Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας γεια σας!γυρισατε απο τα 3ημερακια σας??κανατε μπανακια?

ζωουλα σουπερ!!ενα κ ενα το ιδανικο!για ολα τα γουστα!!χιχι!

εμεις πηγαμε σημερα το πρωι στο γιατρο, το ραντεβου του μηνα και υποτιθεται επιβεβαιωση φυλου!!το μωρακι μας ειναι μια χαρα, και λεω μωρακι γιατι παλι στην αγνοια ειμαστε!απο 90% κοριτσακι που μας ειχαν πει στην αυχενικη σημερα ειχε αλλα σχεδια!δεν ειχε καταλληλη θεση και δεν γυριζε με τιποτα να επιβεβαιωσουμε, αλλα απο την γωνια που το βλεπαμε μας λεει ο γιατρος μην το δενετε κομπο το κοριτσι, αυτο λεει μου φαινεται καπως μεγαλο για κλειτοριδα...οποτε βαλτε μου ενα ερωτηματικο παρακαλω εμενα!!τωρα τελος ιουλιου στην β επιπεδου θα μαθουμε(ελπιζω δλδ, αλλιως θα το παρω αποφαση πως θα μου φανερωθει στη γεννα το παιδι μου)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Lia υπομονή θα μάθεις ...υπάρχει καμία προτιμήση ;;;εμείς κάναμε μπανακια το σκ !σήμερα όμως δούλευα και όλη μέρα βασανιζομαι από πονοκέφαλο!! Υ

μπα οχι καμια!!μονο η περιέργεια υπαρχει!!:P

μμμμ ναι δουλεια μετα απο μπανακια....βαρβαρο!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα, τα νεα απο το γιατρο ειναι οτι εχουμε εναν - ακομη- παιδαρο με λιγοοοοο πιο μεγαλο απο το φυσιολογικο βαρος..., κατα τα αλλα ολα καλα, εκανε τουμπες ο μικρος.

Να πω βεβαια οτι εβαλα τα κλαματα, μη ρωτατε γιατι, οι ορμονες φταινε.Γενικα ενω ηθελα αγορακι, δεν ξερω τι επαθα ισως επειδη ολοι μου λενε δεν πειραζει, αντε στο τριτο τωρα να σας ερθει κοριτσι και αλλα τετοια ομορφα.Ουφ αντι να σκεφτομαστε να ειναι ενα υγιες παιδι σκεφτομαστε χαζομαρες (και δινουμε βαση στα λογια του καθενος).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

πως περασατε το 3ημερο? εμεις πηγαμε στην ελαφονησο και περασαμε καταπληκτικα....και τωρα τα κεφαλια μεσα- πως με πιανει καταθλιψη κατι τετοιες μερες μετα απο τις διακοπες...

Εκανα μπανακια, αλλα να σας πω η ζεστη με πειραξε πολυ...ενιωθα χαλια. εβαζα στο δωματιο συνεχεια air condition. Στην παραλια τις δυσκολες ωρες, και που ημουν κατω απο ομπρελλα, δεν αισθανομουν καθολου καλα. νομιζω στην επομενη εξορμηση σε θαλασσα θα πρεπει να πηγαινουμε πολυ πρωι η αργα το απογευμα..

Τα μωρακια σας τι κανουν? εγω εχω β επιπεδου σε μια εβδομαδα ακριβως, 02/08. Μακαρι να πανε ολα καλα.


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορτσουδια! εξαφανιστηκατε ολες βλεπω ε? πως εισαστε με τη ζεστη? εγω δεν αντεχω καθολου, ειμαι μονιμως ιδρωμενη και πολυ γκρινιαρα...

μια απο τα ιδια!! Δεν αντεχω καθολου, πρηζονται τα ποδια μου και πονανε αφανταστα αμα ειμαι και ορθια!!!

γεια σας γεια σας!γυρισατε απο τα 3ημερακια σας??κανατε μπανακια?

εμεις πηγαμε σημερα το πρωι στο γιατρο, το ραντεβου του μηνα και υποτιθεται επιβεβαιωση φυλου!!το μωρακι μας ειναι μια χαρα, και λεω μωρακι γιατι παλι στην αγνοια ειμαστε!απο 90% κοριτσακι που μας ειχαν πει στην αυχενικη σημερα ειχε αλλα σχεδια!δεν ειχε καταλληλη θεση και δεν γυριζε με τιποτα να επιβεβαιωσουμε, αλλα απο την γωνια που το βλεπαμε μας λεει ο γιατρος μην το δενετε κομπο το κοριτσι, αυτο λεει μου φαινεται καπως μεγαλο για κλειτοριδα...οποτε βαλτε μου ενα ερωτηματικο παρακαλω εμενα!!τωρα τελος ιουλιου στην β επιπεδου θα μαθουμε(ελπιζω δλδ, αλλιως θα το παρω αποφαση πως θα μου φανερωθει στη γεννα το παιδι μου)

χεχεχε!!! λες να σας επιφυλασσει καμια εκπληξη το ζουζουνακι;;; :D

Κοριτσια καλημερα, τα νεα απο το γιατρο ειναι οτι εχουμε εναν - ακομη- παιδαρο με λιγοοοοο πιο μεγαλο απο το φυσιολογικο βαρος..., κατα τα αλλα ολα καλα, εκανε τουμπες ο μικρος.

Να πω βεβαια οτι εβαλα τα κλαματα, μη ρωτατε γιατι, οι ορμονες φταινε.Γενικα ενω ηθελα αγορακι, δεν ξερω τι επαθα ισως επειδη ολοι μου λενε δεν πειραζει, αντε στο τριτο τωρα να σας ερθει κοριτσι και αλλα τετοια ομορφα.Ουφ αντι να σκεφτομαστε να ειναι ενα υγιες παιδι σκεφτομαστε χαζομαρες (και δινουμε βαση στα λογια του καθενος).

Νομιζω οτι θα τα ξεπερασουμε για τα καλα τα κοριτσακια!!! με το καλο βρε αγορομανα!!! :D και μην σε παιρνει απο κατω εγω κλαιω συνεχεια!!

Α! Καλημερουδιαααααααα!!!!! :D:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

πως περασατε το 3ημερο? εμεις πηγαμε στην ελαφονησο και περασαμε καταπληκτικα....και τωρα τα κεφαλια μεσα- πως με πιανει καταθλιψη κατι τετοιες μερες μετα απο τις διακοπες...

Εκανα μπανακια, αλλα να σας πω η ζεστη με πειραξε πολυ...ενιωθα χαλια. εβαζα στο δωματιο συνεχεια air condition. Στην παραλια τις δυσκολες ωρες, και που ημουν κατω απο ομπρελλα, δεν αισθανομουν καθολου καλα. νομιζω στην επομενη εξορμηση σε θαλασσα θα πρεπει να πηγαινουμε πολυ πρωι η αργα το απογευμα..

Τα μωρακια σας τι κανουν? εγω εχω β επιπεδου σε μια εβδομαδα ακριβως, 02/08. Μακαρι να πανε ολα καλα.

και εγω ετσι ειμαι με τη ζεστη, δεν μπορω να σταθω πουθενα!

Με το καλο η β' επιπεδου!!! :DΟλα καλα θα πανε!! :P


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................ ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ...... ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι

zwoula80 .............. ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι & Αγορι

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69............. ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ................ ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ................ ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13

Renita ................... ΠΗΤ 19/11/13 Αγορι

despina77............... ΠΗΤ 20/11/13 Αγορι

elenaki1987 ............ ΠΗΤ 20/11/13 Κοριτσι

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............... ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon ................... ΠΗΤ 23/11/13

xrydim ................... ΠΗΤ 26/11/13 Κοριτσι (μαλλον)

kokkinotrixa..............ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013................. ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 ................... ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι (μαλλον)

magdou_................. ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*.................... ΠΗΤ 10/12/13 Κοριτσι

anchelita ................ ΠΗΤ 12/12/13

maribell .................. ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 ................ ΠΗΤ 15/12/13 Αγορι

kellymania ............... ΠΗΤ 18/12/13

maira77 .................. ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 ............. ΠΗΤ 24/12/13

may23 .................... ΠΗΤ 25/12/13

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

02/07 zacharoula1982..(Β' επιπεδου)

03/07 kellymania.........(A' test)

03/07 ganna ...............(Β' επιπεδου)

03/07 zwoula80 ..........(Β' επιπεδου)

05/07 maribell ............(επιβεβαιωση φυλου)

11/07 ioazon...............(Β' επιπεδου)

12/07 xrydim...............(υπερηχος)

12/07 polixenh ............(Β' επιπεδου)

15/07 elenaki1987........(Β' επιπεδου)

17/07 glykeritsa ...........(Β'επιπεδου)

26/07 xrydim ...............(Β'επιπεδου)

08/08 magdou_ ...........(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια!! Δεν αντεχω καθολου, πρηζονται τα ποδια μου και πονανε αφανταστα αμα ειμαι και ορθια!!!

καλημερα!! μην το συζητας για το πρηξιμο!!! με σαγιοναρες κυκλοφορω κανενα παπουτσι δεν μπαινει στο ποδι μου ιδιαιτερα απο το μεσημερι και μετα!!!

πηγα την κυριακη σε μια γαμο-βαφτιση και εβαλα τακουνια... δεν παει το μυαλο σας πως ηταν τα ποδια μου το απογευμα...

εγω κοριτσακια διαβαζω ασταματητα... βιβλια για γονεις για εγκυμοσυνες...


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Και εμείς γυρίσαμε σήμερα το πρωι κατευθείαν για δουλειά και μπορώ να πω οτι δυσκολεύομαι λιγο να περάσει η μέρα :)

Περάσαμε όμως πολύ ωραία αν και εγω μπάνιο δεν έκανα τελικά. Την επόμενη φορά.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να χουμε!! Μάλλον για τις περισσότερες είναι αργία η σημερινη μέρα εξού και η ησυχία! Να περνάτε όμορφα!

ζωούλα πέτυχες το ιδανικό: αγοράκι και κοριτσακι με την μία!Ευγε!!!!

μαγδού μην σε ανησυχει ο θυροειδής - ρυθμίζεται πολύ εύκολα! Όσο για τις κλωτσίτσες και εγώ ακομα τις περίμενω αν αυτό σε παρηγορεί... αλλά σημερα σκέφτηκα ότι ίσως ευθυνεται ο πρόσθιος πλακούντας που ακόμα δεν έχω ακούσει τον μπομπιράκο μου! άντε να δουμε!!

την καλημέρα μου σε όλες!

Ο πρόσθιος πλακούντας είναι σίγουρα ένα θέμα. Και εμένα πρόσθιος είναι και έτσι δεν καταλαβαίνω πάντα τις κινήσεις του μωρού.


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!!! Βλέπω όλες έχετε καταπληκτικά νεάκια!! Αγοράκι και κοριτσάκια μαζι..μπανάκια..διακοπούλες..κλωτσίτσες! ΤΕΛΕΙΑ!!!:lol::lol:

Εγώ μόλις γύρισα από μία απρογραμμάτιστη επίσκεψη στο γιατρό (το επόμενο κανονικό μου ραντεβού είναι στις 12.07) γιατί πέρασα το τελευταίο 2ημερο με έναν πολύ έντονο πόνο κάτω αριστερα..μέχρι που και το πόδι μου μούδιαζε και επίσης ενώ την προηγούμενη τετάρτη έφαγα κι εγώ επίσημα την πρώτη μου κα νο νι κό τα τη κλωτσιά, είχα να νιώσω το μικράκι μου από τότε..καταλαβαίνετε λοιπόν ότι είχα τρελαθεί από αγωνία μέχρι και ταχυκαρδία από το άγχος με έπιασε..τα μάζεψα λοιπόν πρωί πρωί και πήγα!

Ευτυχώς όλα καλά...κουνιότανε τόσο πολύ που ο γιατρός δεν μπορούσε να πιάσει την καρδούλα του!! :lol::lol: Μου είπε ο γιατρός είναι μικρούλι ακόμα το παιδάκι μου για να το "ακούω" συνέχεια, σε καμια βδομαδούλα μάλλον, όσο για τον πόνο μπορεί να πάτησε πάνω σε κανένα νεύρο και μου τον προκάλεσε, δεν είναι τπτ. Αυτά από εμένα...Τι ωραία μέρα που ξημέρωσε!!! Καλεμέρεεεεεεεεεεες μανούλες!!! :D:D:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα πόδια εμένα με πονανε πολύ..χθες πρήστηκαν κιόλας για πρώτη φορά μάλλον από τη ζέστη και επειδή καθόμουνα για 2 ωρες συνεχόμενα..μόλις σηκώθηκα και περπάτησα και ήπια νεράκι (αρκετό!!) ξεπρήστηκαν!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...