρτυρίες και η καθοδήγηση περί θηλασμού γιατί η αλήθεια είναι ότι και για μένα είναι κάτι άγνωστο και τολμώ να πω και κάπως δύσκολο! Σίγουρα το βιβλίο της Πατσουρου θα το παρω και εγω γιατί οποιαδηποτε σωστή βοήθεια και προετοιμασία είναι ευπρόσδεκτη ...γιατι εκεινες τις δυσκολες ωρες ήδη φαντάζομαι μαμά και πεθερά να λένε τις δικές τους θεωρίες !

Εμείς είμαστε καλά, η ζέστη είναι ανυπόφορη και μετράω μια εβδομάδα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο - ατελειωτο μου φανηκε αυτό το διάστημα μιας και ακόμα δεν τον αισθάνομαι τον μπόμπιρα!

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλες!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ!!κανονιζετε διακοπες και μπανακια!!!ποσο σας χαιρομαι και σας ζηλευω!!ρωτησα και γω το γιατρο για μπανιο, ποτε δεν ξερεις λεω, αλλα τζιφος!μου λεει εισαι προβληματικη αλλιως θα σ αφηνα!ακου απαντηση επιστημονα!!(εινια λιγο χαβαλες ο γιατρος μου)

πολυξενακι παιδικα??κανεις προπονηση??εγω παντως περιμενω πως και πως τη μικρη να εχω δικαιολογια να βλεπω!!χιχι

επισης την ακουσα πρωτη φορα προχτες, και παλι χτες!!

Ευχαριστω για την απαντηση σου....τωρα για το πως θα φανει το μικροβιο εγω εκανα γενικη και καλιεργεια ουρων και εκει φανηκε.....εμενα ο γιατρος μου ειπε απο την αρχη οτι πρεπει να προσεχουμε οταν κανουμε περιδεση για τυχον μολυνση στο ραμμα. Αντιβιωση πηρα μονο για μερικες μερες μερες μετα την περιδεση δεν παιρνω καθε μηνα....αν και θα αισθανομουν πιο ασφαλης αν επαιρνα καθε μηνα!!! Οσο για το πως ειμαι..ναι ειμαι σχεδον ολη μερα κρεββατι και μονο για τουαλετα φαγητο και μπανιο ειμαι ορθια. Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας και φτασουμε στο τελος αυτης της διαδρομης!!!! Εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?

ειμαι στην 16η!εγω δεν ξερω αν θελω καθε μηνα αντιβιωση και μετα υποθετα για τυχον μυκητες κοκ!!κουραζομαι και μονο στη σκεψη!!ουφφφ!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ!!κανονιζετε διακοπες και μπανακια!!!ποσο σας χαιρομαι και σας ζηλευω!!ρωτησα και γω το γιατρο για μπανιο, ποτε δεν ξερεις λεω, αλλα τζιφος!μου λεει εισαι προβληματικη αλλιως θα σ αφηνα!ακου απαντηση επιστημονα!!(εινια λιγο χαβαλες ο γιατρος μου)

πολυξενακι παιδικα??κανεις προπονηση??εγω παντως περιμενω πως και πως τη μικρη να εχω δικαιολογια να βλεπω!!χιχι

επισης την ακουσα πρωτη φορα προχτες, και παλι χτες!!

ειμαι στην 16η!εγω δεν ξερω αν θελω καθε μηνα αντιβιωση και μετα υποθετα για τυχον μυκητες κοκ!!κουραζομαι και μονο στη σκεψη!!ουφφφ!!

Είσαι ειδική περίπτωση! Κάτς στ' αυγά σ! (μαζί με την Πολυξένη) ;)


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εφαγα την πρωτη μου κανονικη κλοτσιααααααα!!! :D:D:D:D:D:D Θεε μου, τι συγκινηση!!!! :D:D:D:D ε, ρε εναν παιδαρο που θα βγαλω, η ΜΑΝΑ!! :tongue::tongue:

κλωτσια ε????????? :lol::lol::lol::lol::lol:


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ!!κανονιζετε διακοπες και μπανακια!!!ποσο σας χαιρομαι και σας ζηλευω!!ρωτησα και γω το γιατρο για μπανιο, ποτε δεν ξερεις λεω, αλλα τζιφος!μου λεει εισαι προβληματικη αλλιως θα σ αφηνα!ακου απαντηση επιστημονα!!(εινια λιγο χαβαλες ο γιατρος μου)

Λία εσυ θα εισαι απο αυτές που θα βρέχουν πατουσίτσα για δροσιά αλλά χαλάλι!!!Ο σκοπός είναι ιεροτατος!!

κοριτσια εφαγα την πρωτη μου κανονικη κλοτσιααααααα!!! :D:D:D:D:D:D Θεε μου, τι συγκινηση!!!! :D:D:D:D ε, ρε εναν παιδαρο που θα βγαλω, η ΜΑΝΑ!! :tongue::tongue:

αχχχ λέγε μας τέτοια!!! Αντε και στα δικά μας !!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λία εσυ θα εισαι απο αυτές που θα βρέχουν πατουσίτσα για δροσιά αλλά χαλάλι!!!Ο σκοπός είναι ιεροτατος!!

αχχχ λέγε μας τέτοια!!! Αντε και στα δικά μας !!!!

και λιγα λες!!!χαχαχα!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ πάω Πύλο!

Ωραία η Πύλος :) Την επισκέφτομαι κάθε καλοκαίρι τα τελευταία 10 χρόνια.

Καλαματα θα κανουμε τις καλοκαιρινες μας διακοπες, σε ενα μερος λιγο εξω, στις κιτριες! ειναι οι κουμπαροι μας απο καλαματα και παμε συχνα - μας αρεσει πολυ και η πολη και τα περίχωρα:D

Εμένα είναι ο άντρας μου απο εκεί οπότε όπως καταλαβαίνεις πάμε πολύ συχνά. Σίγουρα και στις καλοκαιρινές διακοπές θα είμαστε κάποιες ημέρες εκεί.


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η Πύλος :) Την επισκέφτομαι κάθε καλοκαίρι τα τελευταία 10 χρόνια.

Εμένα είναι ο άντρας μου απο εκεί οπότε όπως καταλαβαίνεις πάμε πολύ συχνά. Σίγουρα και στις καλοκαιρινές διακοπές θα είμαστε κάποιες ημέρες εκεί.

Λετε να συναντηθειτε;;; :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες εγκυούλες!Τι κάνετε;;;

Ένα επίσης ενδιαφέρον βιβλίο για το θηλασμό έχει γράψει και ο Παπαβέντσης (παιδίατρος και σύμβουλος θηλασμού) για όποια μαμά ενδιαφέρεται.

Η Πατσούρου βέβαια τρομερή, έβαλα και το αγόρι μου να την παρακολουθήσει.

Σήμερα θα κάνω το πρώτο μου μπανάκι!Αγόρασα καινούργιο μαγιώ γιατί το τρομακτικό στήθος μου δεν χώραγε στο περσινό :(

Πότε θα νιώσω εγώ κλωτσίτσα;;;Εεεε;;;Πότε;;;


bdxGp3.png

tt1d4479

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...