Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Aangelika8 είπε:

      Να ρωτήσω κ εγώ κορίτσια πόσο είναι το κόστος των εξετάσεων θρομβοφιλιας? Μόνο αυτές δεν έχω κάνει κ είπαμε με το γιατρό εφόσον έχουμε υγιης βλαστοκυστη στον προεμφυτευτικο, πριν την εμβρυομεταφορα να γίνει κ αυτός ο έλεγχος... Βέβαια στις τελευταίες εμβρυομεταφορες έκανα προληπτικά κ αντιπηκτικες. 

      οι περισσότερες από αυτές δεν γράφονται. Εμένα όλο το πακέτο κόστισε γύρω στα 300..

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts

Αλλά από την άλλη δεν θα μπορούσα και να μη δουλεύω και να είμαι όλα μέρα σπίτι...

Είμαι τρελή το ξέρω... γιατρέ μου είναι σοβαρο??? :lol:

Όχι, παιδί μου!!!

Είσαι μια φυσιολογική εργαζόμενη-γυναίκα-μαμά που όταν δεν δουλεύει θέλει να κάθεται στο σπίτι και όταν καθεται στο σπίτι για μεγάλωμα παιδιών θέλει να βγει στην αγορά εργασίας!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτό ακριβώς!! 'Οσο ήμουν στο σπίτι με άδεια τοκετού, στους 2 μήνες πάνω άρχισα να χτυπάω πυράκια!! Βιαζόμουν να γυρίσω στη δουλειά. Τώρα που δουλεύω, ονειρεύομαι τα οικοκυρικά... Ωραία πράματα...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα ήθελα μάλλον να δουλεύω από χόμπι... Όοοοοποτε θέλω να πηγαίνω, όποτε θέλω να κάθομαι! Ζητάω πολλά?????

(Αλλά δεν με λένε Ωνάση αλλά Παναγιωτίδου...)


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα ήθελα μάλλον να δουλεύω από χόμπι... Όοοοοποτε θέλω να πηγαίνω, όποτε θέλω να κάθομαι! Ζητάω πολλά?????

(Αλλά δεν με λένε Ωνάση αλλά Παναγιωτίδου...)

Είσαι μέσα στο μυαλό μου!!!!! Κι εγώ μια από τα ίδια, να πάρει η ευχή!:tongue:

Πώς θα μπορούσε να το εξηγήσει αυτό άραγε ένας ψυχολόγος;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να σου πω... πάντως μάλλον μαζί μου θα δούλευε υπερωρίες... :lol:

:D:D:D Καλόοοοο!!!!

Τι δουλειά κάνεις; Εγώ είμαι καθηγήτρια σε Γυμνάσιο.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kι ήθελα να δω και το lost απόψε... καλά, lost in dreams θα δω με τέτοια κούραση... και το φαϊ ακόμα να γίνει!!! Επίτηδες το κάνει! Και δεινόσαυρο να μαγείρευα θα είχε γίνει λάσπη τόση ώρα!!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ψήθηκε το κοκκινιστό μου... Παω να προσπαθήσω να δω lost... σας φιλώ κοριτσάκια μου... καλό βράδυ!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Για το στεγνωτήριο που λέγατε...όταν ήμουν 6 μήνες στην Σκωτία ήταν ο μαναδικός τρόπος να στεγνώνουμε τα ρούχα...αναγκαστικά το χρησιμοποιούσα. Όμως χαλούσανε πολύ τα ρούχα, ειδικά τα μάλλινα και τα χνουδωτά...άσε που βγαίνανε πολυ τσαλακωμένα...τι να πω, τώρα ίσως να έχουν εξελιχθεί τα μοντέλα...:rolleyes:

Καλησπέρα και άλλη μια εδώ που τα κάνει όλα και συμφέρει και έχω και στεγνωτήριο. Ας σας κάνω ένα σεμινάριο: To στεγνωτήριο είναι ιδανικό για τις πετσέτες τα σεντόνια και όλα αυτά τα μεγάλα που αργούν να στεγνώσουν, φούτερ, φορμάκια των μωρών κτλ. Επίσης τα σύγχρονα στεγνωτήρια έχουν συνήθως και πρόγραμμα για ευαίσθητα που δεν τα στεγνώνει μέχρι τέλους για να μην τα παραταλαιπωρήσει. Εγώ παρόλ΄αυτά όταν βγάζω τα ρούχα από το πλυντήριο τα ξεχωρίζω σε αυτά που μπαίνουν στεγνωτήριο και σε εκείνα που δεν μπαίνουν. Οπότε πλέον απλώνω στην απλώστρα μόνο τις κάλτσες και τα εσώρουχά μας, μάλλινα, lycra ή ακριβά κομμάτια για να μην ταλαιπωρούνται άδικα. Όλα τα άλλα στεγνωτήριο! Το δικό μου το είχα πάρει πριν χρόνια από το mediamarkt γύρω στα 300€. Λογικά θα έχουν πέσει και άλλο οι τιμές. Πάντως είναι σημαντικό να είναι ενεργιακής κλάσης Α.Α, και δεν θέλει να βάζουμε πολλά μαζί ίσως για αυτό να έβγαιναν τσαλακωμένα...Καληνύχτα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επιτέλους ψήθηκε το κοκκινιστό μου... Παω να προσπαθήσω να δω lost... σας φιλώ κοριτσάκια μου... καλό βράδυ!

Νικολέτα να σε βάλω και σε μια πιο φτηνή σκέψη! Χύτρα! κοκκινιστό έτοιμο σε 30 λεπτά ! Να το τσιμπάς και να λιώνει!

Όσο για τη δουλειά να χαίρεσαι που ''κινείται'' με αυτά που γίνονται με την παλιοκρίση και και τα κολομέτρα.Εγώ όλο γκρίνια ακούω στο γραφείο. Τύπου : ούτε τηλέφωνο δεν χτυπάει, και πάμε την κλείσουμε , και τι καθόμαστε, και τί κάνουμε τώρα...Όχι οτι άλλαξε κάτι στη δουλειά , να'χαμε να λέγαμε! Και το στομάχι μου κόμπος όπως καταλαβαίνετε!

Εγώ όταν γέννησα ήθελα απο την πρώτη βδομάδα να γυρίσω στη δουλειά. ¨ημουν όλη μέρα με τις μπιτζάμες, άντε φόρμες στην καλύτερη και τα μαλλιά πιασμένα . Ενιωθα εγκλωβισμένη! Υπήρχαν ώρες που έβαζα και τα κλάματα. Μετά όταν ήταν να επιστρέψω μετά απο 10 μήνες καθησιό μου κακοφάνηκε. Τώρα είμαι και εγώ σε φάση που δεν ξέρω τι θέλω!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα viki μου, απ' το γραφείο πια! Άσε, όντως δεν ξέρω τι θέλω... Κι έχω να κάνω και δημιουργικό σήμερα και είμαι όλο όρεξη και έμπνευση, τι να σου πω!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα viki μου, απ' το γραφείο πια! Άσε, όντως δεν ξέρω τι θέλω... Κι έχω να κάνω και δημιουργικό σήμερα και είμαι όλο όρεξη και έμπνευση, τι να σου πω!!

Καλημέρα κορίτσια, παρούσα κι εγώ τώρα που σας ανακάλυψα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...