Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Γιατι μπάνια δεν κάνω,ειμαι Σπιτι κατα βάση ξαπλα,και βγαίνω μια φορα τη μέρα το βραδάκι για να κάνω μια βόλτα και να πιω ενα χυμό!ε δε το λες κ διακοπές! Η μονη διαφορα με το Σπιτι μας στα Γιαννενα ειναι πως εδω δε μαγειρευω και πως έρχεται περισσότερος κόσμος Σπιτι για παρέα!ειναι ολη η παρέα μας εδω για καλοκαίρι!

Και για αλλαγή σκηνικού καλά είναι όμως!!!


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρες!!!!!Πολλά και ωραία νέα βλέπω!!!Αχ εγώ πότε θα φάω την πρώτη μου κλοτσίτσα????????

Το πρωί πήγαμε στο γιατρό για υπέρηχο αλλά....πολύ ύπνο ρίχνει το παιδί μου...ήταν μπρούμυτα και είχε σταυροπόδι..μετά από κανένα 10λεπτο που το ταλαιπωρήσαμε ή μόνη κίνηση που έκανε ήταν να αλλάξει πόδι!Μας κούφανε!!!Οπότε δεν μπορέσμε να επιβεβαιώσουμε το φύλο...κατά τα άλλα όμως όλα καλά!!!Είμαστε 18 εκ. και 175 γρ. !!!

καλα μιλαμε ειναι θηριακι!!

Χθες είδαμε και εμείς τον μπομπιράκο μας!Εχει φτασει αισιως τα 360 γρ και ειναι ζωηρος! Προσπαθουσε ο γιατρός να πιασει σε πλάνο την μουριτσα του να μας την δώσει σε 3d αλλά δεν συνεργαστηκε ο μπαγασακος!Μόνο το πουλάκι του μας μοστραρε με καμάρι!!Άντρες!!!! Κλείσαμε και ραντεβού για την Β επιπέδου μας στις 16/07!!!αχ θα τον ξαναδω συντομα λοιπόν!

στα γενεθλια μου!!! :) με το καλοοοο!!

καλοφόρετα να ειναι!!!!:D:D:D

ευχαριστωωωωω...... ανυπομονω να ερθουν, να τα πιασω στα χερια μου.

Κοριτσια γυρίσαμε. Τελικά το ένστικτο της μάνας αλάνθαστο. 98% αγόρι και Β' επιπέδου θα την κάνουμε κανονικα σε βδομάδες. 1η Αυγούστου.

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, πολλα τα αγορακιααα!!!

Μπράβο ένστικτο!!!Όλα καλά ε???Εμείς Β' επιπέδου στις 12/8 ! ! ! ! ! ! ! ! !

με το καλο και εσεις!!

Να σας τα πω αναλυτικά. 98% μου είπε αγόρι γιατί το σωστο είπε είναι το φυλο να το λένε στη Β' επιπέδου που φαίνεται 100%. Αλλά είπε τι 98% τι 100% και γελασε. Από σήμερα ξεκινάμε 2 χαπακια σίδηρο τη μερα γιατί το παιδί τραβάει. Του είπα να μας ζυγησει και είπε ότι ξεκινάνε να ζυγηζουνε κανονικά από τη Β' επιπέδου και μετά. Τουλάχιστον λέει αυτός έτσι κάνει. Μου βρήκε λίγο χαμηλή πίεση και μου είπε να την παρακολουθω. 2 φορές τη βδομάδα μέτρημα την πίεση διαφορετικές ώρες. Η μεγάλη να μην ξεπερναει το 13 και η μικρή το 8. Του είπα ότι οι.εμετοί σταμάτησαν και πως κάνω σπάνια από κανέναν. Το στομάχι μου συνεχίζει το ίδιο όμως. Μου είπε ότι είναι ορμονικο και πως από δω και πέρα πολλά και μικρά γεύματα γιατί ανεβαινει και η μήτρα τώρα και θα αρχίσει να με πιέζει και αυτή. Του είπα πως το νιώθω αλλά όχι κάθε μερα και κου είπε πως είμαι τυχερή γιατί λίγες είναι αυτές που το νιώθουν από νωρίς και να μην αγχωθω αν δεν το νιώθω συνέχεια γιατί είναι μικρό ακόμη. Του είπα τα περιστατικά με την ακράτεια και γέλασε και είπε πως θα μου τα κάνει αυτά συνέχεια. Σκέφτομαι πως αφού κρατιέμαι τώρα με το ζόρι θα αρχίσω να φοράω πάνες για την ακράτεια γιατί δεν με βλέπω καλά! Και επανέλαβε αυτό που είπε στην αρχή ότι έχει μακριά άκρα και θα βγει ψηλό λέγοντας : "κοίτα κοίτα χέρια μακριά που έχει! Και ποδαρες! ". Δεν τον ρώτησα μήπως έχει να κάνει γιατί ο αντρουλης μου γεννήθηκε 52 εκατοστά και εγώ 51,5! Νομίζω σας τα είπα όλα αναλυτικά.

Εσείς πως είστε σήμερα; Εγώ είμαι με μια τάση για εμετό από το πρωί. Ελπίζω να κεινει μόνο.η.αναγούλα μέχρι το μεσημέρι. Α! Καμπύλη ζαχαρου θα κάνω άλλη μια τέλος Αυγούστου γιατί είπε ότι οι περισσότερες γυναίκες κάνουν διαβήτη το τελευταίο τρίμηνο. Αλλά αυτό το ξέραμε!

ουυυυυυυυυ.... Τελειααααααα!!!!!! με το καλο και η Β'.

Καλημερα στα κοριτσια! Ξεκινησανε και οι β επιπεδου βλεπω σιγα σιγα.Εμει θα κανουμε καπου αναμεσα απο 3-17/8 ,δεν μας εχει κλεισει ακομα ο γιατρος και θα μαθουμε επιτελους και τα φυλα μας.Τα εξανθηματα μου υποχωρησαν αρκετα , θα συνεχισω μερικες μερες τη θεραπεια ακομα και το πλαν λεει οτι 15/7 που εχω γιατρο θα του ζητησω να μου αλλαξει σιδηρο (μεχρι τοτε δεν θα παιρνω καθολου για να τον αποβαλλει τελειως ο οργανισμος μου).Αν και ο νεος σιδηρος μου φερει εξανθηματα τοτε σημαινει οτι δεν θα ξαναπαρω γιατι ο οργανισμος μου δεν τον αντεχει και προκαλει προβληματα.Θα πρεπει να βρουμε αλλο τροπο να παιρνω το σιδηρο.Ειπε ο γιατρος να μην αγχωνομαι και ολα τα θα βρουμε.Οποτε και εγω ηρεμησα και σχεδιαζω μπανακια στη θαλασσα.Να στρωσει βεβαια ακομα λιγο ο καιρος, νομιζω ειναι κρυα τωρα για μενα το νερο!

μπραβο βρε ανχελιτα.... να τρως κρεατακι κοκκινο!!! ;)εισαι βορεια;;; γιατι εδω σε εμας το νερο βραζει πλεον, και στο λεει καποια που καθε καλοκαιρι αν δεν μπει ο Αυγουστος δεν μπαινει στο νερο!! χχε

Μπράβο!!!! Πολύ ωραία... και εμείς κλείσαμε... φεύγουμε στις 22/7 για Νάξο (μας άφησε ο γιατρός). Πόσο τέλειο είναι να κανονίζεις διακοπές!!!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :-P:razz::-P

διακοπεεεεεεεεεες!!! για για για!!! ναν να ανα αναναναν!! χαχαχα

Επιτρέψτε μου να διαφωνισω εδώ. ο ττέλειο δεν ειναι να κλείνεις διακοπές. Το τελειο είναι όταν βρίσκεστε σ'αυτες!

ελα ρε γιατιιιιιι;;; εμενα μου αρεσει και η διαδικασια της προετοιμασιας, βαλιτσες, ψωνια κτλ!!! τρελαινομαι!!! :D

Γεια σας γεια σας!!! Ολο ευχάριστα διαβάζω!!υπερηχους,ψώνια,διακοπές!!!τελεια!!

Εμεις β επιπέδου 1/8,ελλη μαζι θα την κάνουμε!μονο που εγω θα μάθω τότε το φύλο!χιχι!!

Πολυξενη το f&f που πήρες ρούχα τι ειναι;;

Εμεις ειμαστε εδω και δέκα μέρες Λευκαδα και θα μείνουμε και άλλη μια εβδομαδα αλλα δεν το θεωρώ διακοπές..αλλα δεν πειράζει!του χρόνου με το μωρακι μας θα ευχαριστηθω και μπάνια και ολα!!

ειναι σαιτ με καταπλητικα ρουχα που ανεβασε η Ζαχαρουλα http://www.clothingattesco.com/

Λιακι με το καλο και η Β'!!! και οσο για τις διακοπες μην σκας και εγω καπως ετσι θα τις κανω!! ;)

Γιατι μπάνια δεν κάνω,ειμαι Σπιτι κατα βάση ξαπλα,και βγαίνω μια φορα τη μέρα το βραδάκι για να κάνω μια βόλτα και να πιω ενα χυμό!ε δε το λες κ διακοπές! Η μονη διαφορα με το Σπιτι μας στα Γιαννενα ειναι πως εδω δε μαγειρευω και πως έρχεται περισσότερος κόσμος Σπιτι για παρέα!ειναι ολη η παρέα μας εδω για καλοκαίρι!

Τουλαχιστον ΔΕΝ εισαι στο σπιτι σας... κατι ειναι και αυτο!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................ ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ...... ΠΗΤ 07/11/13 Αγορι

zwoula80 .............. ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι & Αγορι

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69............. ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ................ ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ................ ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13

Renita ................... ΠΗΤ 19/11/13 Αγορι

despina77............... ΠΗΤ 20/11/13 Αγορι

elenaki1987 ............ ΠΗΤ 20/11/13 Κοριτσι

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............... ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon ................... ΠΗΤ 23/11/13

xrydim ................... ΠΗΤ 26/11/13 Κοριτσι (μαλλον)

kokkinotrixa..............ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013................. ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 ................... ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι (μαλλον)

magdou_................. ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*.................... ΠΗΤ 10/12/13 Κοριτσι

anchelita ................ ΠΗΤ 12/12/13

maribell .................. ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 ................ ΠΗΤ 15/12/13 Αγορι

kellymania ............... ΠΗΤ 18/12/13

maira77 .................. ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 ............. ΠΗΤ 24/12/13

may23 .................... ΠΗΤ 25/12/13

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

10/07 kellymania ........(αμνιο)

11/07 ioazon...............(Β' επιπεδου)

12/07 xrydim...............(υπερηχος)

12/07 polixenh ............(Β' επιπεδου)

15/07 elenaki1987........(Β' επιπεδου)

15/07 vula ..................(Β' επιπεδου)

16/07 Renita ...............(Β' επιπεδου)

17/07 glykeritsa ..........(Β' επιπεδου)

18/07 christina123 .......(αμνιο)

26/07 xrydim ...............(Β'επιπεδου)

01/08 Ellie2013 ...........(Β' επιπεδου)

01/08 Lia 84 ...............(Β' επιπεδου)

08/08 magdou_ ...........(Β' επιπεδου)

12/08 maribell ............(Β' επιπεδου)

03-17/08 anchelita ......(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Εχω να σας κάνω μια ερώτηση. Εχω εδώ και δύο τρεις μέρες που σκέφτομαι τη γεννά και τρεμουν τα πόδια μου. Εχω αρχίσει να φοβάμαι για το αν θα καταφέρω. Είναι άλλη εδώ μέσα με τρελαμενες ορμόνες;


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Εχω να σας κάνω μια ερώτηση. Εχω εδώ και δύο τρεις μέρες που σκέφτομαι τη γεννά και τρεμουν τα πόδια μου. Εχω αρχίσει να φοβάμαι για το αν θα καταφέρω. Είναι άλλη εδώ μέσα με τρελαμενες ορμόνες;

Όλες φοβόμαστε! Ακόμα και αν δεν το σκεφτόμαστε συνέχεια.

Συζήτησε και με το γιατρό τι θα κάνετε: πχ αν θα κάνετε επισκληρήδιο κλπ

Πολλές φορές είναι πολύ καθησυχαστικό να τα συζητάς....


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχθές με ρώτησε ο άνδρας μου αν φοβάμαι... και απάντησα ότι απλά δεν το σκέφτομαι... Αλλά ίσως είναι ακόμα νωρίς για μένα. Αν αρχίσω και φουσκώνω περισσότερο προφανώς θα αρχίσω να το σκέφτομαι.

Το σημαντικό είναι να μην πιστέψετε ότι η καισαρική είναι πιο εύκολη από τον φυσιολογικό τοκετό, γιατί οι γιατροί για δικούς τους λόγους προτιμούν την καισαρική.


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχθές με ρώτησε ο άνδρας μου αν φοβάμαι... και απάντησα ότι απλά δεν το σκέφτομαι... Αλλά ίσως είναι ακόμα νωρίς για μένα. Αν αρχίσω και φουσκώνω περισσότερο προφανώς θα αρχίσω να το σκέφτομαι.

Το σημαντικό είναι να μην πιστέψετε ότι η καισαρική είναι πιο εύκολη από τον φυσιολογικό τοκετό, γιατί οι γιατροί για δικούς τους λόγους προτιμούν την καισαρική.

Εγώ διάλεξα γιατρό με κριτήριο να μην είναι "καισαρικάκιας"


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω φοβαμαι, αλλα οχι ακριβως ετσι οπως ακουγεται, ας πουμε πως ειναι ενας γλυκος φοβος !!! :D

Ιοαζον ευτυχως και εμενα ειναι του φυσιολογικου (εκτος απροοπτου)

Χριστινακι βαλε τικερακι να βλεπουμε ποσο εισαι!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Τι κάνουν οι κοιλίτσες σας?

Για τη γέννα σαν "παθούσα" (σημ. έκανα φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο) το μόνο που έχω να πω για να μην αγχώνεστε είναι πως το σώμα μας ξέρει ακριβώς τι να κάνει κ είμαστε "φτιαγμένες" γι'αυτό! Δεν είναι κ το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο αλλά αξίζει τον κόπο γιατί εκείνη την ώρα σκέφτεσαι μόνο το λουλουδάκι σου!!! ;);) Ειδικά αν έχετε πρόσβαση σε επισκληρίδιο, ακόμη καλύτερα! Μην αγχώνεστε καθόλου, one step at a time!

Υ.Γ.

Βγήκε κ το Ατεστ κ δεν είναι πολύ καλό άρα θα κάνω άμνιο :cry:

Πολυξένη όταν θα έχω ακριβή ημερομηνία θα ενημερώσω ;)

ΣΑΣ ΦΙΛΩ κ ΕΣΑΣ κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Τι κάνουν οι κοιλίτσες σας?

Για τη γέννα σαν "παθούσα" (σημ. έκανα φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο) το μόνο που έχω να πω για να μην αγχώνεστε είναι πως το σώμα μας ξέρει ακριβώς τι να κάνει κ είμαστε "φτιαγμένες" γι'αυτό! Δεν είναι κ το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο αλλά αξίζει τον κόπο γιατί εκείνη την ώρα σκέφτεσαι μόνο το λουλουδάκι σου!!! ;);) Ειδικά αν έχετε πρόσβαση σε επισκληρίδιο, ακόμη καλύτερα! Μην αγχώνεστε καθόλου, one step at a time!

Υ.Γ.

Βγήκε κ το Ατεστ κ δεν είναι πολύ καλό άρα θα κάνω άμνιο :cry:

Πολυξένη όταν θα έχω ακριβή ημερομηνία θα ενημερώσω ;)

ΣΑΣ ΦΙΛΩ κ ΕΣΑΣ κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!

Μην αγχώνεσαι!

Ένα υγιές μπεμπέ να 'χεις!!!!!


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καταρχάς και εμένα ο γιατρός μου είναι κατά της καισαρικης. Εγώ όμως θα γεννήσω με τον εφημερεύον στο νοσοκομείο. Είναι 2 γιατροί που είναι καλοί γιατροί. Για την επισκληριδιο εχω ψάξει και δεν θέλω να κάνω. Αν δεν υπάρξει κάποιο πρόβλημα θα γεννήσω όπως θέλω. Φυσιολογικα χβρις επισκληριδιο. Δεν είναι ο φόβος για το αν αντέξω τους πόνους αλλά για το αν θα πάνε όλα καλά. Για το παιδί μου και για μένα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

Βγήκε κ το Ατεστ κ δεν είναι πολύ καλό άρα θα κάνω άμνιο :cry:

Πολυξένη όταν θα έχω ακριβή ημερομηνία θα ενημερώσω ;)

Εμένα ο γιατρός μου είπε να την κάνω την 17 εβδομάδα... Μου είπε ότι είναι το νωρίτερο δυνατό, οπότε φαντάζομαι και εσένα σε 1-2 βδομάδες θα σου δώσει ημερομηνία. Καλά αποτελέσματα.


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου είπε να την κάνω την 17 εβδομάδα... Μου είπε ότι είναι το νωρίτερο δυνατό, οπότε φαντάζομαι και εσένα σε 1-2 βδομάδες θα σου δώσει ημερομηνία. Καλά αποτελέσματα.

Την Τετάρτη θα την κάνω, 17η εβδομάδα ακριβώς θα'μαι. Αλλά μου είπε ότι μπορώ κ από 16 κ μετά. Τελικά ο κάθε γιατρός λέει κι άλλα. Θα σας πω νεώτερα όταν έχω :rolleyes:

Πολυξένη βάλε με pls ;)

amnio 10.7


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Τι κάνουν οι κοιλίτσες σας?

Για τη γέννα σαν "παθούσα" (σημ. έκανα φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο) το μόνο που έχω να πω για να μην αγχώνεστε είναι πως το σώμα μας ξέρει ακριβώς τι να κάνει κ είμαστε "φτιαγμένες" γι'αυτό! Δεν είναι κ το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο αλλά αξίζει τον κόπο γιατί εκείνη την ώρα σκέφτεσαι μόνο το λουλουδάκι σου!!! ;);) Ειδικά αν έχετε πρόσβαση σε επισκληρίδιο, ακόμη καλύτερα! Μην αγχώνεστε καθόλου, one step at a time!

Υ.Γ.

Βγήκε κ το Ατεστ κ δεν είναι πολύ καλό άρα θα κάνω άμνιο :cry:

Πολυξένη όταν θα έχω ακριβή ημερομηνία θα ενημερώσω ;)

ΣΑΣ ΦΙΛΩ κ ΕΣΑΣ κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!

ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...