Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η οικονομ μου είχε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις (πρωτεΐνη c,s , αντιπηκτικό λύκου,καρδιολογική,  αντί θρόμβινη) και βάσει αυτών και του ιστορικού μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να κάνω τον γονιδιακό έλεγχο για τις μεταλλάξεις. Το ίδιο είπε κ ο γυναικολόγος και εγω τώρα επέμενα και μου τις έδωσε και ενώ όλα είναι καλά βγήκε το PAI-1. Φφφ φοβάμαι κορίτσια μήπως έχει γίνει ήδη κάτι κακό 

      Άρα αυτές που μας κάνει η οικονομ δεν είναι όλες για την θρόμβο φιλία;; Γιατί αγχώθηκα 

      Μην αγχώνεσαι γιατι απο όσο έχω διαβάσει κάποιες κοπέλες της ξεκινούν μετά τη πρώτη τρίμηνο όλα καλά θα πάνε 

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!!! Αυτό το F&F πόσο τέλεια πράγματα έχει??? Αλλά πως παραγγέλνεις? Με αντικαταβολή είναι??? Δεν λέει όμως ότι τα στέλνουν Ελλάδα... :( Ας με διαφωτίσει κάποια!!!

Φαντάζομαι με πιστωτική πληρώνεις

Παραγγέλνεις από το eshop τους, όπως σε κάθε άλλο eshop


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις μου ηρθαν τα ρουχα απο F&F...... κοριτσια ειναι τελεια!!! :D απο ποιοτητα δεν το συζητω, ειναι 100% βαμβακι και πολυ μικροσκοπικουλια μωρεεεεεε!!!! αυριο θα παω να αγορασω και απορρυπαντικα κτλ να τα ετοιμασω σιγα σιγα....!!!! Δεν το πιστευω ποσο ομορφα ειναι.....!!! κλαιω!!! :tongue:

με πιστωτικη τα πληρωσα και ολα καλα!! :D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθαν τα ρουχα απο F&F...... κοριτσια ειναι τελεια!!! :D απο ποιοτητα δεν το συζητω, ειναι 100% βαμβακι και πολυ μικροσκοπικουλια μωρεεεεεε!!!! αυριο θα παω να αγορασω και απορρυπαντικα κτλ να τα ετοιμασω σιγα σιγα....!!!! Δεν το πιστευω ποσο ομορφα ειναι.....!!! κλαιω!!! :tongue:

με πιστωτικη τα πληρωσα και ολα καλα!! :D:D

Νωρίς δεν είναι να αρχίσεις να πλένεις;

Δεν περιμένεις να αγοράσεις και τίποτα άλλο να τα βάλεις όλα μαζί στο πλυντήριο;;;


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια!! αρχισατε τα ψωνια βλεπω και ζηλευω!! θελω κι εγω αλλα ειπα να περιμανω ενα μηνα την β επιπεδου να ειμαι σιγουρη για το φυλλο. το μωρακι μου ειναι καλα το νιωθω που κανει τις κωλοτουμπες του καθε μερα, και ανυπομονω για τις κλωτσιες του αλλα ο μπαμπας του εχει τρελαθει!! ολο το παρακαλαει να του χωσει καμια κλωτσια κι αυτο τιποτα...

η ψυχολογια μου πεφτει πολυ ρε κοριτσια με τα κιλα... εκανα πολυ κοπο να χασω τα πολλα πολλα παραπανω που ειχα και τωρα βλεπω να γυριζω εκει... εχω παρει αισιως 8 κιλα με πολυ προσεκτικη διατροφη ο ενδοκρινολογος ολο μου αλλαζει το χαπι γιατι μεσα σε 1,5 βδομαδα πηρα 2 κιλα και δεν εχω ρουχα να βαλω, δεν νιωθω καν ομορφη και δεν θελω να βγαινω απο το σπιτι... ισως οταν φαω την κλωτσια να μην με νοιαζει πια και να μην το ξανασκεφτω αλλα...

ξερω οτι ειναι κουτο ενα πλασματακι μεγαλωνει μεσα μου και ειμαι πολυ περηφανη γι αυτο, αλλα δεν μπορω να ελεγξω την ψυχολογια μου...

christina kellymania σας ευχομαι τελεια αποτελεσματα!! ολες κανουμε οτι χρειαζεται για το μωρακι μας...

σας φιλω ολες...


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νωρίς δεν είναι να αρχίσεις να πλένεις;

Δεν περιμένεις να αγοράσεις και τίποτα άλλο να τα βάλεις όλα μαζί στο πλυντήριο;;;

καλε δεν χωρανε.. ειναι ηδη 2 πλυντηρια αυτα!!! :D

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια!! αρχισατε τα ψωνια βλεπω και ζηλευω!! θελω κι εγω αλλα ειπα να περιμανω ενα μηνα την β επιπεδου να ειμαι σιγουρη για το φυλλο. το μωρακι μου ειναι καλα το νιωθω που κανει τις κωλοτουμπες του καθε μερα, και ανυπομονω για τις κλωτσιες του αλλα ο μπαμπας του εχει τρελαθει!! ολο το παρακαλαει να του χωσει καμια κλωτσια κι αυτο τιποτα...

η ψυχολογια μου πεφτει πολυ ρε κοριτσια με τα κιλα... εκανα πολυ κοπο να χασω τα πολλα πολλα παραπανω που ειχα και τωρα βλεπω να γυριζω εκει... εχω παρει αισιως 8 κιλα με πολυ προσεκτικη διατροφη ο ενδοκρινολογος ολο μου αλλαζει το χαπι γιατι μεσα σε 1,5 βδομαδα πηρα 2 κιλα και δεν εχω ρουχα να βαλω, δεν νιωθω καν ομορφη και δεν θελω να βγαινω απο το σπιτι... ισως οταν φαω την κλωτσια να μην με νοιαζει πια και να μην το ξανασκεφτω αλλα...

ξερω οτι ειναι κουτο ενα πλασματακι μεγαλωνει μεσα μου και ειμαι πολυ περηφανη γι αυτο, αλλα δεν μπορω να ελεγξω την ψυχολογια μου...

christina kellymania σας ευχομαι τελεια αποτελεσματα!! ολες κανουμε οτι χρειαζεται για το μωρακι μας...

σας φιλω ολες...

ποσο σε καταλαβαινω... προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα δεν αντεχω καθε φορα που ανεβαινω στην ζυγαρια... και παρολου που ο γατρος μου ειναι πολυ αυστηρος γι'αυτον χεστηκα, ο αντρας μου ειναι το προβλημα που τσακωνομαστε συνεχεια και με κανει να στενοχωριεμαι πολυ... ετοιμη να σκασω ειμαι!!! Δεν μπορω να φαω τιποτα, χωρις τυψεις και ενοχες και 2 ματια καρφωμενα σε καθε μπουκια μου!! Πολυ ασχημο πραγμα!!! ειμαι +5 κιλα και δεν του εχω πει τιποτα... νομιζει πως ειμαι ακομα στα +3 απο την τελευταια επισκεψη στον γιατρο.... δεν τολμαω να του το πω... ξερω ποια θα ειναι η αντιδραση του και φοβαμαι! :cry:


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε δεν χωρανε.. ειναι ηδη 2 πλυντηρια αυτα!!! :D

ποσο σε καταλαβαινω... προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλα δεν αντεχω καθε φορα που ανεβαινω στην ζυγαρια... και παρολου που ο γατρος μου ειναι πολυ αυστηρος γι'αυτον χεστηκα, ο αντρας μου ειναι το προβλημα που τσακωνομαστε συνεχεια και με κανει να στενοχωριεμαι πολυ... ετοιμη να σκασω ειμαι!!! Δεν μπορω να φαω τιποτα, χωρις τυψεις και ενοχες και 2 ματια καρφωμενα σε καθε μπουκια μου!! Πολυ ασχημο πραγμα!!! ειμαι +5 κιλα και δεν του εχω πει τιποτα... νομιζει πως ειμαι ακομα στα +3 απο την τελευταια επισκεψη στον γιατρο.... δεν τολμαω να του το πω... ξερω ποια θα ειναι η αντιδραση του και φοβαμαι! :cry:

καλα για το γιατρο ουτε λογος δεν με νοιαζει τι λεει, με νοιαζει που θελει ο αντρας μου να βγουμε μια βολτα και φοραω οτι μου κανει καμια φαρδια μπλουζα δηλαδη και κολαν και με κοιταει και λεει: δεν σου κανει τιποτε αλλο ε? οχι για να με κατηγορησει, αλλα σιγουρα του ερχονται κι εκεινου εικονες απο το παρελθον... και τι μανια εχουν ολες να ρωτανε αν πηραμε κιλα??? αντι να ρωτανε αν κλωτσαει αν ειμαστε καλα το πρωτο πραγμα που λενε "πηρες κιλα?" αι σιχτιρ δηλαδη!!!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθαν τα ρουχα απο F&F...... κοριτσια ειναι τελεια!!! :D απο ποιοτητα δεν το συζητω, ειναι 100% βαμβακι και πολυ μικροσκοπικουλια μωρεεεεεε!!!! αυριο θα παω να αγορασω και απορρυπαντικα κτλ να τα ετοιμασω σιγα σιγα....!!!! Δεν το πιστευω ποσο ομορφα ειναι.....!!! κλαιω!!! :tongue:

με πιστωτικη τα πληρωσα και ολα καλα!! :D:D

Πω πω πω! ! ! Ζηλεύουμε! Ζηλεύουμε! Με το καλό να τα χαρείς επάνω στον μπεμπούλη σου!!!!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα για το γιατρο ουτε λογος δεν με νοιαζει τι λεει, με νοιαζει που θελει ο αντρας μου να βγουμε μια βολτα και φοραω οτι μου κανει καμια φαρδια μπλουζα δηλαδη και κολαν και με κοιταει και λεει: δεν σου κανει τιποτε αλλο ε? οχι για να με κατηγορησει, αλλα σιγουρα του ερχονται κι εκεινου εικονες απο το παρελθον... και τι μανια εχουν ολες να ρωτανε αν πηραμε κιλα??? αντι να ρωτανε αν κλωτσαει αν ειμαστε καλα το πρωτο πραγμα που λενε "πηρες κιλα?" αι σιχτιρ δηλαδη!!!

ναι ρε παιδι μου... τι κολλημα ειναι αυτο.. εγω τους απανταω "οσα πρεπει" και το ληγω εκει!!! οσο για τα ρουχα μην το συζητας...

Πω πω πω! ! ! Ζηλεύουμε! Ζηλεύουμε! Με το καλό να τα χαρείς επάνω στον μπεμπούλη σου!!!!

ευχαριστω πολυ... ανυπομονω σαν τρελη... ειναι πανεμορφα!!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σας πληγώσω έχω πάρει μόνο 800 γραμμάρια!

Δεν ξέρω πώς τα έχω καταφέρει. Τρώω αρκετά και συχνά.

Έχω κόψει τα πολλά γλυκά, τους ξηρούς καρπούς, το φαγητό έξω και το delivery. Μόνο αυτή είναι η αλλαγή.

Αφού αγόρασα από το H&M stretch φούστα εγκυμοσύνης και την έβαλα με stretch μπλούζα εγκυμοσύνης από το Premaman!!!!

καλε δεν χωρανε.. ειναι ηδη 2 πλυντηρια αυτα!!! :D

Πόσα πήρες, ω ρε;;;;

Και τι ρουχαλάκια; Είδος-ποσότητα;


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...