Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

Μανουλες Νοεμβριου - Δεκεμβριου 2013


Ellie2013

Recommended Posts

Γεια σας! Οι δύο τελευταιοι μήνες του 2013 ας έρθουν εδώ! Λοιπόν ειμαι η Έλλη με ΠΗΤ 2 Δεκεμβριου. Σήμερα έμαθα ότι είμαι εγγυος 5 εβδομάδων. Είναι το πρώτο μου παιδάκι το οποίο με πεδεψε λίγο αλλά τα καταφέραμε. Και το λατρεύω..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν είσαι μονη! Καλησπέρα. Ελπίζω να μαζευτουμε περισσότερες μέλλουσες μανουλες!!! Είμαι η Δήμητρα με ΠΗΤ 9 Νοεμβρίου ειναι το πρωτο μου και το άγχος φτανει στα σύννεφα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Οι δύο τελευταιοι μήνες του 2013 ας έρθουν εδώ! Λοιπόν ειμαι η Έλλη με ΠΗΤ 2 Δεκεμβριου. Σήμερα έμαθα ότι είμαι εγγυος 5 εβδομάδων. Είναι το πρώτο μου παιδάκι το οποίο με πεδεψε λίγο αλλά τα καταφέραμε. Και το λατρεύω..

Ελλη μου με το καλο στο μωρακι σου!!! Ελα στο καφε Νοεμβριου ειμαστε μαζεμενες εκει!!!! :D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Δήμητρα! Έκανες ποδαρικό στο θεματάκι! Να σε ρωτήσω κάτι; το ένστικτο σου τι σου λέει; Θα ειναι αγοράκι η κοριτσάκι;

Αν μου επιτρεπεις να απαντησω, ο αντρας μου ειναι σιγουρος πως ειναι κοριτσι, εγω δεν ξερω, δεν νιωθω κατι, απλα θελω αγορι!!! :D εσυ;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ellie και εσυ πρωταπριλια το έμαθες;

Εμείς πρωταπριλιατικα μάθαμε την ωραιότερη αλήθεια!

Αν και 3 μερες πριν την καθυστέρηση το τεστάκι έδειξε έγκυος 1-2!

Προσπαθούσαμε πολυ καιρο αλλα ΕΚΕΙ που είπαμε πως δεν εχουμε άλλη ελπίδα και ξεκινήσαμε τις εξετάσεις, έμεινα έγκυος!

Σύμφωνα με την ωορρηξια μου η ΠΗΤ ειναι στις 10.12 στα γενέθλια μου!!!

Αν και δύσκολο να το πετύχεις, στα γενέθλια μου θα εχω το μωράκι μου μαζι μου σίγουρα!

Έχεις βρει ήδη γιατρό;


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαι κι εγω εδω!! την πεμπτη θα δω γιατρο αλλα ειμαι 3 εβδομαδων οποτε ειμαστε κοντα!! να ειχα ενα κοριτσακι!!!

με το καλο κουκλα μου , να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Ελα στο καφε Νοεμβριου, ειμαστε μαζεμενες και του Δεκεμβριου!!! :D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξέρω σίγουρα χτες είχα θετικά τεστ και σήμερα περιμένω την χοριακή μου! ΠΗΤ 15/12 μακάρι θα είναι τα πιο όμορφα χριστούγεννα!!!

με το καλο κοπελα μου!!ελα διπλα στο καφε νοεμβριου, εχουμε μαζευτει εκει ολες!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπερααα και εγώ περιμένω τον μπέμπη μου αυτές τις μέρες έχω ΠΗΤ 15/12 και έχω τρομερό άγχος...γέννησε κάποια από εσάς?εμένα o μπέμπης είναι πολύ αδύνατος 2500 έδειξε σήμερα o υπέρηχος..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...