Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

μαμάδες από Ν.Μάκρη,Ραφήνα, Μαραθώνα;


Recommended Posts

περιμένουμε λοιπόν να δούμε αναταπόκριση και από τις υπόλοιπες.

θα μπω στο καφέ αύριο μεσημέρι κ να ανταλλάξουμε κ τηλέφωνα


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μήπως ξέρετε καποιον καλό παιδότοπο στις περιοχές μας; θέλω να κάνω πάρτι γενεθλίων στην κόρη μου και δεν βρίσκω κάποιον καλό. βοήθεια...

Εχει έναν πολύ καλό παιδότοπο στα Σπάτα! Είναι καινούργιο κτήριο 3όροφο και εχει 1 όροφο για παιδότοπο και 1 όροφο για παιδικό πάρτι;);)!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει έναν πολύ καλό παιδότοπο στα Σπάτα! Είναι καινούργιο κτήριο 3όροφο και εχει 1 όροφο για παιδότοπο και 1 όροφο για παιδικό πάρτι;);)!!

μήπως μπορείς να μου πεις το όνομά του ή αν έχεις τηλέφωνο? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 10 months later...

Καλησπέρα σας κορίτσια. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και, ψάχνοντας για άλλες μανούλες στην περιοχή μου, βρήκα αυτό το θέμα και γράφτηκα με την ελπίδα να σας γνωρίσω και να φτιάξουμε ίσως μια παρεούλα, ένα playgroup για να συναντιώνται τα ζουζούνια μας. Εχω έναν μπέμπη 9 μηνών και μένουμε Μαραθώνα. Εσείς? Καμία εκεί έξω?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 8 months later...

Kαλησπερα ειμαι η Μαρια και μενω παλαια Λουτσα-Αρτεμιδα κοντα στο club palazzo και εχω ενα αγορακι 22 μηνων!! Εκει εχει και μια παιδικη χαρα που πηγαινουμε οταν ειναι καλος ο καιρος

Ακομα παμε και στο κολυμβητηριο της Ραφηνας που εχει παιδικη χαρα υπεροχο πευκοφυτο περιβαλλον και καφε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...