Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Να σας πώ και γω καμώματα να γελάσετε!!

Τη μπουμπού μου την έπιασα χτες να φιλάει έναν ηθοποιό πάνω στο εξώφυλλο ενός dvd!! από 5 που έχει πάνω διάλεξε τον κούκλο και έσκυβε και έκανε "μα" τρείς φορές!!!!

Ο μπέμπης δε όποτε πάει σε απαγορευμένο μέρος με κοιτάει και μου κουνάει το δάχτυλο!! No no!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα!!!ειδες τα καθικακια που καταλαβαινουν!!!no no αλλα πηγαινουν!!!εμεις κουναμε το κεφαλι και καλα ποτε ποτε αλλα θα κλεψω και το δικο σου γιατι μου αρεσε!

καλα πως της ηρθε να τον φιλησει?!της γυαλισε λες?τουλαχιστον εχει γουστο το κοριτσι!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites

νουνου να σου θυμισω οτι η διακοσμηση του σπιτιου θυμιζει (η ετσι θα ηθελα τουλαχιστον)καστρο.οποτε δεν μπορουν να καταστρεψουν τιποτα.ο,τι χαλασουν θα το κανουν να φαινεται ακομη πιο παλιο δηλαδη ακομη καλυτερα!!!

ο μικρος σημερα βαλθηκε να σφουγγαρισει μεχρι που εριξε το σταθερο τηλεφωνο στον κουβα και ησυχασε.η μικρη αποφασισε να βγαλει ολα τα στρινγκακια της μανουλας απο το κομοδινο και φορεσε και δυο στο κεφαλι!!!εννοειται οτι υπαρχουν ντοκουμεντα για ολα αυτα!!!

Βικτόρια Μπέκαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το έχω διαβάσει σε συνέντευξή της!!! Όταν κάνει δουλειές στο σπίτι εξακολουθεί να είναι αντισυμβατική, για να μην πλήτει ακόμη και με τις πιο βαρετές! Για παράδειγμα, όταν θέλει να μαζέψει τα μαλλιά, για να σφουγγαρίσει, αντί να βάλει ένα κοκκαλάκι, για να τα συγκρατήσει, βάζει ένα στρινγκ!!!!!!!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

χα χα χα!!!ειδες τα καθικακια που καταλαβαινουν!!!no no αλλα πηγαινουν!!!εμεις κουναμε το κεφαλι και καλα ποτε ποτε αλλα θα κλεψω και το δικο σου γιατι μου αρεσε!

καλα πως της ηρθε να τον φιλησει?!της γυαλισε λες?τουλαχιστον εχει γουστο το κοριτσι!!!

πές μου εσύ? έχει γούστο η μικρή μου δεν έχω παράπονααυτόν φίλαγε http://www.google.gr/search?q=flyboys&hl=el&client=firefox-a&hs=IuM&rls=org.mozilla:el:official&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=68BcTrTKCYnNhAe75vnyAw&ved=0CEwQsAQ&biw=1408&bih=560

Πάντως φιλιούνται και μεταξύ τους και γελάω πολύ!!

Τα γενέθλια μας όντως πλησιάζουν και δεν ξέρω τι να κάνω!! θα ήθελα να κάναμε διδυμογενέθλια αλλά που θα χωρέσουμε όλοι την τρελάρα μου!!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έχω λίγο μαζεμένους! Μόνο στην εξοχή ξεσάλωσαν, στην αυλή. Αλλά και πάλι τους είχα από κοντά. Ας πούμε, σε όλο το σπίτι, χύμα, δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμη. Τους άφησα στην κουζίνα του εξοχικού και από τη συγκίνηση πιάστηκαν και οι δύο από την ηλεκτρική κουζίνα, άνοιξε η πόρτα του φούρνου και έσκασαν κάτω και οι δύο και είχαμε δράματα!!!!

Αλλά, γενικά, παίζουν σε πολύ συγκεκριμένα σημεία. Μαντρωμένο σαλόνι και υπνοδωμάτιό τους!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαιρετω σας!

τι ωραια που τα λετε!

εμεις κοιμηθηκαμε αστατα κ με συναχι κ τα πηρα κ τα δυο μαζι μου γιατι καποια στιγμη ξυπνησαν κ εκλαιγαν πολυυυυ...

σημερα οκ απο διαθεση κτλ αλλα το συναχι καλα κρατει...να ναι ιωση..??

χαχα witch ωραια η μικρη!!επισης χαιρομαι που καποτε απλως ειχες βιαστει να γραψεις..

κ εμεις αλονιζουμε στο σπιτι, αλλα ειμαι κ εγω απο πισω..

απο προστασια-ασφαλεια γωνιες κτλ εχετε κανει??εγω μπα..ειναι ψιλομινιμαλ το σπιτι, αλλα κ σ αυτα που υπαρχουν που να πρωτοβαλω? πρεπει ομως.........

παντως για πιο ελεγχομενο παιχνιδι, μετεφερα το αφρωδες πατωμα απ το σαλονι στο δωματιο τους, διοτι μονο σ αυτο δεν καθονται οταν ειναι εκει..σκαρφαλωνουν τον αλλοτε οχυρο-καναπε κ φευγουν..

nunuki η κορη σου ειναι σουρτουκι!!!

agorakia μα πως???απο τωρα βγαινει απ την κουνια?????


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

ε δεν εχει κι αδικο το κοριτσι νου μου!!!μια χαρα θα χωρεσετε μεσα εξω παντου!ποσοι λες να ειστε?

βικτορια ε?το κοριτσι μου!το ξερα οτι θα βγει με σωστο χαρακτηρα αυτο το παιδι.πουτανιαρικο σαν τον μπαμπα του!

agorakia μερα με τη μερα θα ανακαλυπτεις οτι δεν λειτουργει και κατι απο αυτα που μεχρι τωρα τα περιοριζες.οτι θα πεσουν ειναι σιγουρο.αλλα θα μαθουν και δεν θα πεφτουν για παντα!!!εκτος αν μοιασουν στη θεια witch!!!:tongue:

στην αρχη για παραδειγμα φοβομουν να μην πιασουν τα δαχτυλα τους στα συρταρι ωσπου τα αφησα να τα πιασουν(ελεγχομενο ατυχημα:rolleyes:) και απο τοτε δεν το ξαναεπαθαν.οπως και επεφταν οταν ανοιγαν τα συρταρια αλλα τωρα ξερουν και κανουν και ενα βημα πισω.μην τα μαντρωνεις υπερβολικα γιατι οταν θα τα αμολησεις θα παθουν αμοκ σαν τα θηριακια που βλεπεις στους παιδοτοπους


age.png
Link to comment
Share on other sites

mufaki μου ευτυχως ηρθαν οι διακοπες την ωρα που επρεπε και τη γλιτωσαμε.τωρα ομως δεν εχει τετοια γιατι κανονισα την πορεια μου.εκλεισα ηδη ξενοδοχειο για την εβδομαδα των χριστουγεννων και τωρα μολις κοιτουσα ξενοδοχειο για πορταρια για το 3ημερο 28ης οκτωβριου.οσοι πιστοι ακολουθηστε μας!!!

διακοπες και ξεκουραση μας λειπει?αυτο και θα κανουμε.σιγα μην χαλασω τις ζωουλες μας για τα κωλοευρω που αλλιως θα μας τα φανε οι δικηγοροι.αι σιχτηρ δεν ξερω και πως γραφεται!


age.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω μα τι σκανδαλιάρικα που είναι τα διδυμάκια μας!!!

Και τα δικά μου παίζουν, μαλώνουν, σκαρφαλώνουν....δεν τα προλαβαίνω....

Έχει πλάκα όταν κρατάει ο Κοσμάς ένα παιχνίδι και πάει ο Bill να του το πάρει και το κρύβει πίσω του, σηκώνει και το δάχτυλο και φωνάζει No no no!! :) :) :)

Έχουμε και κάτι πλαστικά παιχνίδια τα οποία βάζουν στο πάτωμα και τα σέρνουν και κάνουν θόρυβο που τρίζουν τα δόντια σου...μπρρρρ ανατρίχιασα! Σε αυτα όμως τους αρέσει!!!

Όσο για το μα, ο Κοσμάκης προσπαθεί ώρες ώρες να φιλήσει τον αδερφό του, αλλά αυτός δεν θέλει και απομακρύνεται ή σκύβει να τον δαγκώσει...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφερθω στην σκατοκατασταση σας νουφι!!!

ωραιος ο μικρος και ανετος θα ελεγα.μηπως ειναι ο δικος του τροπος να σου πει οτι θελει επιτελους να του παρεις πλαστελινη?μηπως ακολουθει τα καλλιτεχνικα βηματα της μαμας αλλα δεν εχει υλικα και αυτοσχεδιαζει?

και με ντροπη να σου πω οτι οταν ημουν κι εγω στην ηλικια τους με ειχαν σε ενα παρκο στην παραλια και εκανα ακριβως το ιδιο μονο που εφαγα και λιγα....


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α, επίσης στον Κοσμά αρέσει να πετάει τα πάντα "τάτω"!!! Όλα τάτω τα πετάει και το φωνάζει να το καταλάβουμε :) Όσο για τα φρούτα του και τα μπισκότα τα πετάει "τάτω" για να τα φάει η Γιασμίν... :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nufaki περαστικά σας!

Κι εμείς περάσαμε την ίωση και τώρα πια συνήλθαμε! Συνάχι για αρχή και μετά βήχας και καταρροή και μπούκωμα.... Κάναμε τις μάσκες μας και τώρα είμαστε καλά... Εχθές κάναμε και μπάνιο στην θάλασσα αν και ο καιρός άρχισε να θυμίζει αρχές Φθινοπώρου...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

mufaki μου ευτυχως ηρθαν οι διακοπες την ωρα που επρεπε και τη γλιτωσαμε.τωρα ομως δεν εχει τετοια γιατι κανονισα την πορεια μου.εκλεισα ηδη ξενοδοχειο για την εβδομαδα των χριστουγεννων και τωρα μολις κοιτουσα ξενοδοχειο για πορταρια για το 3ημερο 28ης οκτωβριου.οσοι πιστοι ακολουθηστε μας!!!

διακοπες και ξεκουραση μας λειπει?αυτο και θα κανουμε.σιγα μην χαλασω τις ζωουλες μας για τα κωλοευρω που αλλιως θα μας τα φανε οι δικηγοροι.αι σιχτηρ δεν ξερω και πως γραφεται!

τελεια!

αλλα πως καταφερνετε να πηγαινετε διακοπες με τα διδυδαιμονια και να ξεκουραζεστε ειναι απιστευτο..!γιατι πακετο θα πατε παλι, ειμαι σιγουρη!

εγω θελω απεγνωσμενα ενα 3ημερακι εξωτερικο (το αμστερνταμ η βερολονο που λεγαμε...) αλλα μονο οι δυο μας..

να ξυπνησουμε οτι ωρα θελουμε......!!!!!


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Nufaki περαστικά σας!

Κι εμείς περάσαμε την ίωση και τώρα πια συνήλθαμε! Συνάχι για αρχή και μετά βήχας και καταρροή και μπούκωμα.... Κάναμε τις μάσκες μας και τώρα είμαστε καλά... Εχθές κάναμε και μπάνιο στην θάλασσα αν και ο καιρός άρχισε να θυμίζει αρχές Φθινοπώρου...

οου...κυκλοφορει ιωση λοιπον......φτου!

ρε, πολλα λενε τα δικα σου!! κ γι αγορια μαλιστα! ακου τατω...ωραιοι!


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...